Пазаруване от Amazon - тема №40

  • 63 095
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 44 201
Изобщо не виждам да има такова за споделяне на линкове... както и да е.

# 736
  • Мнения: 519
Амазон са ми изпратили поръчката и за куриер пише DHL. Имам и тракинг номер. Това означава ли, че ще ми я донесат до вкъщи DHL или ще я получа с бг пощи тук? Rolling Eyes

# 737
  • София
  • Мнения: 44 201
И по двата начина са ми идвали... та кой знае.

# 738
  • София
  • Мнения: 4 493
Има как да се види цената на която е поръчана каквото и да е - независимо дали е от ЧП или не , дали е платено с ваучер, код и т.н.
От главното меню отиваш на Your Account › Your Orders , там намираш поръчката си и в дясно /при мен е даже със сини букви има › Order Details, като кликнеш ти се отваря нова страница , където е само тази поръчка и в ляво под всеки артикул ти пише с червено каква е цената на която си го платил

# 739
  • Мнения: 1 050
Амазон са ми изпратили поръчката и за куриер пише DHL. Имам и тракинг номер. Това означава ли, че ще ми я донесат до вкъщи DHL или ще я получа с бг пощи тук? Rolling Eyes

Можеш да се обадиш на българският телефон, да има дадеш номера ти и да попиташ как ще си получиш колета.

# 740
  • Мнения: 787
Амазон са ми изпратили поръчката и за куриер пише DHL. Имам и тракинг номер. Това означава ли, че ще ми я донесат до вкъщи DHL или ще я получа с бг пощи тук? Rolling Eyes
Дай тракинг номера, за да проверим!

# 741
  • Мнения: 36
По въпроса със завивката: още вчера им писах, за да им обърна внимание за случая - обясних, че парите са върнати и т.н. и след проверка момичето в чата ми отговори, че нямало никаква грешка и всичко било наред Shocked Бях сигурен, че става дума за някакво недоглеждане, компютърна грешка или нещо такова Grinning

# 742
  • Мнения: 519
На кой бг тел. да звънна? На DHL? Къде проверявате по тракинг номер?

# 743
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Много благодаря за съветите за Кафемашината Делонги  Hug  bouquet. Изпълнявам всичко стриктно. Само се чудя как се задръсти така тая цедка, като е чисто нова  newsm78 Ще сваля довечера уплътнението и съвсем ще я разглобя, да не е нещо запушена фабрично примерно. Моля, споделяйте какво точно като марка и вид кафе ползвате. Аз обикновено купувам лаваца крема густо и с други машини все е на 6, тук обаче греда. Имам и кафемелачка, но има голяма вероятност да стане твърде
дребно смляно с нея мисля.

Аз ползвам на нова бразилия, само то ми върви добре на същото Делонги. Повечето са или много ситни и направо ми гърми ръкохватката. Няма логика, ако има крема диск да не прави кафе с каймак. Колко цедки има в комплекта?

# 744
  • Мнения: 778
На кой бг тел. да звънна? На DHL? Къде проверявате по тракинг номер?

http://www.dhl.bg/bg.html

вдясно има поле "Проследете своята пратка". пишеш номера си и натискаш червените стрелки

# 745
  • Мнения: 1 050
На кой бг тел. да звънна? На DHL? Къде проверявате по тракинг номер?


0700 17 700


purple butterfly, отиваш в магазин в който мелят кафе. Харесваш си някое и казваш да ти го смелят като за машина с крема диск Simple Smile

# 746
  • Мнения: 1 144
Здравейте!
Този таблет дали си струва    newsm78:
http://www.amazon.co.uk/dp/B00O636WGI/ref=gb1h_img_c-2_2227_de26 … pf_rd_p=562712227

# 747
  • Мнения: 12
Здравейте,
Искам да попитам за пратка от английския амазон,която е пратена с via asendia без тракинг, с пощата ли пристига, защото вече мина крайната дата и не знам къде да я търся или да им пиша ?

# 748
  • София
  • Мнения: 813

Изглежда много  добре това устройство, има и 30 паунда кеш бек, за който обаче трябва да се върне стар таблет с безплатен етикет ... тоест вероятно не важи за Бг.

# 749
  • Мнения: 519
На кой бг тел. да звънна? На DHL? Къде проверявате по тракинг номер?

http://www.dhl.bg/bg.html

вдясно има поле "Проследете своята пратка". пишеш номера си и натискаш червените стрелки

Благодаря, но открих пратката на dhl.de чак. Simple Smile Пише, че пътува за Бг. Ако пристигне др седмица, ще призная Амазон за официален представител на дядо Коледа. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт