Искам да кажа ... (13)_01.12-07.12

  • 45 019
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 785
Днес започват малките празници по случай големите тържества - или иначе казано, рожденият ми ден!  Mr. Green Днес се украсява елхата и изобщо вадя украса на талази! После ще имам яко пазаруване за почерпка днес в нас, утре на работа (аз парти по случай РД не правя, давам си силите за рождения ден на мъжа ми, че на моя все ставаше нещо и сега го карам по друга схема  Whistling).

Снощи в 00:00 имах изненада от него - кога и как е успял да го направи, аз наистина не знам, явно съм голяма блейка. Отидохме в спалнята да си гледаме "Приятели", по едно време той зачезна и аз реших да видя къде е, гледам в хола свети, запътих се натам като го извиках по име и той като отвори вратата с някакъв боен вик, аз така се стреснах, че избягах в дрешника и ревнах с глас - представете си глдката, седя права в центъра на дрешника, рева с глас, отворена уста, сълзи и сополи... колкото и цветно да си я представите, няма да е баш истинската ситуация  Crazy И му се разсърдих, защото ме изплаши. И така му се сърдих 1 час и то стана 00:00, оказа се, че човекът беше украсил хола с балони, домъкнал ми още 1 тон коледни играчки (защото знае какво искам  Mr. Green), табелки, свещи, букет и т.н., и т.н. Къде ги е крил той си знае, но първо ме изплаши, после ме ухили - луда работа.

Сега отива да вземе един шкаф за баня, че само там остана за шкаф, да си приберем циганията и после ще украсявам елхата, а веднага щом си ремонтирам фурната ще пека и сладки!

А на Никулден майка ми прави шаран - взимаме го обаче задължително от рибарника на вуйчо ми, до София, защото шараните месеци преди това ги взима и ги гледа в течаща планинска вода и никога не миришат на тиня. Хубав е, ама аз ще си направя суши.

Пиша този пост от 1 час, ама днес все хубави работи - смс-и, цветя пред вратата, обаждания - много си обичам близките! И спирам, че стана 100 километра пост, ама само защото го пиша от час и допълвам  Laughing

# 31
  • Мнения: 2 674
Мър мяу, жива и здрава и още много рождени дни да посрещате заедно!



Едвам разшифровах "задника". Laughing

Честна пионерска няма да пия кафе след 10 сутринта. Сега трябва да си споделяме компанията. Laughing

Аз по цял ден поставям диагнози на домашните. Разбира се, съм най-сурова със себе си.

# 32
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Добър ден!  bouquet

Аз вече почти си възвърнах обонянието. Ужасно е това да не усещаш вкус и мирис, казвам ви! А има хора, на които трайно им изчезва. Ах, горките! Sad

2014 година беше много хубава за мен. "Човек е човек, когато е на път!" Купихме нова кола, ходихме на много места и аз установих, че най-щастлива, след в прегръдките на дъщеря ми, се чувствам в колата, когато сме на път. Heart Eyes

За 6-ти мислим да се съберем с приятели, да си направим шаран. Нямаме именик, но бургазлии имаме. Party

# 33
  • София
  • Мнения: 17 342
Честит рожден ден, Мър!  Hug Пожелавам ти да спреш да се мотаеш по въпроса с бебето и догодина да украсяваш елха под благосклонен бебешки поглед  Laughing  bouquet

Днес ще си помисля за моята 2014-та, хубава тема, Антигона  Hug

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На миналия Никулден, като видна бургазлийка, реших да правя шаран плакия. Много хубав стана, но този шаран има ужасно много кости. Голяма мъка е за ядене. Тази година ще е друга рибата.

# 35
  • Мнения: 1 525
13-тема Simple Smile
Нека ни е за късмет.

Да имаме поводи да казваме само хубави неща.
Да споделяме радости.
Да се похвалим със сбъднати мечти.
Иска ми се да няма тайно надзъртащи хора.
И такива, които ни четат с умисъл.
Ама дали може  newsm78

Спорна и щастлива седмица за всички честни и искрени хора!

П.П. Аз ще правя шаран в събота.
А може ли рецептата за красивите меденки от предишната тема?   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Мър, честит рожден ден  bouquet
Да си жива и здрава, усмихната, обичана, уравновесена и все така симпатяга Hug

Мис, пробвай със сом. Единственият път, когато съм харесала риба плакия, беше с дунавски сом и беше убиец! Разкошно месо, едри, лесно отстраними кости Peace

# 37
  • Мнения: 3 867
Здравейте и честит рожден ден на Мър.

# 38
  • Мнения: 2 658
Мър, много щастие ти желая! ЧРД!  bouquet

Когато бях малка, баба ми правеше калкан. Тогава нямаше забрани. Аз все се цупех, не харесвах копчетата. Будала. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден, Мър!  bouquet
Пожелавам ти здраве, късмет и сбъдване на мечтите ти!

# 40
  • Мнения: 6 688
Добро утро!

С нетърпение чакам да свърши годината..... Whistling Другата няма начин да е по-лоша от тази.
Времето при нас е ужасно-влажно, студено и мрачно-в унисон с настроението ми. Tired

# 41
  • Мнения: 6 621
Много позитивна тема Simple SmileВърви лежерно и позитивно. Приемате ли нови попълнения?

# 42
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Честит Рожден Ден , Мър! Жива и здрава да си и винаги да запазиш детското у себе си и прекрасното чувство за хумор!  bouquet
Днес започва най-хубавия месец в годината.
В събота сме трима именници - аз, детето и свекъра. Свекъра е и запален рибар и обикновено има поне два вида риба, като шарана е задължителен.
П.С. Моите меденки за още твърди, но пък много вкусни яко успее човек да отхапе Simple Smile
Май ги направих прекалено тънки. Ще има втори опит.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
 nbirthday на Мър!Здраве и успехи!

п.п. ако ти се казва можеш да споделиш на колко ставаш Wink Ама то след последните постове в темата-едва ли някой ще се осмели вече да споделя каквото и да е!

# 44
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Biserka_a, добре дошла! Hug

Мър, честит празник!  bouquet Да си жива и здрава, и много щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт