Искам да кажа ... (13)_01.12-07.12

  • 45 018
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 120
Мър Мяу, да ти е честит празника - жива и здрава да си, и много, много щастлива и обичана.   bouquet (И да вземеш да ни сюрпризираш с едно малко мър-мяуче.  Heart Eyes)

Много позитивна тема Simple SmileВърви лежерно и позитивно. Приемате ли нови попълнения?
Разбира се. Добре дошла!

п.п. ако ти се казва можеш да споделиш на колко ставаш Wink Ама то след последните постове в темата-едва ли някой ще се осмели вече да споделя каквото и да е![/size]
О, тя е младо девойче.  Flutter

# 46
  • София
  • Мнения: 10 825
Честит празник и от мен, Мър Мяу!   bouquet Бъди щастлива и все така усмихната!

# 47
  • Мнения: 4 785
Ако можех щях да ви нагушкам всичките  Hug

И определено това е най-хубавият месец в годината, само да завали сняг, е това ми липсва сега! Довечера мисля да отида на фризьор и малко да сменя прическата, ще видим дали ще стане, нищо фрапиращо, ама малко  Wink

mystic woman, мани някой ще ме намери в някоя статия и ще напише колко съм сбръчкана за тия години  Crazy (27, но не мога да повярвам, снощи казах на мъжа ми, че е объркал свещичките, той мига, мига и вика "Е, колко?" и аз супер уверено "25!", ама после се замислих, че верно са си 27...)

Biserka_a, добре дошла, ще ти хареса тук Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 18 679
Никитка, в никакъв случай не се разточват меденките на тънко и не се препичат. Изяж си ги тия с чай/кафе и давай втори опит Simple Smile Блатът трябва да ти е поне половин пръст и печеш само до леееко розово. И с растителна мазнина /олио, зехтин/ стават по-меки, отколкото с масло. Всъщност меденките са май единствените сладки, за които не предпочитам любимото си масло. Ако имаш съображения против слънчогледовото олио, може да пробваш с гроздово - много е леко, въобще не е  мазно, няма силния аромат на зехтина, т.е. подходящо е за целта.

И аз от десет години все на 25 ставам! Невероятно, но факт Flutter

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
И аз така... Peace Веднъж отивам при ЛЛ и като взе да пише рецептата пита-години Mr. Green Ем...хъкам,мъкам...казах си ги + - 1 Whistling Това,че казвам година на раждане,в никакъв случай не ми напомня на колко съм.

Мър  Hug

# 50
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Белинда аз доста ги разточих та затова са твърди, с олио са.
Баща ми като бяхме малки и го питахме на колко години е, все казваше на 25.

# 51
  • Мнения: 761
Честит рожедн ден Мър  bouquet

# 52
  • Мнения: 6 621
Благодаря за топлото  посрещане Hug

Около Коледа , всяка година се улавям, че искам да разкрия истината на дъщеря ми за брадатия човечец, но нямам смелост Laughing  

# 53
  • Мнения: 2 931
     Добър ден и от мен.
     На Мър-мяу - Честит и наситен с приятни емоции рожден ден.  
     Няма да се оплаквам от дветретимесеца, който ме очаква  Crazy в работен план. Преди приготовлението на рибата, чакам с нетърпение 04.12 - Света Варвара. Много обичам суеверието, че какъвто е денят, такава ще е следващата година. Специално на този ден с превръщам в ... жена с картечница  Laughing - пазар, салони за красота, купон и никакво готвене (мъже си има за тази работа). Wink  

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 23 796
Аз съм готова с коледните подаръци Simple Smile Завиждайте, приключих Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 23 120
Около Коледа , всяка година се улавям, че искам да разкрия истината на дъщеря ми за брадатия човечец, но нямам смелост Laughing  
Недей. Съвсем естествено ще се случат тия неща и ще прозре истината.  Wink
Моята дъщеря е такова шаранче. Вярва в Дядо Коледа, във Феята на зъбките... Сигурно има и още, но не се сещам. А е страхлива. Като й падне зъб, го оставя в другата стая, а не под възглавницата си, че да не се "засече" с феята, като че ли последната ще я изяде, ама карай.  Mr. Green А на Дядо Коледа от сега е решила, че ще му остави почерпка под елхата - меденки, вафла и сокче.  Laughing

# 56
  • Мнения: 15 072
Вярата в Дядо Коледа за мене  като вяра в доброто. Никакво желание нямам да разкривам истината на когото и да е. Съвсем естествено по някое време разбират каква е истината, колкото по-късно, толкова по-добре.

# 57
  • Мнения: 3 609
Здравейте и от мен в темата!  Hug

Мър,   bouquet Честит рожден ден! В здраве и любов да посрещате още много рождени дни заедно!

С глас се смях на историята с рева в дрешника  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Толкова е сладко!!!
Аз така получих шок от предложението за брак, което трябваше да е изненада, но емоциите толкова ме шокираха, че мълчах...два дни! Което за мен е недопустимо!

Споделям малко красоти, свързани с най-уютния месец и най-семейните празници!  Heart Eyes





# 58
  • Мнения: 14 354
Мър, честит рожден ден! Да си много здрава, обичана и всичко, което искаш да ти се случи!

В ретроспекция 2014 беше много по-хубава от 2013. Здрави сме! Надявам се 2015 да е поне толкова хубава.

Искам си вече коледното настроение, ама за целта искам сняг и да светнат коледното осветление в града. Тук става много красиво по празниците. Чак тогава ще ми дойде меракът за меденки.
С пазаруването започнах, но има още какво да се купува. Май по скоро съм на вълна сватба отколкото на вълна Коледа.

И специално да нахокам Белинда, че заради Джак Ричър днес не можах да стана за работа. И моя мъж се сърди, че си лягам и заспивам с друг  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 22 480
Мър, честит празник. Simple Smile

Меденки правим всяка година, поне по 2пъти. Украсявам само някои от тях, после те остават последни да се ядат.

Общи условия

Активация на акаунт