Искам да кажа ... (13)_01.12-07.12

  • 45 066
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 645
Вероятно сте прави. Дъщеря ми е решила , че ще трябва този път тя  да подари подарък на Дядо Коледа. Той все раздавал , а него нямало кой да даде Sunglasses  

# 61
  • Мнения: 8 995
Искам да кажа, че ми омръзна да ми правят атестации и да ми слагат оценка  хора, които ама изобщо си нямат на представа от работата ми!  #Cussing out

# 62
  • Мнения: 4 785
Благодаря, благодаря, благодаря  Hug

Захир, може да съм инфантилна, а ме е такива снимки и картинки направо ми действат като допинг! Толкова обичам това време...  Heart Eyes

utro77, не го изживявай много, другите винаги са по-зает, с по-квалифицирана работа и правят доста повече неща от теб  Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 23 138
Искам да кажа, че ми омръзна да ми правят атестации и да ми слагат оценка  хора, които ама изобщо си нямат на представа от работата ми!  #Cussing out
Оф, аз какво да кажа, като собственият ми шеф понякога ме изумява. Работя му от 14 години, направила съм една камара учебници... И един ден шефът ми хваща произволен учебник, отваря го и пита кой го е направил. Отговарям му, че аз. А той: "Леле, Антонио, я как си овладяла занаята. Как се научи такива сложни чертежи да праскаш на компютъра."  Mr. Green А аз да речем, по онова време, вече 7-8 години все това съм вършила. Оставаше и да не мога разни елементарни неща.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 13 621
Честит ни нов, изпълнен с празници месец, нека сме обградени от здраве, любов, щастие и прекрасни моменти   bouquet

Украсих преди малко елхата, малко ми нервно...

Споделете някаква елементарна рецепта за Никулден...

# 65
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Аз се страхувам малката да не разпознае Дядо Коледа. Обличаме на мъжа ми братовчед му и до сега нямаше проблем, но не знам тази година дали няма да се усъмни вече...

# 66
  • Мнения: 4 199
Ха добър ден и от мен. Нечовешко количество сте изписали, кога ще ви насмогна, като аз и ден да не съм на компютъра после ми трябва сума време да се осаферя и да навлезна пак в онлайн реалността Laughing

Да се отчета със снимка на рожденика - както казва баща му бъдещият пловдивски Ален Делон и напориста негова фенка Grinning
Скрит текст:


Между другото, това бебе е мое откритие, кумата и хабер си нямаше че е бременна и под моя зорък поглед и настояване, истината лъсна. Голяма емоция и шок беше за всички ни, а се бяхме събрали за рождения ден на Ени, та получихме най-големия подарък.

# 67
  • Мнения: 4 785
Аз се страхувам малката да не разпознае Дядо Коледа. Обличаме на мъжа ми братовчед му и до сега нямаше проблем, но не знам тази година дали няма да се усъмни вече...

Като бяхме малки един човек, на разменни начала, от улицата ни се маскираше на Дядо Коледа - имаха си костюм. Едната година било ред на баща ми, изчезнал той, облякъл се и тропа на нашата врата, аз щастлива, радостна... докато не съм му видяла обувките. Ама да не мислите, че съм се сетила, че е баща ми... нееее :

"Ей ти шо си краднал на тати обувките, бе!? Дай си му ги и се махай, те са си негови  newsm45!"

... и реееев  Crossing Arms Изобщо баща ми трябва да е бил много горд, защото това да изгониш Дядо Коледа заради едни обувки на баща ти си е голям подвиг! Можеше да реши, че съм невъзпитано дете и да не дойде повече, ама явно в този момент най-важна е била честта на баща ми  Mr. Green

пп - ей тая ревящата иконка горе-долу визуализира рева ми снощи.

# 68
  • Мнения: 22 543
Мъжа ми пък вечно завишава атестациите....и все недоволни накрая неговите подчинени.
Ако ги оцени както заслужават....не знам.

# 69
  • Мнения: 11 750
Честит рожден ден, Мър  Hug


пп: аз ще си мълча, нищо няма да кажа, че иначе трябва да се оплача.

# 70
  • София
  • Мнения: 18 679
Татко нямаше костюм, но точно в 12 вечерта на Нова година /не презнувахме Коледа тогава, но усещането беше същото/ някой /кой ли?/ звънеше на вратата и като отворехме, на прага имаше подаръци Grinning Радост голяма!
Помня най-любимия си подарък на всички времена - докторското куфарче! Трябва да съм била някъде на 5-6. Ей, голяма игра ви казвам. С месеци и години влачех с мен слушалките, спринцовките, неврологичното чукче...Правех си разтвори в различни цветове от вода и пълнителите на флумастрите - десетки спринцовки във всички цветове на дъгата Simple Smile От малка съм с интерес към медицината, защо не станах лекар, сама не мога да обясня.

# 71
  • Мнения: 9 027
Мър, честит рожден ден, запазете любовта с мъжът ти и си родете едно прекрасно бебе! Simple Smile

Аз на дъщеря ми ѝ казах миналата година истината за Дядо Коледа, тя не ми повярва.
Сега си го чака, снощи подреди елхата сама, преди това подреди и изчисти целия хол. От днес започна и коледния календар. На мен не ми е хич коледно, но тя се радва. Simple Smile

Скрит текст:

И аз не искам да казвам много много за мен, че само гадости и трябва да се оплаквам, пък не ми се ще.
Само ще кажа, че за трети път ми променят часът за преглед и вече започвам многооооо да се изнервям, а ми е лекинко спешно да отида.

А за Дядо Мраз, едно време като бяхме малки, всяка нова година правиха тържество на квартала в читалището. Все някой баща се обличаше, ние го разпознавахме, много весело беше.

# 72
  • София
  • Мнения: 23 138
Алина, дъщеричката ти е прекрасно детенце.  Heart Eyes
На дъщеря ми й купих такъв адвент календар, но беше грешка да го взема с две седмици по-рано. Бонбоните вече ги няма.  Grinning

# 73
  • Мнения: 9 027
Алина, дъщеричката ти е прекрасно детенце.  Heart Eyes
На дъщеря ми й купих такъв адвент календар, но беше грешка да го взема с две седмици по-рано. Бонбоните вече ги няма.  Grinning
Благодаря ти!
Той и нейния е от преди две седмици, братовчедките ѝ го донесоха от Германия, та беше голяма тръпка да стане 1.12, че да почне да го отваря ден по ден.

# 74
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Мър, честит празник! Да си здрава и щастлива! Да ти се сбъднат и тайните, и явните желания!

Общи условия

Активация на акаунт