Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 61

  • 32 341
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
Отивам на народни танци- час. Ихуу.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Само да се запиша, пък дано скоро успея да се включва и с актуален отчет!Мери, благодаря за темата!  bouquet
Отчитам, че тъкмо бях стигнала до края на 3-та седмица на програмата за заети хора на ФБ, когато ме повали ужасен грип. Бях 2 дни на легло, 3 дни почти нищо не ядох, карах само на сок и вода....Още не съм се възстановила, на всичкото отгоре и в бъбреците май ме удари, камъни ли вадя, какво ли....Уф!Оплаках се.... Sad Кг ми най-накрая се размърдаха надолу, ама благодаря - не ми трябва такова отслабване, предпочитам се закръглена и здрава....Поне разбрах, че освен без хляб, мога и без кафе да живея...

# 17
  • Мнения: 6 396
Записвам се в темата с отчет за вчера и днес - съответно ден 64 и ден 65. Hug

Дилянка, аз съм си харесала Джилиан и 6 week six-pack, ще огледам внимателно и Шон, и Боб, и други. Със сигурност ще търся програма от януари до март, понеже още ще ми е рано да изляза навън да тичам, а с програма се организирам добре, харесва ми.

Мери  bouquet

# 18
  • Мнения: 808
Здравейте момичета   bouquet,

Ех, не съм писала в тази тема повече от две години. Тогава почти спрях да тренирам и нямаше какво да отчитам. А иначе много я харесвам темата и, без бой си признавам, редовно ви чета Grinning.
Тази година си тренирам редовно  bowuu, минах програмата на Шон Т25, и вече преполових Р90Х3. С моето ежедневие и работа ми трябваше нещо кратко. И съм много доволна, резултатите са видими и харесвам това, което виждам в огледалото. Имам си още 2-3 кг. за сваляне, но сега ще ми е по-трудно да се отърва от тях. Все пак сме в сезона на щолените и всякакви подобни вкусотии. А аз си обичам сладичко  Whistling.

Ами това е като за завръщане, надявам се днес да имам време за тренировката, която е по план.

# 19
  • Мнения: 1 161
Добро Утро!
Мери, благодарности и от мен за новата ни тема!   bouquet
Отчитам тренировка за гръб и бицепс, в три- и супетсетове, по 4 серии всяка двойка и тройка упражнения. Отне ми 40 мин. Имам МТ на Д-то от вчера.  Mr. Green
Дилянка, как правиш банановата палачинка, лесно ли се обръща.
Юлинга, бързо да се възстановяваш.  Hug
Кейт, продължавай с отчетите.
Лек ден!

# 20
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Мери, благодаря за темата   bouquet

Продължавам да тренирам с Румяна и от време на време йога.

Отчет за днес - след малко мисля да разнообразя с един комплекс с пудовка. Отдавна не съм я хващала.
Много работа имам в последно време, но гледам да не пропускам ден без тренировка. Храната е  горе-долу добре.
Успешен последен месец от годината, спортни!  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 004
Хихи, не съм се съмнявала, че ще останем без тренировки, просто се чудя и аз какво точно да е  Peace
Свети, чуден начин имам аз за обръщане- няма обръщане, слагам я за една минута в загрята фурна на 180 градуса на най-горния ред и е готова бързо и лесно Simple Smile)) Ето и рецептата : 1 банан, 3 яйца и 1/2 ч. л. канела- намачкваш банана, отделяш жълтъците от белтъците, като добавяш жълтците с канелата към банана и разбъркваш хубаво, разбъркваш на пяна белтъците и ги добавяш към останалата смес..на загрят тиган слагаш масло и изсипваш сместа..печеш на бавен огън и после във фурната..и готово, хахах..аз си я намазах отгоре с извара и си нарязах бананче, а ти можеш да си сложиш, каквото искаш сладко, мед, шоколад Simple Smile))  bouquet

# 22
  • UK
  • Мнения: 600
Тъкмо и аз като Дилянка се чудя какво да подхващам след 90ДП (макар че имам още 38 дена), колебаех се между БР и P90x3; и тъй като първата съм я правила, но пък ми е зверски любима!!! абе навих мъжа ми той да почне от утре р90х3, пък аз ще я почна като свърша Руми Mr. Green Heart Eyes Струва ми се брутална от трейлъра й, сега я тегля иначе не съм й гледала тренировките? КАК СА?

Ох, и докато пиша това, си подслаждам с лешников тахан с мед и какао... леле Simple Smile
За вечеря съм планувала бъркоч от кълнове от леща, домат и котидж. И още нещо ще резна от страни, ама не съм го измислила... Grinning

# 23
  • Мнения: 1 161
Дилянка, благодаря за подробното разяснение. Звучи много вкусно, в най-скоро ще се пробва.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 405
Miss, след 90 ДП P90x3 ще ти дойде лека  Peace
Пробвала съм няколко тренировки преди време и ми беше лека.

# 25
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 newsm64

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ехаааааа,  Бобче!
Дрийми Р90х 3 не е Лека, да ме прощава Мери, правила съм я цялата. Интересни тренировки, разнообразни, всичко си има, йогата е супер, много балансирана програма, но. На мен специално не ми подейства феноменално, както всичко, което бях правила преди нея. Обаче, правих я точно след Инсенити и то няма как. Смятам обаче,че с добър режим дава добри резултати. Ако трябва да избирам, бих ти препоръчала Р90х. Много по-добре ми се отрази на мен, ама много. Единствения проблем са дългите тренировки по 1 час. Йогата е час и половина, но аз я сменях с йогата от 90 Х3,  която също е супер. Та ако можеш и имаш време, Р90х е по добрия вариант.

# 27
  • Мнения: 2 883
За днес вече се отчетох в предната  тема, но се записвам в тази сега, че да ви следя. Нямам какво да добавя освен наздраве след дългия работен ден с чаша вино  newsm24

# 28
  • Мнения: 2 545
Лаленце, много хубав сладкиш Peace.
Замислила съм и аз нещо сладичко за почивните дни, но се двоумя между Мокро брауни с ябълки (а ла Румяна) и тиквеник с пълнозърнести кори. Решила съм да направя няколко дни с повече калории и да раздвижа малко метаболизма, че съм в застой. Мисля, че като прибавя към сладкиша калориите от Никулденския шаран, ще се наредят нещата Grinning

Виждам, че сериозно сте се замислили върху бъдещите си тренировъчни планове Grinning. Аз също съм в чуденка, но като не съм много запозната с тренировките, за които споменавате, си оставам с едното чудене. Затова ще маркирам какво точно търся, с надежда някой да ме ориентира към подходящата програма.

Не съм съвсем начинаеща, но и не съм особено напреднала. Поне на този етап. Имам все още проблеми с издържливостта. Мога да отделям 30 до 40 минути максимум на ден за тренировка - 5 пъти седмично. Това поне го оттренирах вече Grinning. Нямам много кг за сваляне, така че целта ми е само оформяне, издържливост и приятен старт на деня. Ще ми се да намеря някоя балансирана програма, в която да се тренира кратко, но ефективно. В това отношение Румяна е добър вариант - обяснява техниката на изпълнение на БГ и ще ми е лесна поне за начало. Казвам го, защото съм запозната с нейния стил. Ще ми е най-лесно да остана с нейните програми, но бих искала да пробвам нещо различно, а може би и по-добро. Затова разчитам да ме ориентирате малко.

# 29
  • Мнения: 5 405
Ами Любче, да ти кажа след това кардио е нормално да те озори силовото... Не вярвам Мисс да я озорят тия тренировки, след като прави 90ДП. Но да пробва и да си каже, все пак всички сме различни.
Аз аха да почна да усещам тренировката и тя свършваше Grinning

Общи условия

Активация на акаунт