Непоносимост

  • 9 120
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 790

 Е и?
  По странно ми се вижда ако човек е постоянно в състояние на телешки възторг от работата, мъжа, кучето си newsm78

 
Laughing Точно.
В този форум има такива бол.
И децата,децата им забрави!Не вършея много по различните теми на форума и не съм забелязала много такива женоря,но една ми се наби на очи.Фалшива ми е!Имам чувството,че сама себе си опитва да убеди или самоуспокои колко е успешна и щастлива. Rolling EyesСигурно е някакъв вид терапия.

# 61
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Пътувания. Екскурзийки, пътешествия - това ме оправя мен като издивея.

# 62
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Аз пък не. Винаги можеш да си направиш да ти е напрегнато. Когато имаш много ангажименти  е доста трудно  да ти е скучно. Grinning

и от много ангажименти да те боли глава денонощно... айде бе... от работа само гърбав се става, а и работата нито ще ми каже обичам те, нито ще ме гледа като се разболея...

# 63
  • Мнения: 2 265
Ами точно, че не съм на 20, а десетилетка отгоре  Simple Smile Ако бях на 20 може би щеше да е нормално.
Имам постоянна връзка, вече 5 години и съм на тази работа от 2. Това че често не ги понасям, не значи, че веднага си събирам куфарите. Иначе и на предишните местоработи съм се задържала около 2 години максимум.
Кучето си го държа, обичам си я животинката, но все повече ме дразнят космите, кражбата на храна от масата и т.н.  Rolling Eyes
Друг пример давам- понеже съм живяла в доста различни градове, пак максимума ми е 2 години, преди да ми писне да живея, в който и да е град.
Това са само примери, които давам, но с почти всичко в живота ми е така.

Ти си си добре. Пет години с един мъж и 2 години на една работа, не е чак толкова малък период от време. Моят личен рекорд е доста по-нисък Laughing .

Градовете в които си живяла големи ли са ? И за България ли става въпрос ?

# 64
  • Мнения: 21 688
Аз пък не. Винаги можеш да си направиш да ти е напрегнато. Когато имаш много ангажименти  е доста трудно  да ти е скучно. Grinning

и от много ангажименти да те боли глава денонощно... айде бе... от работа само гърбав се става, а и работата нито ще ми каже обичам те, нито ще ме гледа като се разболея...

  Аааа, те ангажиментите ако бяха само с работата, с мед да ги намажеш. Дете, майки, роднини, къщи...
   Някой път много ми се ще да си поскучая, така , за нищо спешно да не мисля, да нямам какво да правя...

# 65
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

   Някой път много ми се ще да си поскучая, така , за нищо спешно да не мисля, да нямам какво да правя...
И аз така. Лукс ми се вижда това действие скучаенето Rolling Eyes.

# 66
  • Мнения: 1 262
Що пък да ти трябва да скучаеш? Може да имаш нужда да разпуснеш.

# 67
# 68
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Същата съм (водолей с асцендент водолей... търсенето на промяна е характерно за зодията). Избутах до 40 год. Не съм спирала да търся нови предизвикателства- само това ме кара да се чувствам жива. Монотонното ежедневие ме убива бявно.
Приеми се такава, каквото си и не се опитвай да се промениш- няма да стане. Прави си живота максимално интересен и разнообразен. Понякога си даваш сметка, че добре познатото старо е за предпочитане пред лустросаното ново, но поне знаеш, че си опитала. Друг път си казваш "добре, че не ми липсва кураж да скоча в дълбоките води на непознатото". Животът ни е даден за това- да търсим, да се променяме, да се развиваме.

# 69
  • София
  • Мнения: 941
И аз издивявам много често...и ми трябва някаква емоция и разнообразие във всичко. В момента съм в такъв период и това ме влудява! Просто се чудя какво да захвана и не намирам все достатъчното и все още ми трябва..  ooooh! Стрелец съм, а ние скука не обичаме...може би е от зодията. Не знам, но ми се иска да не съм такава. Много темперамент, много дивотия....не е на добре... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт