Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги # 94

  • 36 229
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
# 676
# 677
# 678
# 679
  • Мнения: 28 175
Не се притеснявай Simple Smile Както зрителите са повече от актьорите на сцената, така и и в темите - читателите винаги са повече от пишещите. Важното е ти да си удовлетворена от това, което правиш! newsm74 newsm26 newsm24

# 680
  • Мнения: 10 825
Попаднах на този коментар в турския форум... newsm78
Тинче...Зари...ако имате време ,погледнете го... Praynig...10 епизод,2 сезон , истинско семейство... #Crazy #Crazy #Crazy


Скрит текст:
Biz tv karşısında birbirine on dakika bakanlara hipnotize olmuş biçimde bakmaya alışmışız Ne oluyor yahu diyoruz Başka bir dizi de olsa Cansu belki 10. bölümde öğrenirdi, Hazal sezon finaline doğru Ailelerin bir araya gelip bunu konuşması 2. sezonu bulurdu Kesinlikle ben de bu hızı çok seviyorum. Yalnızca Cihan-Gülseren konusuna bu kadar erken girilmeyebilirdi. Yaşadıkları travmatik durumdan ötürü yani. Ama olsun yine de memnunum. yeter ki ilerde konu sıkıntısı yaşanıp tıkanma olmasın.

# 681
  • Мнения: 10 825
Не се притеснявай Simple Smile Както зрителите са повече от актьорите на сцената, така и и в темите - читателите винаги са повече от пишещите. Важното е ти да си удовлетворена от това, което правиш! newsm74 newsm26 newsm24

АААА...неее Naughty...аз не се притеснявам  Naughty...готино ми е,но не е хубаво човек да си говори сам ,нали... newsm78 #Crazy ooooh!...хубаво би било да си полафя с някой...Арфичччччч Naughty...направо прекали smile3512 smile3513...никва я няма тези дни newsm09...аааааа... Naughty....шегувам се hahaha hahaha hahaha...тя,милата има толкоз работа  ooooh! #Crazy,а аз ...спрягам глагола, мотам се... bowuu Joy Joy Joy

# 682
  • Мнения: 4 725
Светлииииич Hug Heart Eyes Grinning, тук съм, миличка, сега чета и разглеждам, благодаря за  готините снимки!  bouquet  Наваксвам на епизодите, след снощния ми кибик до сабахлем......

Лучия  Hug Heart Eyes Grinning, привет и на теб! Grinning

Последна редакция: вт, 23 дек 2014, 23:30 от arpha

# 683
  • Мнения: 4 725
Гледах няколко пъти фрагмента и си разсъждавам за положението на Джансу - това дете имаше пълно доверие само на баща си и на брат си, дали пък гостито не ѝ идва като гръм от ясно небе? Много разочарована и излъгана се почувства, когато видя баща си да води Хазал.....



Последна редакция: вт, 23 дек 2014, 23:44 от arpha

# 684
  • Мнения: 5 723
 wavey....и аз,гледам Съдбата  и почивам ,че днес много работа /бях готв.печка ,фурна ,съдомиялна /аман от женска участ...утре дано съм ЧОВЕК,ако не ми мини котка пътя

# 685
  • Мнения: 5 723
Гледах няколко пъти фрагмента и си разсъждавам за положението на Джансу - това дете имаше пълно доверие само на баща си и на брат си, дали пък гостито не ѝ идва като гръм от ясно небе? Много разочарована и излъгана се почувства, когато видя баща си да води Хазал.....

 newsm10

# 686
  • Мнения: 10 825
Ухаааааааааааа newsm44....тук съмммммммм...милички... Hug   love001  love001

# 687
  • Мнения: 4 725
Привет, Софи Hug Heart Eyes Grinning Аз пък си гледам Дилето, а Съдбата ще го наваксвам след Коледа, че на него съвсем му изпуснах края.....







# 688
  • Мнения: 10 825
Гледах няколко пъти фрагмента и си разсъждавам за положението на Джансу - това дете имаше пълно доверие само на баща си и на брат си, дали пък гостито не ѝ идва като гръм от ясно небе? Много разочарована и излъгана се почувства, когато видя баща си да води Хазал.....

 newsm10

Защо имаше ,скъпа Rolling Eyes...тя все още го има...а и си мисля ,че никога няма да загуби доверие в баща си...по съм склонна да си мисля ,че са имали ПРЕДИ среща с Хазал... Crossing Arms

# 689
  • Мнения: 5 723
Привет, Софи Hug Heart Eyes Grinning Аз пък си гледам Дилето, а Съдбата ще го наваксвам след Коледа, че на него съвсем му изпуснах края.....

Арфи Hug Не си изгубила много , и той с "маневра" ще влезе в коловоза на комшийските сериали ,правят ,струват се по една                

магистрала препускат ,независимо от  коя посока идват Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт