Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги # 94

  • 36 217
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 818
Гостито май няма да го видим скоро newsm78...нали ни пущат снимчици в аванс... #Crazy

# 691
  • Мнения: 4 725
Може, Светлич, наистина се създава усещане, че има и друг повод за тази ревност.....

# 692
  • Мнения: 5 723
Свеее ,за доверието ...мисля ,че Джансу не е очаквала че Джихан и Хазал си контактуват  и че Джихан се държи така мило с Хазал ...май остана изненадана и колко му е да се разочарова ,докато се обяснят , а те както се изслушват /по сценарий/ отиди се не видя

# 693
  • Мнения: 10 818
wavey....и аз,гледам Съдбата  и почивам ,че днес много работа /бях готв.печка ,фурна ,съдомиялна /аман от женска участ...утре дано съм ЧОВЕК,ако не ми мини котка пътя

Блазе ти ,Софи Peace...мойта съдомиялна са двете ми ручки Shocked Joy Joy Joy...незнам днес колко пъти я включвах... newsm78 ooooh!,а пък за утре да не говорим Naughty #Cussing out hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 5 723
Бегам ,пия хап и кош ,кош /ако мога  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Лека нощ! Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 4 725
Привет, Софи Hug Heart Eyes Grinning Аз пък си гледам Дилето, а Съдбата ще го наваксвам след Коледа, че на него съвсем му изпуснах края.....

Арфи Hug Не си изгубила много , и той с "маневра" ще влезе в коловоза на комшийските сериали ,правят ,струват се по една                

магистрала препускат ,независимо от  коя посока идват Joy Joy Joy
Нищо, поне да вляза в час, пък после ще си правя изводи.....

# 696
  • Мнения: 10 818
Попаднах на този коментар в турския форум... newsm78
Тинче...Зари...ако имате време ,погледнете го... Praynig...10 епизод,2 сезон , истинско семейство... #Crazy #Crazy #Crazy


Скрит текст:
Biz tv karşısında birbirine on dakika bakanlara hipnotize olmuş biçimde bakmaya alışmışız Ne oluyor yahu diyoruz Başka bir dizi de olsa Cansu belki 10. bölümde öğrenirdi, Hazal sezon finaline doğru Ailelerin bir araya gelip bunu konuşması 2. sezonu bulurdu Kesinlikle ben de bu hızı çok seviyorum. Yalnızca Cihan-Gülseren konusuna bu kadar erken girilmeyebilirdi. Yaşadıkları travmatik durumdan ötürü yani. Ama olsun yine de memnunum. yeter ki ilerde konu sıkıntısı yaşanıp tıkanma olmasın.

Как разбирате това... newsm78 newsm78 newsm78

# 697
  • Мнения: 5 723
wavey....и аз,гледам Съдбата  и почивам ,че днес много работа /бях готв.печка ,фурна ,съдомиялна /аман от женска участ...утре дано съм ЧОВЕК,ако не ми мини котка пътя

Блазе ти ,Софи Peace...мойта съдомиялна са двете ми ручки Shocked Joy Joy Joy...незнам днес колко пъти я включвах... newsm78 ooooh!,а пък за утре да не говорим Naughty #Cussing out hahaha hahaha hahaha

...и аз нямам , но и не съм се забързала да купувам ,защото ще се налага преустройство в бокса ,а иииииичччччччч не ми се разхвърля,така ще караммммммм до някога Joy

# 698
  • Мнения: 4 725
Свеее ,за доверието ...мисля ,че Джансу не е очаквала че Джихан и Хазал си контактуват  и че Джихан се държи така мило с Хазал ...май остана изненадана и колко му е да се разочарова ,докато се обяснят , а те както се изслушват /по сценарий/ отиди се не видя

Точно, а първенството в "изслушването" държат Дилара и Джихан, те даже не се чуват.....


Виждам ново лице, мъжът с черния костюм и бялата риза до вратата или може би е от сервитьорите.... newsm78[/b][/color]

Последна редакция: ср, 24 дек 2014, 00:34 от arpha

# 699
  • Мнения: 10 818
Свеее ,за доверието ...мисля ,че Джансу не е очаквала че Джихан и Хазал си контактуват  и че Джихан се държи така мило с Хазал ...май остана изненадана и колко му е да се разочарова ,докато се обяснят , а те както се изслушват /по сценарий/ отиди се не видя


Незнам newsm78...Джансу много добре познава баща си и ...си мисля  Thinking,че не това ,че се е виждал с Хазал я очудва...но  Naughty...може  и да си права...нищо чудно...
Джансу е не само много добродушно ,но и умно дете...и не вярвам да укори нещо Джихан...защо например се е виждал с Хазал...все пак Хазал му е родна дъщеря... bowuu
Оффффффф...незнам...много трудна дилема...как ще я разреши Джихан ...не ми се мисли... Naughty Whistling

# 700
  • Мнения: 4 725
wavey....и аз,гледам Съдбата  и почивам ,че днес много работа /бях готв.печка ,фурна ,съдомиялна /аман от женска участ...утре дано съм ЧОВЕК,ако не ми мини котка пътя

Блазе ти ,Софи Peace...мойта съдомиялна са двете ми ручки Shocked Joy Joy Joy...незнам днес колко пъти я включвах... newsm78 ooooh!,а пък за утре да не говорим Naughty #Cussing out hahaha hahaha hahaha

...и аз нямам , но и не съм се забързала да купувам ,защото ще се налага преустройство в бокса ,а иииииичччччччч не ми се разхвърля,така ще караммммммм до някога Joy
И при мен тече същия процес, но днес вече ми падна кепенецът, казах до тук съм и седнах да си изгледам Парченцата..... Ще мия утре преди да тръгнем....

# 701
  • Мнения: 10 818
Свеее ,за доверието ...мисля ,че Джансу не е очаквала че Джихан и Хазал си контактуват  и че Джихан се държи така мило с Хазал ...май остана изненадана и колко му е да се разочарова ,докато се обяснят , а те както се изслушват /по сценарий/ отиди се не видя

Точно, а първенството в "изслушването" държат Дилара и Джихан, те даже не се чуват.....

Виждам ново лице, мъжът с черния костюм и бялата риза до вратата или може би е от сервитьорите.... newsm78


Портиерът и шофьор...май едновременно... bowuu

# 702
  • Мнения: 10 818
Видяхте ли това ,което ви копнах...от турския форум... newsm78

# 703
  • Мнения: 10 818
wavey....и аз,гледам Съдбата  и почивам ,че днес много работа /бях готв.печка ,фурна ,съдомиялна /аман от женска участ...утре дано съм ЧОВЕК,ако не ми мини котка пътя

Блазе ти ,Софи Peace...мойта съдомиялна са двете ми ручки Shocked Joy Joy Joy...незнам днес колко пъти я включвах... newsm78 ooooh!,а пък за утре да не говорим Naughty #Cussing out hahaha hahaha hahaha


...и аз нямам , но и не съм се забързала да купувам ,защото ще се налага преустройство в бокса ,а иииииичччччччч не ми се разхвърля,така ще караммммммм до някога Joy
И при мен тече същия процес, но днес вече ми падна кепенецът, казах до тук съм и седнах да си изгледам Парченцата..... Ще мия утре преди да тръгнем....

На "вилата" ,ли ще ходите... newsm78 Joy
Аз тези дни съм си у града Party...в селския район много кал
Скрит текст:
кравешки лайна ooooh! #Cussing out
и бол от швейцарски пари... Whistling Shocked hahaha hahaha hahaha...пари ,като пара от влак...пуф,паф... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 704
  • Мнения: 10 818
Айде едно поздравче....




  от Paramparça Dizi

  newsm09    3 670 810 показвания    smile3521 newsm10 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт