Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги # 94

  • 36 245
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 725
Видяхте ли това ,което ви копнах...от турския форум... newsm78
Светлич, мисля, че това си е някакво предположение на фенове.... Може би, че принципно развръзките се случват около десетите епизоди на вторите сезони и след това са само довършителни събития..... Ей, два пъти го пиша това вече, дано успея и да го постна..... Гугъл преводачът не помага много...... newsm78

Навикът да погледнем в TV една срещу друга хипнотизираните министри десет минути образуват това, което ние наричаме, по дяволите, става друга серия беше научил макар Cansu може би 10 раздела, Hazal сезон финал ще намерите 2-ри сезон на този разговор се събират в истинско семейство Разбира се аз също обичам този процент. Само може да girilme толкова рано в темата Джихан-Gülseren. Че именно поради травматично положението, в което живеят. Но се радвам да го получи, така или иначе. бъдещия недостиг или не толкова дълго, тъй като темата е опит задръстване.

# 706
# 707
# 708
# 709
# 710
  • Мнения: 10 830
Арфи...аз по друг начин го разбрах...това за Джансу...10 серия не ми е ясно...за Хазал ...също...но явно ще има 2 сезон и на финала се събират в истинско семейство...но кои... newsm78
Търсих и амИриканската версия bowuu...ама и там Гугълчо не беше много разговорлив Naughty ooooh!....и нищо не разбрах... #Cussing out

# 711
# 712
# 713
# 714
# 715
# 716
# 717
# 718
# 719
  • Мнения: 10 830
Виж какъв ПОРТОКАЛЧО е постнал Ерко в инстаграма си ,,вчера... Rolling Eyes hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт