My Toys - В света на играчките - 50!

  • 121 662
  • 817
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 10 686
Много благодаря!

# 376
  • Русе
  • Мнения: 3 711
idiotka, на каква тематика, има ужасно много видове?
Аз днес получих поредна поръчка, понеделник може би пак ще пускам. Ние се събираме няколко човека и така правим поръчка предимно.

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Искам да купя за сина ми Коледното лего, но няма никакво намаление, дали ще дочакам такова преди Коледа, нека се включат по-опитните, че 140лв ми се виждат доста.

# 378
  • Варна
  • Мнения: 10 686
Радвай се, че коледното му желание не е Лего за 360лв  Mr. Green , а имат само една година разлика децата ни.

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Радвай се, че коледното му желание не е Лего за 360лв  Mr. Green , а имат само една година разлика децата ни.

Сигурно и до там ще стигнем, ама тази есен за сефте проявява интерес към лего и понеже сега се сблъсквам с цените на лего, лееееко се шокирах  #Crazy . Това ще е вече 4-тото, което ще купувам този месец - в началото на месеца имаше РД и едно от желанията беше за лего Нинджаго, сега за именния ден и за Коледа сме купили вече две ЛЕГО КРИЕЙТЪР и това е третото желание и като сбор от трите отиваме точно към 360лв, което ми идва някак шоково  Shocked Като им свикна на цените после може и да не се шокирам толкова, ама сега  ooooh!  hahaha

# 380
  • София
  • Мнения: 2 045
Радвай се, че коледното му желание не е Лего за 360лв  Mr. Green , а имат само една година разлика децата ни.
Нашият младеж така прави-от всеки иска по един комплект Лего и то от големите ,да си направи цялата серия Mr. Green.Тамън съберем цялата серия и хоп-извадят нова.Като си отворя акаунта в Бо хоби и ми иде да се самоубия като видя само при тях колко сме поръчали ooooh!И обикновенно иска все серии които още ги няма тук.След като събра цялата Майнкрафт сега се е насочил към Jurasic world.Има сигурно 6-7 серии,ама все иска ooooh!.
Аз намерих код за 10 евро намаление и доставката ми излезе 5 евро-много съм доволна. CrazyИ между другото кода го въведох с големи букви,с малки не ми беше валиден.

# 381
  • Варна
  • Мнения: 10 686
Слава Богу серии не иска, само конкретни модели.

# 382
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Много отдавна не съм поръчвала и не съм следила темата Blush Имам проблем с въвеждането на карта. Опитвам многократно с две, Виза и Виза Електрон, дебитни, с които плащам в чуждестранни сайтове без проблем. Има някаква промяна ли Rolling Eyes Sad

# 383
  • Мнения: 1 324
Някой използва ли посредник за доставка? Ще бъде ли проблем при плащане с кредитна карта ако адресът за фактуриране и този за доставка са различни? Понякога има такъв в иБей, затова питам.

# 384
  • Мнения: 1 153
Не съм имала проблем, имам много поръчки с превозвач.

# 385
  • Мнения: 281
Здравей те,търся дървени фигурки който се режат с дървен нож.Ако може,да ми посочите.Благодаря

В Лидл има: http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=32721

# 386
  • Мнения: 236
Търся код за 10Е за нов клиент. Някой да услужи? Simple Smile

# 387
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Пишеш в гугъл Mytoys Gutschein и копираш Peace

# 388
  • Мнения: 28
Здравеѝте,
имам малък проблем, искам да дабавя ето тази играчка към кошницата си - http://m.mytoys.de/chicco-chicco-ducati-4in1-rennbahn-3587132.html изписва ми, че е добавена, но като я отворя я няма там. Никъде не виждам да пише, че не се доставя извън Германия, в наличност е, та имате ли идея какъв е проблемът??

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 374
Здравейте! Някой знае ли дали мога да направя поръчка днес, без да имам достатъчно пари в картата? Ще ги внеса в понеделник. Има ли някакъв срок на изчакване, като в Амазон? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт