Отговори
# 660
# 661
# 662
  • Мнения: 21 201
Снощните рейтинги!

Скрит текст:
http://www.egitimsistem.com/sbt-reyting-sonuclari-135sf.htm
 
TOTAL

Sıra    Program    Kanal    Başlangıç    Bitiş    Rating    Share
1    KARAGUL    FOX TV    20:44:12    23:42:01    11.41    27.85
2    ARKA SOKAKLAR    KANAL D    20:28:22    23:18:16    5.87    14.09
3    MEDCEZIR    STAR TV    20:43:35    23:24:21    5.37    12.96
4    BENI AFFET    STAR TV    17:11:58    18:20:59    5.27    17.34
5    KARAGUL (OZET)    FOX TV    20:00:32    20:44:06    5.09    12.94

Супер серията на Медчезира трепИ с рейтинг, почти колкото този на озета на Карагюла Mr. Green

А добро утро  wavey wavey wavey


Честит празник на всички които имат повод, Профче и на твоите Hug

Сигурно почти няма къща без именици- да са ни живи и здрави!


Какво да кажа, ясно е, че вече на зрителите не им се гледат ни Яманикос, Mr. Green ни Миракис. Mr. Green Щом и при целувки, и милувки рейтинга е никакъв е ясна работата.
Бях Ви казала, че навремето като ги раздели Еджето и рейтинга беше най-висок а сега, и разделени, и сдобрени все тая. Joy
Става ясно, че и жълтините за връзката им не са в състояние да вдигнат рейтинга, защото просто те самите омръзнаха на хората.
Профи да са ти живи и здрави твоичките имащи повод за празнуване днес, честито на всички празнуващи.
В нас риба не консумираме но на Никулден си хапваме шаран.
Ха привет Hug Hug Hug Hug Hug Ви сега.

# 663
  • Мнения: 15 884
Добър ден Party Party Party Party
Миши Hug Heart Eyes Ренку Hug Heart Eyes Зизулино Hug Heart Eyes Галя Hug Heart Eyes Лин4е Hug Heart Eyes Релаксита Hug Heart Eyes Павлин4е Hug Heart Eyes Наде Hug Heart Eyes Бел Hug Heart Eyes
Профи Hug да са ти живи и здрави имениците Heart Eyes
4естит Никулден на вси4ки които празнуват  bouquet
И аз не си падам по рибата, а миналата седмица, корем ме заболя, когато Цецо каза, 4е иска сьомга ooooh! За 4 пар4ета платих 34 лв  Cry #2gunfire
Айде, хубав ден Party Party Party

# 664
  • Мнения: 30 820
Наде Hug Миме Hug Joy

# 665
# 666
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелче Heart Eyes Hug Мичке Heart Eyes Hug мен пък хич не ме боли корем от сьомга... Mr. Green влиза ми като у дома си Laughing

# 667
  • Мнения: 11 820
There is no scientific basis for lunacy - crazy or unusual human behavior during the full moon  Mr. Green

# 668
  • Мнения: 21 201
Много красота Mr. Green събрана на едно място, много нещо. Joy











Още фотки от вчера.
Брадатко го чака зад волана, Laughing защо ли посред бял деееееен, ами защото са му взели наистина книжката и това не е прецедент!?!





Мими, Hug Ренка, Hug Зизче леля. Hug

Последна редакция: сб, 06 дек 2014, 12:18 от Neidjal

# 669
  • Мнения: 15 884
Лелче Heart Eyes Hug Мичке Heart Eyes Hug мен пък хич не ме боли корем от сьомга... Mr. Green влиза ми като у дома си Laughing
да бе, егати сьомгата ooooh! аз за тия пари, щех да зема 5кг паржоли Mr. Green Кат се сетим, пак ме заболява корема Whistling

# 670
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелче Heart Eyes Hug Мичке Heart Eyes Hug мен пък хич не ме боли корем от сьомга... Mr. Green влиза ми като у дома си Laughing
да бе, егати сьомгата ooooh! аз за тия пари, щех да зема 5кг паржоли Mr. Green Кат се сетим, пак ме заболява корема Whistling
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 671
  • Мнения: 30 820
Лелче Heart Eyes Hug Мичке Heart Eyes Hug мен пък хич не ме боли корем от сьомга... Mr. Green влиза ми като у дома си Laughing
да бе, егати сьомгата ooooh! аз за тия пари, щех да зема 5кг паржоли Mr. Green Кат се сетим, пак ме заболява корема Whistling
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy нош-па Mr. Green

# 672
  • Мнения: 15 884
Лелче Heart Eyes Hug Мичке Heart Eyes Hug мен пък хич не ме боли корем от сьомга... Mr. Green влиза ми като у дома си Laughing
да бе, егати сьомгата ooooh! аз за тия пари, щех да зема 5кг паржоли Mr. Green Кат се сетим, пак ме заболява корема Whistling
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy нош-па Mr. Green
смейте се, аз аз даже не я и харесвам и не съм я и опитала даже ooooh! ох, пак ме сви корем ooooh! Joy

# 673
  • Мнения: 18 785
Хелоууу  Hug минавам и заминавам  Mr. Green

Хади чао  Hug

# 674
  • Мнения: 15 884
Хелоууу  Hug минавам и заминавам  Mr. Green

Хади чао  Hug
здрасти Hug и 4ао Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт