Отговори
# 585
# 586
  • Мнения: 30 820
Ай честито Mr. Green

# 587
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Ураааа, счупиха джама на Мирка... Party Party Party

# 588
# 589
# 590
  • Мнения: 11 820
да порипаме ,че нема олмаз веке   newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44

# 591
  • Мнения: 30 820
Бана не ooooh!

# 592
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Мира нема да е същата без джам ... ooooh! Честито на тия дето гледат, отсега нататък ще се наслаждават само на лигавщини... Sick

# 593
# 594
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Мира нема да е същата без джам ... ooooh! Честито на тия дето гледат, отсега нататък ще се наслаждават само на лигавщини... Sick
Ми те това им харесва бе  Mr. Green

# 595
  • Мнения: 21 201
Аз па нищо лошо не виждам в това, че го е поздравила в туитър, ако беше Хазал щеше да има подскачащи емотки  Mr. Green


Няма лошо разбира се, не това имах в предвид, лиготиите й са ми в повече. Peace
Със сигурност аз нямаше да съм от подскачащите емотикони ако беше Хазал, защото даже не искам и да ги гледам в друго Дизи заедно. Играли са вече и битти. Стига им толкова, минало-бешило а миналото не се връща.
Плюс това Хазал не ми е любимка ела па Чаатайчо, нямам любимци, любими ми бяха ФЕмир а не самите актьори.

# 596
  • Мнения: 30 820

Мира нема да е същата без джам ... ooooh! Честито на тия дето гледат, отсега нататък ще се наслаждават само на лигавщини... Sick
Ти не ривеш ли на Карагюла newsm78 или днес не е драматичен Laughing

# 597
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Мира нема да е същата без джам ... ooooh! Честито на тия дето гледат, отсега нататък ще се наслаждават само на лигавщини... Sick
Ми те това им харесва бе  Mr. Green

Да гледат тогава и да се наслаждават... ooooh! Sick

# 598
  • Мнения: 21 201
Точно това имах в предвид Ирче,  Peace което си написала и ти, разбрала си ме правилно.
Не вярвам джама да е счупен без сватба, Naughty освен ако Еджето не ги е венчала тази сериия.....ихууууууу. Misc Ghost Laughing Joy
Ивчето като се появи или Профи, ще кажат.

# 599
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Мира нема да е същата без джам ... ooooh! Честито на тия дето гледат, отсега нататък ще се наслаждават само на лигавщини... Sick
Ти не ривеш ли на Карагюла newsm78 или днес не е драматичен Laughing

Този път хем рева, хем се смея...има от всичко... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт