искам бебе

  • 2 242
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте , може темата да ви се стори налудничева, но съм готова на всичко за едно мъниче : ) . Живея от доста време с приятеля ми , много искам дете, но той все мисли че професията трябва да е на първо място и тем подобни , не че не го иска, но според него трябвало още да се изчака , но ДОКОГА. Вече всички около нас станаха родители. Ужасно много искам дете и мисля че всяка от вас е усещала това чувство. И реших да поема инициативата. Въпроса ми е може ли при орална любов когато мъжът еакулира в устата после ако с пръст попадне във влагалището да има шанс от забременяване. Съжалявам за изразяването ми, но друг начин в момента не виждам : ) Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 658
Здравейте , може темата да ви се стори налудничева, но съм готова на всичко за едно мъниче : ) . Живея от доста време с приятеля ми , много искам дете, но той все мисли че професията трябва да е на първо място и тем подобни , не че не го иска, но според него трябвало още да се изчака , но ДОКОГА. Вече всички около нас станаха родители. Ужасно много искам дете и мисля че всяка от вас е усещала това чувство. И реших да поема инициативата. Въпроса ми е може ли при орална любов когато мъжът еакулира в устата после ако с пръст попадне във влагалището да има шанс от забременяване. Съжалявам за изразяването ми, но друг начин в момента не виждам : ) Благодаря предварително!

Човекът се е презастраховал, ти искаш да го измамиш. Naughty

# 2
  • Мнения: 9 355
Не знам на колко си години, ама прочети малко във подфорума "Родители, отглеждащи сами децата си". Там много можеше да научиш за нежеланите деца - борба за издръжки, самотно родителство и т.н. Надявам се, даваш си сметка, че е възможно приятелят ти да се откаже от теб и от бебето, след като научи, че си бременна, а той в момента не иска дете. Също може и от дълг да остане с теб, а после да те остави. Шансът дали ще приеме бебето пред свършен факт е 50:50.

# 3
  • Мнения: 4 585
Ако правите само орален секс, веднага ще разбере за измамата.
Относно преместването на метериала, ползвай спринцовка.
Слюнката може би разлага храната, в това число и клетъчната обвивка на сперматозоидите.

# 4
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 079
Откъде ви идва да съчинявате такива простотии, бе хора??? Оплождането е процес, при който има сливане на мъжки и женски полови органи.
Щом всички около вас имат деца значи не си малка, че да не знаеш как се създава дете. Пък и мъжът ти директно ти е заявил, че все още не иска.
Мир.

# 5
  • Мнения: 576
 Когато имаш дете е много важно човекът до теб да те подкрепя и да се грижи за вас.Може да ти се стори смешно ама аз си мисля каква карма ще има дете заченато с лъжа и изобщо що за връзка е това,че да се налага да правиш такива работи.Съветвам те да си намериш мъж,който ще е щастлив да има дете от теб щом този не иска,а сте заедно отдавна едва ли ще се събуди някоя сутрин и ще възкликне"Скъпа,хайде да си направим бебе!" - То и без това по тоя начин, дето си избрала няма да стане.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 609
Дали има шанс да забременееш по този начин - идея си нямам. Но не те съветвам да го правиш. Бебето трябва да бъде желано и от двама ви, не само от теб. Не е редно да мамиш по този начин.

В този подфорум има тема Кога мъжът е готов за бебе - прочети я.

# 7
  • Мнения: 300
надявам се си наясно, че ни питаш за съвет - дали е възможно да принудиш половинката си да стане баща Shocked ако човекът не иска сега или попринцип, не е редно да решаваш от негово име! седнете, поговорете и се изяснете (може да е прав за себе си, може да иска да имате финансова стабилност или просто да не иска да има деца). ако не иска дете от теб, не можеш да го задължиш, а ако просто иска време, му го дай! спри да измисляш как да го вържеш!!! как ще гледаш всеки ден този мъж като знаеш, че си го надхитрила?! как ще гледаш детето си като се сещаш как си го направила?! как ще те гледа този мъж като знае как си го вързала за себе си?! мисли разумно и не действай като тинейджърка!!!

# 8
  • Мнения: 195
Извинявай,но вие само орален секс ли правите?ако е така няма как да стане работата.По добре разговаряй с него,няма какво да чакаш времето си тече и после да не стане късно,знам че от много пазене организма свиква и после нещата стават бавно,така че  ако не иска няма смисъл зарежи го.

# 9
  • Мнения: 2
Не правим само орален. Правим го без презерватив ,но щом съм помислила за това значи практикуваме ,,прекъснат полов акт,, . Аз съм на 25 той е на 27. Живеем заедно от три години, някои дори след една година съжителство имат дете. Не бих го напуснала заради това (поне за сега), но ужасно много искам дете .

# 10
  • Мнения: 300
Не гледай другите хора! Защо не му обясниш какво изпитваш и колко отчаяно искаш дете, вместо да изисляш хитрини?! Може би ще те разбере и ще се реши на най-важната крачка Simple Smile

# 11
  • Мнения: 9 355
Не правим само орален. Правим го без презерватив ,но щом съм помислила за това значи практикуваме ,,прекъснат полов акт,, . Аз съм на 25 той е на 27. Живеем заедно от три години, някои дори след една година съжителство имат дете. Не бих го напуснала заради това (поне за сега), но ужасно много искам дете .
Аз да те успокоя, на 25 г. въобще нямах мъж, а първата ми приятелка с дете забременя едва на 27. О, ужас! Я се стегни! Човекът още не иска дете. Поизчакай малко! После с вашата супернадеждна контрацепция, знаеш ли колко бебето са станали! Но най-важното е: Бебето да е желано и от двамата. Ако единият в двойката се чувства измамен или притиснат рано или късно всичко тръгва надолу.

# 12
  • Мнения: 6 764
Здравейте , може темата да ви се стори налудничева, но съм готова на всичко за едно мъниче : ) . Живея от доста време с приятеля ми , много искам дете, но той все мисли че професията трябва да е на първо място и тем подобни , не че не го иска, но според него трябвало още да се изчака , но ДОКОГА. Вече всички около нас станаха родители. Ужасно много искам дете и мисля че всяка от вас е усещала това чувство. И реших да поема инициативата. Въпроса ми е може ли при орална любов когато мъжът еакулира в устата после ако с пръст попадне във влагалището да има шанс от забременяване. Съжалявам за изразяването ми, но друг начин в момента не виждам : ) Благодаря предварително!
Дете се създава с любов, не с измама. По описания начин няма да забременееш. Надявам се осъзнаваш колко абсурдно звучи поста ти.

# 13
  • Мнения: 1
Много добре те разбирам била съм и в твоето положение за щастие моят приятел вече също иска бебе,но за съжаление не става много лесно.Вече 3-ти месец правим опити и силно се надявам този път чертичките да са 2.Пожелавам ти успех и на всички,които копнеят за детенце:)

Общи условия

Активация на акаунт