Препорьчаите ми шампоан за кьдрава коса

  • 1 687
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 127
Аз също съм с къдрава коса и в момента ползвам Сънсилк шампоан и балсам и след това със сешоар си изправям косата т.е.

Няма значение продукта една прилична пяна върши чудесна работа а същевременно прадпазва косъма от прегряване

# 16
  • Мнения: 4 392
Аз също съм с къдрава коса и в момента ползвам Сънсилк шампоан и балсам и след това със сешоар си изправям косата т.е.

Няма значение продукта една прилична пяна върши чудесна работа а същевременно прадпазва косъма от прегряване


Прилична пяна означава ли,че трябва да се пени много?Защото аз сьм чела,че шампоани ,които правят много пяна,са по-агресивни .Това за прегряването за пьрви пьт го чувам. Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 059
аз съм най доволна от нивея шампоана и балсама за къдрева коса

# 18
  • Мнения: 127
Нямам предвид пяната от щампона а пяна за коса.Тя прави косъма по пластичен и го предпзва от нагряването при изправяне.

# 19
  • Мнения: 4 392
Нямам предвид пяната от щампона а пяна за коса.Тя прави косъма по пластичен и го предпзва от нагряването при изправяне.

  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 11 708
Аз също съм с къдрава коса и в момента ползвам Сънсилк шампоан и балсам и след това със сешоар си изправям косата т.е.

Няма значение продукта една прилична пяна върши чудесна работа а същевременно прадпазва косъма от прегряване


А би ли препоръчала една "прилична" пяна?

# 21
  • Мнения: 127
От потребителската мрежа продуктит на Вела са много добри,на Тафт също са прилични,но нека да са с нормална фиксация.Аз иначе работя с черната серия на Лонда но тя се намира само по салоните. Иначе който има достъп до професионални продукти има една марка ,казва се Индола, намира се и в търговската мрежа понякога, та те предлагат много хубав течен продукт с високо съдържание на кератин, който е адски хубав.Лично аз трудно го намирам.
Аз също съм с къдрава коса и в момента ползвам Сънсилк шампоан и балсам и след това със сешоар си изправям косата т.е.

Няма значение продукта една прилична пяна върши чудесна работа а същевременно прадпазва косъма от прегряване


А би ли препоръчала една "прилична" пяна?

Общи условия

Активация на акаунт