искам бебе

  • 45 459
  • 640
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 26
Zdraveite na vsichki iskam da popitam dve neshta iskam bebe no pusha cigari po 1 kutiq na den ot blizo 8 godini koe e po dobre da gi spra i sled 2-3meseca da zapochna opitite za bebe ili e po dobre da prodalja da pusha i da gi namalq do 3-5 cigari na den i kato rodq da gi spra. Drugiqt vapros e che piq protivozachatachni lindinet trqbva li i tqh da gi spra po rano i kolko sled kato sam gi sprqla da zapochna opitite za dete. Na 21godini sam.

# 616
  • Мнения: 1 739
За противозачатъчните е хубаво като допиеш последната опаковка да изчакаш един месец, т.е. спираш ги, пазиш се един месец, докато ти дойде нормален цикъл и тогава почвате опитите.
За цигарите според мен ако можеш напълно да ги спреш е най-добре, още преди да забременееш да се откажеш. Ако не можеш гледай да ги намалиш сега колкото можеш и като видиш двете чертички да ги спреш или поне да не са по кутия на ден.

# 617
  • Мнения: 138
Ирка , какво стана с теб?  Praynig Титина-на и ти как си мила? Ходи ли на преглед?   bouquet

# 618
  • Мнения: 144
Здравейте, момичета, аз да ви споделя бременна съм  newsm44 и тъй като трябваше малко повече да си почивам изчезнах съвсем . Даянка не е забравена темата, ама май отпускарския сезон се отразява на всички Simple Smile

# 619
  • Мнения: 1 739
ИРААААА, тихичко честито! Да имаш лека и безпроблемна бременност с прекрасен финал! Ходи ли вече на лекар? Как си, имаш ли неразположения?

# 620
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Честито мацка лека бременност и здрав бебок   bouquet

# 621
  • Мнения: 138
Пу-пу-пу Ирка , да не са ти уроки , много ме зарадва   bouquet Пожелавам ти мноооого лека бременност и мноого здраво бебешоче   bouquet Heart Eyes

# 622
  • Мнения: 144
Мерси момичета Simple Smile за сега съм добре надявам се така да продължи и за напред, хапвам си всичко само на доматите не съм фен, а преди ги обожавах. Моля се всичко да е ок, пожелавам на всички вас скорошни добри новини и положителни тестове  Hug Peace

# 623
  • Мнения: 2 288
Ирка, честитутка Simple Smile   bouquet

Аз да докладвам, че М дойде без никакви ПМС.
Честно да си кажа, мислех, че сме успели. АГ-то ме прегледа и каза, че всичко е минало добре, но резултат няма!

Много отпускари и аз реших, че темата се е загубила!
Весело и любовно лято момичета!

# 624
  • Мнения: 1 739
И на мен онзи ден ми дойде, ама може би е по-добре, че утре кумуваме и не ми се искаше все да мисля, дали това или онова не вреди. Другия месец с нови сили или септември на почивка може и да се получи.
Успех на другите момичета, дано скоро да има още хубави новини!

# 625
  • Мнения: X
Ирка, честито душицо!  Two Hearts
Много лека и приятна бременност и раждане ти желая и много здраво и сладко бебоче после  newsm51
Аз се мъча тук с някави тестове за овулация, ама сигурно и този месец нищо не е станало.
Успех и на другите!!!  1stroller

# 626
  • Мнения: 144
Мерси балонче Simple Smile желая ти същата радост скоро да те сполети  Praynig
  bouquet

# 627
  • Мнения: 1
zdraveite i az sam kato vas kogato praviq seks s muj mi i kato se izpraviq sichko isticha ot 4 meseca se opitvame i testove si pravih no nishto i postoqmno mi se smenqvat dadite i po nqkoi put  po dva put v meseca sam v cikal  Sad  pomoglete mi mnogo iskam da si imam bebe Sad

# 628
  • Мнения: 338
Здравейте момичета искам да попитам нещо , което е по-специфично.
Боли ме едно зъбче и лекарката ми предписа ТИНИДАЗОЛ . В листовката пише обаче да не се притема в първото тримесечие на бременността.
Аз не съм бременна , но имам един неизяснен аборт и искамевече  да опитваме пак  за бебе този месец и се чудех дали да го приемам това лекарство или може да навреди на една евентуална бременност ?

# 629
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Тинидазол пиех за бактерии,не знаех че и за зъбчета става, адски силен АБ урината ти става черна и скапва дроба,имах всичките странични гадни ефекти от него, никога повече не бих го пила.Бих си извадила зъба вместо да си натровя организма.Питай за заместител по-щадящ или ако има алтернатива най-добре.Успех с БП   Hug

Общи условия

Активация на акаунт