Намаления зима 2014/2015

  • 128 770
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
В Пловдив намаления все още няма. То тук и магазини няма. Затова следя темата, защото се обсъжда предимно София, а аз от там пазарувам. И не само, че няма намаления, ами в аптеката на Мола, където винаги има промоционални продукти на козметика, шампоани и т.н. всичко вече е с нормални етикети ......предколедно.  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 792
 Благодаря за новата тема Simple Smile
 В очакване на големите коледни намаления  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 193
И аз тук в очакване на намаленията  Grinning !
Регистрирах се за бюлетин от ХМ ,благодаря на момичето ,което го сподели !

# 18
  • Мнения: 20 161
Мерси и от мен за новата тема.

# 19
  • Мнения: 15
И аз да се запиша  в новата тема  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 325
Пробвах да се регистрирам с друга поща за бюлетина на ХМ и стана. Значи аз съм прецакана, че моето писмо не е като хората. Ваучера важи 3 седмици от датата на получаване и Не важи за намалени стоики и други промоции! Също на него пише, че трябва да се разпечата и покаже в магазина, не става ли само с номера?

# 21
  • Мнения: 527
Някакви намаления има в ПиК.

# 22
  • Мнения: 132
 В Orsay на Витошка има 30% намаление на всички плетива -  пуловери, рокли, блузи, чанти и аксесоари за уикенда ( 6-7 дек)  Peace  Не съм сигурна дали важи за всичките им магазини..

Аз минах случайно снощи, но не пропуснах да се сдобия с един лилав клъч, на който бях хвърлила око Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 82
Здравейте и от мен, ще ви следя  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 6 954
Благодаря за темата   bouquet

# 25
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
В Бата има ли някакво намаление? 4
В Бата в Дъ Мол  има -30% и -50% на обувки  от стари колекции.

# 26
  • Мнения: 5 248
Пробвах да се регистрирам с друга поща за бюлетина на ХМ и стана. Значи аз съм прецакана, че моето писмо не е като хората. Ваучера важи 3 седмици от датата на получаване и Не важи за намалени стоики и други промоции! Също на него пише, че трябва да се разпечата и покаже в магазина, не става ли само с номера?
Стандартен надпис. Става и с продиктуване на номера.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 535
И Комсед най-после с Коледен каталог - http://comsed.net/data/es_data/Коледен%20Каталог%20КОМСЕД%2005.12.14-04.01.15.pdf

# 28
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Някой да има спомен кога почва намалението в магазина на Некст? Благодаря!

# 29
  • Мнения: 162
благодаря за темата!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт