Спряхте ли цигарите по време на бременността?

  • 51 560
  • 524
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 304
Няма думи, които да опишат недоумението, възмущението и учудването ми от разсъжденията и разбиранията на някои "майки" (слагам ги в кавички, но дори и в такъв вид не заслужават да ги нарека по този начин)  ooooh!
Прости, необразовани, егоистични същества, които нямат грам здравомислещ акъл в главата и си измислят всякакви оправдания, носят от 1000 кладенеца вода, прилагат безумно глупави доводи в подкрепа на един порок и навик, с който самите те не могат или най-вече не желаят да се преборят, пък макар и за 9те месеца бременност.
Трагедията е пълна....  Tired

# 496
  • Мнения: 7 779
моми , ще раждате  или ще се дразните  newsm78
бегом в леглата и с цигара в уста да увеличавате прираста  #Cussing out

# 497
  • Мнения: 7 171
моми , ще раждате  или ще се дразните  newsm78
бегом в леглата и с цигара в уста да увеличавате прираста  #Cussing out


Някои сме раждали и нямаме повече намерение.

# 498
  • Мнения: 191
Хъм .. Тук модераторите имат интересен подход..
Вместо да следят за нецензорни и обидни постове направо вземат страна Simple Smile

Сега видях колко мнения са ми изтрили .. Явно целта е развиване на специфична субкултура в този сайт. /нарочно не използвам "форум" /

Сбогом от мен ! Нямам намерение да вдигам рейтинга повече !

# 499
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
 Shocked и аз съм от тези без работа и вися тук (до модераторите - искам и аз заплата - това е дискриминация)  Mr. Green

Четох, че някаква манекенка вдига щанги и в девети месец има плочки на корема. Опитайте и това! Егоисти сте, това е истината. Цигарата е станала смисъл на живота ви, няма ли нещо друго по-важно за което да се борите с такава страст?  newsm78 Деца, дом, семейство ...

# 500
  • Мнения: 7 779
Четох, че някаква манекенка вдига щанги и в девети месец има плочки на корема. Опитайте и това!
вероятно плочките са  3 D - изкривени във всичките посоки  hahaha

# 501
  • Мнения: 1 817
Аз също не разбирам защо ми се изтри мнението, не мисля, че обидих някой.. #Cussing out

# 502
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Бонго, тя нямаше почти никакъв корем, не плочки имаше ами не знам какво ... гранитогрес направо!

# 503
  • Мнения: 3 595
Бонго, тя нямаше почти никакъв корем, не плочки имаше ами не знам какво ... гранитогрес направо!

Sarah Stage ли? И аз я гледам и не вярвам на очите си ако за нея става дума.

# 504
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Май така се казваше ... Гледката беше потресаваща за мен лично. Дори да е монтаж, за мен изглеждале адски грозно. Точно както и бременна с цигара.

# 505
  • Мнения: 18
Здравейте,мамита!С първото си дете отказах цигарите изведнъж-просто ми беше много гадно от цигари,кафета,яденето всичко ми миришеше ужасно.Започнах да пуша пак след като спрях да кърмя и до днес си пуша.Бременна съм за втори път-но сега не мога да ги спра-пуша си,но не много да се оливам.Когато бях болна не ми се пушеше близо две седмици не пушех,но после пак.Някой казват че не е хубаво да се пуши по време на бременност,други казват че организма  си го иска той си е свикнал с този навик и не  е добре да се стресира организма с рязкото спиране на цигарите.Искам д аги спра ама не мога-нямам достатъчно воля ли не знам и аз как д аго кажа!Някой ако е като мен да пише съвет

# 506
  • Мнения: 170
 ooooh! ooooh!
Не мога да повярвам- майка, която има вече дете трови втората си рожба...Би трябвало след като има 1 дете  да има майчино чувство,да е отговорна, да е разбрала значението на думата ''майка''.
Много интересно - като си била настинала не си пушила 2 седмици- значи можеш без цигари!
''организма си го иска''...  ooooh! Кой организъм,този на бебето ли?  Mr. Green Не е ли То по-важно от това какво ти се иска на теб! Явно обаче на първото ти дете не са му се ''искали'' цигари щом ти е било лошо от тях и не си можела да пушиш.Но пък второто ''иска' да е заклет пушач още от ембрион!!!  Mr. Green  #Cussing out

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 19:51 от Марина Генова

# 507
  • Мнения: 7 779
...пуша си,но не много да се оливам.Когато бях болна не ми се пушеше близо две седмици не пушех,но после пак.Някой казват че не е хубаво да се пуши по време на бременност,други казват че организма  си го иска той си е свикнал с този навик и не  е добре да се стресира организма с рязкото спиране на цигарите.Искам д аги спра ама не мога-нямам достатъчно воля ли не знам и аз как д аго кажа!Някой ако е като мен да пише съвет
(ако съм убиец  дали съществува хипотеза  дали съм по-малко убиец или съм си направо убиец  newsm78
и защо трябва да се ръководиш какво казват някои ???  до момента преди да започнеш с пушенето организмът ти не е искал да пушиш , нали ? след започването на пушенето организма ти е искал чистота на тялото ти, на психиката.  тогава не си го послушала.  а сега се вслушваш ....
къде е логиката  newsm78

# 508
  • Мнения: 28
Здравейте мами Simple Smile От доста време чета мненията ви по различни теми., но от скоро съм регистриран потребител и причината е най - прекрасното нещо - бременна съм в 8г.с. Това е първата ми бременност и аз също съм пушач и честно казано доста се страхувах от момента на раздяла с цигарите. Но...  Това било най - лесното нещо от момента в който видях теста дори не съм си представяла с цигара. Гледката на бременна с цигара ме отвръщава. Бъдете майки не злодеи. Не обичате ли вече тези малчи точици във вас?

# 509
  • Мнения: 1 817
Здравейте мами Simple Smile От доста време чета мненията ви по различни теми., но от скоро съм регистриран потребител и причината е най - прекрасното нещо - бременна съм в 8г.с. Това е първата ми бременност и аз също съм пушач и честно казано доста се страхувах от момента на раздяла с цигарите. Но...  Това било най - лесното нещо от момента в който видях теста дори не съм си представяла с цигара. Гледката на бременна с цигара ме отвръщава. Бъдете майки не злодеи. Не обичате ли вече тези малчи точици във вас?
Hug Защо не са всички като теб? Те всички си обичат децата, ма явно не чак толкова, за да се откажат от вредните навици... Naughty Crossing Arms baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт