Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 295

  • 50 019
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 905

 smile3525

Ето къде щели да ходят семействата с колите. newsm03

Елиф е много изненадана, защото е с баретка ли? newsm78
Остава сега да отидат всички в Ава. Sick

А фона и музиката, не са за мен.Дано на комшиите хареса всичко това. newsm53 smile3503

# 31
  • Мнения: 23 353
Мислех, че предложението ще е насаме - ама то пред публика !!!  newsm03



















И двамата чоооок гюзел !!!  Two Hearts

# 32
  • Мнения: 716
Скрит текст:
Мислех, че предложението ще е насаме - ама то пред публика !!!  newsm03






Скрит текст:









  Извинявайте, ама на вас тази атмосфера от селски клуб на пенсионера с насядала рода покрай стените пред чинийки с фъстъчки... да не би да ви харесва? newsm78 И това маане за фон? Предложение за брак при такава любов... на ачик на мегданя! smile3555
   Ами, не ми харесва! smile3513 Явно след глобата от СЕМ се подмазваме на най-селската и простовата публика в Турция! Съжалявам, ако обиждам някого, но съм ужасно раздразнена. smile3515 И това ми било съвременен филм, и това ми били изискани отношения! Ами че в КВФ, където главната героиня си беше селянка, нямаше толкова селяния, бе! Дето вика Хармония... дано поне си им хареса на комшиите, щото иначе язък за актьорите, язък за снимачното време и прочие! Почвам да се замислям дали и муцунката на Енгин е достатъчна, за да ме задържи пред това... нещо...
   Още веднъж извинявайте! Hug

П.П. Предложението от трея преди началото на сезона - на ферибота - беше къде-къде по-романтично и красиво! Какво ще кажете?

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 15:50 от barisea

# 33
  • Мнения: 20 905
Мислех, че предложението ще е насаме - ама то пред публика !!!  newsm03



















И двамата чоооок гюзел !!!  Two Hearts

Много со хубави, да!

Но се смея, от страната на Йомер-приятели/А и П/, от страната на Елиф-"приятели"/Б и Л/  Joy Joy Joy

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226



https://www.youtube.com/watch?v=jjh2eWiXSbk

"Мръсни пари и любов", епизод 28 - Трейлър 2 на български. Превод от английски barisea, субтитри mariana51. Приятно гледане.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Благодаря за преведения фрагман. Традиции, какво да се прави!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Скрит текст:
Мислех, че предложението ще е насаме - ама то пред публика !!!  newsm03






Скрит текст:









  Извинявайте, ама на вас тази атмосфера от селски клуб на пенсионера с насядала рода покрай стените пред чинийки с фъстъчки... да не би да ви харесва? newsm78 И това маане за фон? Предложение за брак при такава любов... на ачик на мегданя! smile3555
   Ами, не ми харесва! smile3513 Явно след глобата от СЕМ се подмазваме на най-селската и простовата публика в Турция! Съжалявам, ако обиждам някого, но съм ужасно раздразнена. smile3515 И това ми било съвременен филм, и това ми били изискани отношения! Ами че в КВФ, където главната героиня си беше селянка, нямаше толкова селяния, бе! Дето вика Хармония... дано поне си им хареса на комшиите, щото иначе язък за актьорите, язък за снимачното време и прочие! Почвам да се замислям дали и муцунката на Енгин е достатъчна, за да ме задържи пред това... нещо...
   Още веднъж извинявайте! Hug


Ами то има ли отърваване от семселетата. Не ги оставят насаме. То и в подсказката Елиф го пита: : Нали щяхме да избягаме от Истанбул? Щяхме да ходим на ваканция? Какво стана, г-н комисар? Снимат в Агва - би трябвало да избягат от семействата си. И при нас са така нещата - смесени - и модерно и в духа на традицията. Не можеш да пренебрегнеш роднините - селски и/или градски, модерни и традиционни. Живот....



От сета - снимката явно е от "ритуалната" зала.
..........................
Нилюфер в трея им се радва от сърце, Аслъ - като от "висшата" класа. И Бахар присъства. Меликето каза - цяла нощ са правили сценария.... Истински им се кефя на всички - като нас са.

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 16:10 от mariana51

# 37
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Казах ви аз, че ще гледаме "Селска чест"...но не от Маскани, а ала турка, но вие не ми вярвате...
ПП. Като кои "нас", Марияна51? Моля, без обобщения...

# 38
  • Мнения: 4 966
Барисеа, не се ядосвай.  Hug Simple Smile)) Аз все повече гледам на цялата история като на комедия. Така всичко си е тамам. Simple Smile))

 Peace За протокола: Искам да отбележа,че чудесата на турската медицина нямат край!  #Crazy Сутринта докторът заплаши Йомер със спешна операция, по обед е вече без превръзка, за да му е комфортно поднасянето на пръстена и предложението. Simple Smile) Със сигурност Елифче има пръст... ръка... две ръце в подобряване състоянието на Йомер... якото и стискане на излизане от килията е оставило добрия доктор без работа!  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 16:49 от marytza

# 39
  • Мнения: 716
Барисеа, не се ядосвай.  Hug Simple Smile)) Аз все повече гледам на цялата история като на комедия. Така всичко си е тамам. Simple Smile))

 Peace За протокола: Искам да отбележа,че чудесата на турската медицина нямат край!  #Crazy Сутринта докторът заплаши Йомер със спешна операция, по обед е вече без превръзка, за да му е комфортно поднасянето на пръстена и предложението. Simple Smile)
  Ееееее, Маричке! Ти за чудесата на медицината, аз на хигиената... Елифче беше няколко дни и нощи при плъховете в подземието, Йомер с тия рани и той кой го знае откога не се е къпал, ама... искал децата им да имат нейния аромат... Ха де! Тия турци сигурно си миришат хубаво по рождение. newsm78

# 40
  • Мнения: 4 966
Ъъъъъ... не турците изобщо (моля да не обобщаваме излишно! Wink) а Елифче! Йомерко си я е приел безусловно... ти сега какво искаш - да се пазари за едната баня? Че той за мръсните пари и прости...



Радвай се, народе!





Пак чок реклама, ама да не ви дреме! Simple Smile) ШапО на снимка № 2 е убиец-трепач! Тамам като за бар с билярд. Simple Smile))

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 17:11 от marytza

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 405
Привет  Laughing
Е, сега с медицината значи, не се закачайте  Laughingне е толкова напреднала  LaughingС превръзка си е Йомер ,как да не е  Simple Smile

Но и на мен това предложение в този салон нещо не ми допадна ShockedНе си го представях така,а някак по-романтик ,само двамата Blush ,а то пред целия личен състав ooooh!

# 42
  • Мнения: 20 905


Йомер си е с превръзката в заведението... Peace
Той си знае, за кое ухание говори.. Embarassed

Много си се харесват, но да видим семействата как и що....

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226












Почнаха снимките. Ето ги и на ваканцията - всичко по реда си.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
Барисеа, не се ядосвай.  Hug Simple Smile)) Аз все повече гледам на цялата история като на комедия. Така всичко си е тамам. Simple Smile))

 Peace За протокола: Искам да отбележа,че чудесата на турската медицина нямат край!  #Crazy Сутринта докторът заплаши Йомер със спешна операция, по обед е вече без превръзка, за да му е комфортно поднасянето на пръстена и предложението. Simple Smile)
 Ееееее, Маричке! Ти за чудесата на медицината, аз на хигиената... Елифче беше няколко дни и нощи при плъховете в подземието, Йомер с тия рани и той кой го знае откога не се е къпал, ама... искал децата им да имат нейния аромат... Ха де! Тия турци сигурно си миришат хубаво по рождение. newsm78

Същите са като нас - дори малко по-добре, по-чисти.... Не се притеснявайте. Ще ни кажат, спокойно - изкъпахме се - заради бг.мамите.

Общи условия

Активация на акаунт