Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 295

  • 49 987
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 278


  Добро утро момичета  Two Hearts

Успешна нова седмица, пълна с много празнично настроение и емоции !

Тук във виртуалната ни "къщичка" нека се случват само хубави неща. Днес си чакаме обещания нов трейлър, снимки, подсказка и резюме - толкова много неща.

Хармония  Two Hearts  те нека да идат до управлението и да посрещнат Елиф ... ама дотам да са съвместните им изяви.  Йомер да си хваща за ръка синьорината и посока - Ава.

До следобяд !

Скрит текст:

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127


Здравейте Енгинки. Новата седмица ни приближава към развръзките в епизод 28. Ако отдавна не сте се чудели, ето един линк за размисъл - "страхотно вярна" новина:
http://kliuki.ws/skandal-s-engin-akyurek-tuba-zaradi-scena-v-serial/

Успешен ден и днес си чакаме каквото му е ред.

# 17
  • Мнения: 20 905
Здравейте,


Лек и приятен ден ви желая!

Как ли се чувстват, хората, които създават такива "новини"......

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127



https://www.youtube.com/watch?v=wkbb32HtUuk

Да започнем деня с целувки. На Йомер и Елиф естествено....



http://televizyongazetesi.com/kara-para-ask-dizisinin-mekanina-a … tter#.VIVmpJtJ5IF

Статия от днес:
"Наплив от арабски туристи на мястото на "Мръсни пари и любов"
"Мръсни пари и любов" - нападение
Мястото където се снима "Мръсни пари и любов", с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек, които има големи фен  групи в Близкия Изток, е посещавано от арабски туристи.
Вгледайте се внимателно в снимката от вчера, звънят, искат да разгледат дома. Охраната отвори вратата на туристите които искат да видят къщата; На въпроса "Може ли да видим къщата, ще почакаме?", той отказа.




Нова снимка от финалното парти на 1 сезон.

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 11:43 от mariana51

# 19
  • Мнения: 20 905


Надявам се в 28 серия, на хубави, качествени снимки.....

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127


Подсказка от Бисена за 28 епизод - превод barisea:

Преди тържеството Йомер води Елиф на едно специално място. Вие ще се досетите.
А на това тържество се пригответе да чуете дует „Братя Демир“. Песента е „Молих се на Бог“.

Йомер: Синьорина, искам да потъна завинаги в гората на очите ти. Ти потъни в сърцето ми. Нека ръцете ни останат сплетени за цял живот, сърцата ни да бият едно за друго.

Бяхме казали, че към екипа се присъединява нов актьор. Тази седмица ще научите повече за него, поне името му. Останалото по-нататък.

Метин и Невин се запознават с Пънар. Метин научава важни неща за живота й с Таййар, но това ще му струва скъпо.

Предложението за брак не е достатъчно; трябва да се поиска момичето. Очевидно леля Недрет ще създава проблеми на мама Елван. Проблемите нямат край, връхлитат Елиф и Йомер един след друг.

Елиф: Нали щяхме да избягаме от Истанбул? Щяхме да ходим на ваканция? Какво стана, г-н комисар?

Какво ли ще каже леля Недрет за женитбата на Елиф и Йомер? Един човек се опитва да разбере какво мисли тя. Кой ли?
Скрит текст:
Bisena tips :
If you remember ,I gave more tips for last episode !this time will add some more now.
Omer is taking Elif somewhere you can guess this before to celebration.
Celebration will be singing of Demirs brothers"Tanridan Diledim "
Signorina I want to get lost in forrest of your eyes and you lost in my heart. Our hands should hold forever heart beat for each other only .
For next episode new person add to the show,we will be learning about this person little in this episode name is Ipek......To be continue Next week
Metin and His mother meet with Pinar, and Metin will learn what Tayyar wants from him , of course he will pay the prize .
Nothing ends with marriage proposal , there is asking permission to get married , I think mother Elvan has to deal with Aunt Nedret.
Mishaps does not end for Elif and Omer .
Elif: what did happen you supposed to kidnap me and we supposed to go to vacation komiser?
What does Aunt Nedret thinks about marriage of Elif and Omer? Who do you asking and wants to know this

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 14:01 от mariana51

# 21
  • Мнения: 20 905



Весели времена са били! И сега, пак весел изглежда ЕА!

# 22
  • Мнения: 1 647
Здравейте и от мен!
Нямаше ме един ден и вие сте изписали света.
За  http://kliuki.ws/ ще спомена само ,че много си противоречат, единия път свързват Тувана с Енгин, другия път пък Туба с Енгин. Всъщност името клюки много им подхожда.
Аз лично пожелавам на Енгин да е много щастлив с жената която обича, без значение коя е тя.
Ако е Тувана, дано да успее  да спре слабостта и към пластиката и  скалпела,защото всички знаем до какво води пристрастяването към пластичната хирургия.
Иначе Енгин винаги е усмихнат в реала, за което много се радвам.
Нямам търпение да гледам годежа, сигурно ще са много сладки двамата- Йомер и  Елиф.
Хубава седмица желая на всички!

# 23
  • Мнения: 20 905


Подсказка от Бисена за 28 епизод - превод barisea:

Преди тържеството Йомер води Елиф на едно специално място. Вие ще се досетите.
А на това тържество се пригответе да чуете дует „Братя Демир“. Песента е „Молих се на Бог“.

Йомер: Синьорина, искам да потъна завинаги в гората на очите ти. Ти потъни в сърцето ми. Нека ръцете ни останат сплетени за цял живот, сърцата ни да бият едно за друго.

Бяхме казали, че към екипа се присъединява нов актьор. Тази седмица ще научите повече за него, поне името му. Останалото по-нататък.

Метин и Невин се запознават с Пънар. Метин научава важни неща за живота й с Таййар, но това ще му струва скъпо.

Предложението за брак не е достатъчно; трябва да се поиска момичето. Очевидно леля Недрет ще създава проблеми на мама Елван. Проблемите нямат край, връхлитат Елиф и Йомер един след друг.

Елиф: Нали щяхме да избягаме от Истанбул? Щяхме да ходим на ваканция? Какво стана, г-н комисар?

Какво ли ще каже леля Недрет за женитбата на Елиф и Йомер? Един човек се опитва да разбере какво мисли тя. Кой ли?
Скрит текст:
KARA PARA AŞK 28. BÖLÜM TÜYOLAR:
Geçen hafta bölüm erken bitince fazladan tüyo vermiş idim hatırlarsanız. minik bir ekleme yaptım yazdıklarıma…

Ömer, Elif’i özel kutlamadan önce başka bir yere daha götürüyor. Neresi olduğunu siz bulursunuz bence…
Özel kutlamaya gelince… “Demir Kardeşler” korosunu dinlemeye hazırlanın! “Tanrıdan Diledim”

ÖMER: Sinyorina.. ben istiyorum ki gözlerindeki ormanda bir ömür kaybolayım… Sen de benim gönlümde kaybol… Ellerimiz sonsuza kadar kenetlensin.. Yüreğimiz bir tek birbirimiz için için atsın…

Gelecek bölüm yeni bir oyuncu daha geliyor önceden söylemiştim. Bu bölüm ucundan azıcık en azından ismini ve kim olduğunu öğreniyoruz İpek’in… Devamı ise haftaya…

Metin ve annesi, Pınar ile tanışıyor. Metin, Tayyar’ın ondan ne istediğini öğreniyor, öğrenmesine de bu iş Metin’e pahalıya patlıyor.

Evlenme teklifiyle bitmiyor tabii daha bunun istemesi var. Nedret hala,Elvan Anneyi biraz uğraştıracak galiba…Aksilikler de bırakmıyor Elif ile Ömer’in peşini…

ELİF : Ee hani beni kaçırıyordun, tatile gidicektik.Noldu komiser?
Ömer-Elif evliliğine ne diyor sizce Nedret Hala? Ne düşündüğünü öğrenmeye çalışan biri var.Kim ola ki?

(bisena)

  bouquet  bouquet  bouquet

Аз не се сещам, кога е говорено за нов персонаж/актьор. newsm78

Може би Хюсеин ще говори с лелята, по заръка на Таййар.....

# 24
  • Мнения: 1 007
Като развален телефон се повтаря тая пластика, сякаш лично сте я оперирали баре 10 пъти и сте кахърни, че се е пристрастила. Горкото момиче, колко още глупости ще пишат за нея, само щото предполагат, че е с Енгин. ooooh!

Скрит текст:
Коригирала си е леко носа.
Е, и?

# 25
  • Мнения: 20 905





Пожелавам си, Йомер и Елиф, да си спомнят любовта от първи сезон, нищо че не беше още безусловна... newsm03

Но.....едва ли! newsm12

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127


Песента "Молих се на Бог" в изпълнение на "Братя Демир", предполагам, че е тази:


Толкова се молих на Бог

Толкова се молих на Бог
утре отново да видя лицето ти.
Но не можах да легна на коленете ти,
да легна на коленете ти и да гледам лицето ти.

Ела, ела при мен,
не наранявай душата ми.
Само черните ти вежди, само черните ти очи
струват всичкото злато на света.

Стига копнеж, стига раздяла.
Сълзите ми пресъхнаха.
Всички лалета и рози в градината ми повехнаха.
Сърцето ми се стопи, отмаля, предаде се.

Ела, ела при мен,
не наранявай душата ми.
Само черните ти вежди, само черните ти очи
струват всичкото злто на света.

# 27
  • Мнения: 20 905


Песента "Молих се на Бог" в изпълнение на "Братя Демир", предполагам, че е тази:


Толкова се молих на Бог

Толкова се молих на Бог
утре отново да видя лицето ти.
Но не можах да легна на коленете ти,
да легна на коленете ти и да гледам лицето ти.

Ела, ела при мен,
не наранявай душата ми.
Само черните ти вежди, само черните ти очи
струват всичкото злато на света.

Стига копнеж, стига раздяла.
Сълзите ми пресъхнаха.
Всички лалета и рози в градината ми повехнаха.
Сърцето ми се стопи, отмаля, предаде се.

Ела, ела при мен,
не наранявай душата ми.
Само черните ти вежди, само черните ти очи
струват всичкото злто на света.


smile3525

Жалко, че Хюсеин участва в дуета/ясно е, че е заради актьора/.Но на мен, ми е неприятно като зрител от този факт.Хюсеин ще изпълнява поръчение от Таййар.Погледнато емоционално, Хюсеин "омърсява" любовта.... Thinking

# 28
  • Мнения: 23 278


Привет момичета !

Благодаря за подсказката от Бисена - Барисеа Two Hearts Мариянка  Two Hearts и за статията  също !

Катрина  Two Hearts  това е поредна "клюко"-статия.  Въпреки, че съм  почти сигурна за едно - имат връзка. Но просто няма начин да не е  украсена информацията  с "подробности". 
На мен Тувана ми харесва.

Хармония Two Hearts  и на мен не ми се нрави "дуета". Иначе Бурак Тамдоан пее и професионално.
Що не оставиха Енгин да си изпее песента сам ? Явно е доста трудна и затова ще има помощ. Ако пеят без акомпанимент на музикален инструмент - още повече.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127



https://www.youtube.com/watch?v=ZGtcNsaJbDM

Трейлър 2 към епизод 28 - Енгин пее.

Общи условия

Активация на акаунт