БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 982
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 710
Не е така, лицензът за ББ се контролира отвън. Могат да влияят, да манипулират ( например Петя на фона на музика от Мъпетшоу = смешна, тъпа и нелепа Петя), но не могат да определят победител, да 'делят награда' и тн.

# 706
  • Мнения: X
Тя и Еврото мн подозрително се държи. Една такава стои, пуши, обмисля и после хоп, казва нещо като заучено. При нея даже е по-издайнически поведението й, нали все пак е актриса, а идва фалшиво.

# 707
  • Мнения: 7 779
нали знаеш лафа - който плаща , той поръча музиката.  или преведено на брадърски - щом плащам ще определям кой да е победител.  Laughing

# 708
  • Мнения: 287
Вие лицемерно се възмутихте, че дадох линк към статия за Катето по цици. Нека сега аз лицемерно да се възмутя: Катето не я ли е срам да се разхожда на ОБЩЕСТВЕН плаж по цици?! Как може такова аморално поведение? Знае, че е известна и ще я снимат. Да се пече гола у тях в двора!



# 709
  • Мнения: X
Аз не мисля, че наградата е крайната цел. Целта е ПР на Кираеца.

# 710
  • Мнения: 287
Питате ли ги горките хора на плажа колко омерзени са се почувствали? Някой мисли ли, че сигурно е имало и малки деца. Какво възпитание даваме на подрастващите?

# 711
  • Мнения: 5 710
Аз не мисля, че наградата е крайната цел. Целта е ПР на Кираеца.

Добре, но защо. Всмисъл кой е Китаеца. Разбирам да е някой известен, защо цял един формат ще се върти около неговия имидж..

# 712
  • Мнения: 10 996
Останахме 5 човека на кръст тук да пишем отвреме на време , колкото да поддържаме темата.
Чат пат нахлува някой трещелник ,като другарката М....а_ и ни залива с хгакйСХжВЕЕОИУЙФлкц
аз откога заподозрях ,че гласят Талибанчето за наградата Mr. Green

# 713
  • Мнения: 7 779
жените да са наравно с мъжете - само по гащи  Joy

# 714
  • Мнения: 9 702
Вие лицемерно се възмутихте, че дадох линк към статия за Катето по цици. Нека сега аз лицемерно да се възмутя: Катето не я ли е срам да се разхожда на ОБЩЕСТВЕН плаж по цици?! Как може такова аморално поведение? Знае, че е известна и ще я снимат. Да се пече гола у тях в двора!




То и в двора не  е сигурно  Grinning Нали на  Данчето  й излпяскаха гола снимка от двора  на къщата й  Joy

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 17 375
Mirela__, престани с тия цици на Катето, след като не е забранено със закон да се пече по монокини значи може. Имаш ли идея колко жени се пекат по цици?!? Дай сега на всяка една от тях да търсим снимки  ooooh!

Искам обикновен ББ.

# 716
  • Мнения: 9 463
Е, айде стига с тая Катето и тия цици. Едва ли е била единствената на плажа без горнище.
За Китаеца да кажа и аз - аман от сценарии, кой от кой по-тъп. Не мина номера с Калина, айде сега  детектор на лъжата.  "Сценаристите"  Stop наистина си мислят, че ние доматите  с колците ги ядем.

# 717
  • Мнения: 334
Има четирима човека в тази къща, които минават между капките и в мисиите - Ники, Катето , Калина, и Тошко. В нито една гадна мисия не ги "топнаха" - бунище, ходене без дрехи, прислужване и т.н.
Не знам дали са с някакви привилегии пред останалите или се заблуждавам, но много ми е фалшиво всичко вече и съм готова да заподозра продукцията в какво ли не Sad

Нещо подобно си коментирахме в къщи...Всеки там е "техен" човек, близък до продуцент, екип, приятелски кръг...само за Петя и Христо нищо не се сетихме, да ги свържем с някой от ББ...Останалите, до един, не са случайни...И то се вижда по едни, или друг начин...Петя направо я направиха на нищо...Днес, като гледах и с колко работа са я затрупали, всички вътре коментираха това...Просто ББ си набелязва някой и със садистично налудничаво удоволствие го смачква...А публиката триумфира!!!...като при гладиаторските битки...На това ми напомня все повече ББ...Що за лудост?...

# 718
  • Мнения: 287
Останахме 5 човека на кръст тук да пишем отвреме на време , колкото да поддържаме темата.
Чат пат нахлува някой трещелник ,като другарката М....а_ и ни залива с хгакйСХжВЕЕОИУЙФлкц
аз откога заподозрях ,че гласят Талибанчето за наградата Mr. Green

Да се обърна ли към модератор за обида?

# 719
  • Мнения: 38
Аз не мисля, че наградата е крайната цел. Целта е ПР на Кираеца.

Добре, но защо. Всмисъл кой е Китаеца. Разбирам да е някой известен, защо цял един формат ще се върти около неговия имидж..

И аз това се питам... Не ми се вижда логично

Общи условия

Активация на акаунт