БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 973
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 222
Боже господи,прибери си версиите Mr. Green Вижте каква война се заформя.Публикувана статия от страницата в ФБ.
Тази жена може ли така злобно да търси сметка на Албена за зададените въпроси,и заплашва с разплата май  Mr. Green

http://blife.bg/article-33549?fb_action_ids=380581878783376& … types=og.comments

# 766
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Продължение на интервюто с Буюклиева при Гала.

Повториха абсурдното твърдение на самата Буюклиева, че играела през цялото време: "Хора, вие не видяхте ли, че си приготвих багажа, преди ББ да ми каже, че трябва да излизам?"  ooooh! Себе си ли убеждава или нас? Всички номинирани си приготвят всеки път багажа в деня на елиминациите.

# 767
  • Мнения: 222
За първи път виждам коментаторите при Гала толкова кротки  Laughing

# 768
  • Мнения: 9 702
За първи път виждам коментаторите при Гала толкова кротки  Laughing
Те са втрещени  Mr. Green Загубиха и дума и ума  Grinning То с такова чудо как да разговаряш?Тя си е тотално в някакъв неин свят ooooh!

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 1 133
 Петя има раздвоение на личността  ooooh!

# 770
  • Мнения: 728
Боже господи,прибери си версиите Mr. Green Вижте каква война се заформя.Публикувана статия от страницата в ФБ.
Тази жена може ли така злобно да търси сметка на Албена за зададените въпроси,и заплашва с разплата май  Mr. Green

http://blife.bg/article-33549?fb_action_ids=380581878783376& … types=og.comments
Не знаех, че въпросната жена е майка на Калина. Не бих дори предположила, защото съм чела, че майката на Калина е адвокат, а не мога да допусна , че един адвокат ще пише неграмотно / в страницата на ФБ цитирана жена пише с правописни грешки/ и ще ръси заплахи. Що за адвокат би била? Озадачена съм.

# 771
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За първи път виждам коментаторите при Гала толкова кротки  Laughing

Опитват се да са деликатни.

Буюклиева вместо да говори за това, което показа, не спря да говори за Катето. Тя й е виновна за всичко.  ooooh!

И в сто реалити да участва, все тая.

Тръгнала да се извинява на Васил Найденов. Отврат!  Sick

Последна редакция: пт, 12 дек 2014, 11:07 от smileys

# 772
  • Мнения: 222

Не знаех, че въпросната жена е майка на Калина. Не бих дори предположила, защото съм чела, че майката на Калина е адвокат, а не мога да допусна , че един адвокат ще пише неграмотно / в страницата на ФБ цитирана жена пише с правописни грешки/ и ще ръси заплахи. Що за адвокат би била? Озадачена съм.

И аз съм засичала коментарите и в ФБ.На едно момиче,което изказа по културен начин негативно мнение за Калина,беше отговорила "Безумно грозна си".Поинтересувах се и като отворих профила,видях едно нормално момиченце на не повече от 16 години Rolling Eyes Отвратих се Sick Но все пак,крушата не пада по-далече от дървото,и явно в този случай е точно така.
Албена ги поставя много добре на място,особено права е и по отношение на така наречената "книжка" Mr. Green

# 773
  • София
  • Мнения: 2 151
Е дъщеря като Калина каква майка очаквате да я е родила, че се изненадвате?

# 774
  • Мнения: 9 041
От разговора при Гала стана ясно ,че все пак Тошко има работа  Laughing
човека има три фирми ,за производство на тръби,капаци на шахти и ракети против градушка
Не е безпаричен и безработен ,който се мотае в риалити формати за пари  Mr. Green

# 775
  • Мнения: 222
За мен Петя е много сложен образ #Crazy Ама честно newsm78 Тъкмо съм убедена,че е пълно хахо,и тя изстреля нещо много точно казано и съвсем на място Shocked После съм потресена от някоя нейна изцепка и оставам с впечатлението,че просто е злобничка,и тя вземе че започне да се държи като инфантилче Thinking Изобщо,хич не е за подценяване Crazy

# 776
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А защо Захажаева да може да скача, за да защитава дъщеря си, а майката на Калина - не? По какъв начин - отделен въпрос.

Буюклиева голяма шегаджийка се извъди. И показването на бутилката на Тодор била шега.

# 777
  • Мнения: 222
Е дъщеря като Калина каква майка очаквате да я е родила, че се изненадвате?

Абсолютно си права.Но поне малко такт и замаскиране на простащината очаквах,особено предвид възрастта.Явно дъщерята го умее това по-добре,въпреки че и тя издиша  Mr. Green

# 778
  • Мнения: 222
Smiley Всеки си защитава детето.Въпросът,както казваш,е как Peace Това обсъждаме Hug

# 779
  • София
  • Мнения: 15 914
Абе, Петя колкото и да циври, не може да изтрие с един замах всичките идиотщини и издънки,които направи.

Общи условия

Активация на акаунт