БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 935
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 6 055
Сетих се, че кака Златка в предно коментиране в Брадъра на няколко пъти се изтъкна, че е прочела "книгата" на Калина и май беше очарована от нея. Снощи що така не опонира на приятелката си Криси, която явно не харесва книжлето....

# 931
  • Мнения: 2 658
Златето се обърква от време на време какво да казва, но Криси я връща в правия път.

# 932
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 211


Той... между две наздравици им изстрелва по ... нещичко...по някоя болезнена истина...Аз го чух да обижда Катето, че била известна само с един филм...Издаде и тайната татуировка на хинди, на Калинчето и това я разстрои и разплака...А, ами Емил пък как нарече ..."малоумник", "кретен", "глупак"... :е:...Бая истини им изстреля, под булото на алкохола, мисля... Mr. Green
Каква тайна татуировка? Тя е на гърба й и се вижда всеки път като се обърне.
Тодор Славков ръси само обиди и глупости , както на трезво така и когато е пиян, тотално пропаднал човек. Определено предпочитам да гледам "фалша" и "лицемерието" другите.
Направо си представям как след като го обявят за победител, Тодор излиза на сцената и вместо благодарствено изречение към публиката си сваля гащите. Ще бъде заслужено!! Винаги последната вечер има алкохол.

Що се отнася до истините, които се казват, то Калина беше най-директна, при това на съвсем трезва глава.

Най-точен анализ направиха на китайчето- няма такова лъжливо същество! А-ха по едно време да му се вържа, но с думите си по адрес на Калина направо разби надеждата ми, че е читав човек. И страданията му, че се е изтървал за изневерите са на десеторазряден статист.

Христо- провинциален Бай Ганьо, който си прави тънките сметчици, говори под носа си, пали фитилите(оказа се, че още първия път той е накарал Тодор да си събуе гащите), плаща на хора отвън да гласуват. Има една тънка ехидна усмивчица, увереността му се засилва с приближаването на финала.

Катерина реши да го играе лелка от квартала- развлечена, с чехлите, пижамата, ролките. Може и себе си да играе жената, толкова си може. И тя е известна повече с изцепките си, отколкото с творчеството си. Спомням си, че беше в шоуто на Азис като ко-водеща и там й бяха дали неслучайно роля на пиянде.

Златка не само, че не опонира на Патрашкова, а потвърди, че е сигурна, че книгата не е писана от Калина, защото разказите били с различна стилистика. doh Това е! Златка се превърна в литературен спец! bowuu

Последна редакция: сб, 13 дек 2014, 08:58 от Marsia

# 933
  • Мнения: 6 582
А бат Емко снощи докато харесваше Китаеца, и твърдеше, че той е най-истинският човек вътре - и о, небеса, като чу, че всички в студиото са за Тошко, веднага си смени мнението  Joy

# 934
  • Мнения: 387
Ъъъ извинявам се предварително  Wine Glass  Mr. Green
Признавам, че много се смях с Тошето, може би за това искам той да спечели, но ако го гледам на живо ще ми е много грозна картинка, факт! Така, че който и да спечели ще ми е все тая  Simple Smile

# 935
  • Мнения: 2 658
А бат Емко снощи докато харесваше Китаеца, и твърдеше, че той е най-истинският човек вътре - и о, небеса, като чу, че всички в студиото са за Тошко, веднага си смени мнението  Joy

Когато си играеха на детектор, на един отговор на Китаеца, вдигна "лъжа". После видя какво вдигат другите и смени с "истина". Може и повече пъти да е сменил табелката, но аз видях само един. Simple Smile

# 936
  • Мнения: 6 055
Отговора, на който той вдигна лъжа, беше на въпроса дали жена му е знаела за изневерите, Китаеца каза "Не". Честно казано и на мен не ми се вярва, ако наистина и е кръшкал, тя да не знае  Rolling Eyes, впредвид това, което са показали за нея. След тази промяна на табелката на Емил, на следващия отговор на Китаеца, той дори не вдигна табела.

# 937
  • Мнения: 9 702
На мен ми направи впечатление като коментираха след това ,че детектора не е бил истински и реално той е можел да отговаря каквото си поиска Thinking Което пък ме навежда на мисълта,че може и да е поизлъгал тук там и това няма как да го знаем Crossing Arms Супер бутафорна мисия  ooooh!

# 938
  • Мнения: 7 779
китайчето незнаеше ,че детектора е фалшив  докато другите го знаеха.  след като отговори вече и той го разбра.

# 939
  • Мнения: 9 702
китайчето незнаеше ,че детектора е фалшив  докато другите го знаеха.  след като отговори вече и той го разбра.
Което не значи,че  не може да се е пробвал да излъже и да му се е получило в крайна сметка  Laughing

# 940
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 211
Излъгал е, той е изградил живота си на лъжа, че сега ли? Златка нали каза, че говорила с жена му- била наранена, ама щяла да му прости...И тая играе театър. bowuu

# 941
  • София
  • Мнения: 5 499
И к'во ся, не му се получи на Китаеца ПР- а и ББ се разграничава от него. Не им мина номера. Ще кажеш, че всички са чели в темата.
Горката Калина, тя така се надяваше Китайчето да я сваля, а то какво се оказа- използва я  newsm45

Всяка жена в един момент се сблъсква със суровата реалност - годините минават бързо и красотата и младостта са до време. Излизат нови по-млади и по-интересни жени на "пазара". Confused

# 942
  • Мнения: 9 041
Не мога да разбера кой съзнателно може да подкрепя изявен алкохолик  Sick Sick Sick
Какви ценности и пример за поведение притежава неизбръснат, пиян до козирката индивид.  newsm78
Ами какъвто брадъра , такъв  и победителя  Mr. Green

# 943
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 211
Не мога да разбера кой съзнателно може да подкрепя изявен алкохолик  Sick Sick Sick
Какви ценности и пример за поведение притежава неизбръснат, пиян до козирката индивид.  newsm78
Ами какъвто брадъра , такъв  и победителя  Mr. Green
smile3521 smile3501

# 944
  • Стара Загора
  • Мнения: 496
Интервю със съпругът на Петя-Тони Георгиев
http://www.blitz.bg/article/40528?news=164160&utm_medium=Fac … ;utm_source=blitz

Общи условия

Активация на акаунт