БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 41 000
  • 1 024
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 334
Медиите наистина са четвъртата власт, неслучайно им нямам вяра зя нещо...Средство за манипулация на огромна аудитория...В ББ е хляба, в него е и ножа...Само той разполага с кадри от къщата /24 часа/ и съответно той решава какво да ни покаже, кой да закопае и кой да издигне...
...Като чета коментарите, работата е брилянтно свършена...Аудиторията кълне, проклина, обижда, ругае и чак отправя закани как ще забие шамар в лицето на Петя Бу, само да я срещнат... ooooh!
...Това се искаше...
...Понякога си мисля, че не съм в сайт за сладки, мили мамички   Simple Smile, а съм в Средновековието, при Светата Инквизиция... #Crazy...Чак такава неприязъм, ярост, агресия и желание за мъст, и то в женски сайт, само защото педала ББ така е решил да представи някой... ooooh!
...За всеки един там, могат да се сглобят и монтират точно толкова ужасяващи и скандални кадри и да бъде хвърлен на драгия ТЕЛЕзрител, стига хомо дружинката да си го нарочи...
...Аз пък чух, как кресливата водеща най-спокойно постави диагноза на Петя Бу...биполярно разстройство, плюс останалите насочващи, по-лесно манипулативните зрителите, обидни и грозни епитети...Е, аз не бих пропуснала да ги осъдя за това...
...Не понасям, когато стадо освирепели хиени дружно нападат една жертва...Тя винаги е беззащитна в случая...Затова и написах този коментар...Името на жертвата ми е без значение...Петя, Минка, Ганка...все ми е тая...

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 386
....Но аз не искам да излиза, кефи ме поведението и.
newsm78 Кое по-точно Banghead

Да, и аз не разбирам как може подобно поведение да кефи  newsm78 #Crazy

# 302
  • Мнения: 9 855
Цитат
Петя че е кукумицин е безспорно, но и Катя не е това, на което се маскира.

И трябва да оправдаем Петя защото е кукумицин ли ? Нали и тя се бори за победа. Значи, когато лудия направи престъпление, автомитично бива оправдан, защото не е с всичкия си, а тези, които му се противопоставят са нарочени за лоши хора, защото се борят с добрия ненормалник. Съжалявам, ама мнението ти е много глупаво.
Не, нищо не трябва. Не съм издала "оправдателна присъда" Joy. Това някакъв съд ли е, мислех, че всеки изказва мнение, къде глупаво като моето, къде по-умно, като на други потребители.
С извадения от теб цитат исках да потвърдя очевидното (Петя е куку), допълвайки че и позите на Катето не ме кефят и че също продължавам да не я приемам за такава, каквато упорито ни я представят.

# 303
  • Мнения: 9 041
Катя още в първата вечер подаде ръка на Петя, като се съгласи да я откопчае от Емил. Не мисля, че е подхождала недобронамерено към Петя. Петя дали не промени стратегията след като разбра за колата?
Всъщност предложението не беше на Евро,тя поиска да свободи себе си и Китаеца

# 304
  • Мнения: 5 710
точно затова казах "като се съгласи".  Можеше и да не се съгласи;-)

# 305
  • Мнения: 1 869
За мен само Христо е трезво мислещ и с реална преценка(доколкото е възможно), останалите - всеки в собственото си "шоу". Crazy

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 386
Не бих нарекла Петя - жертва. Сама, със ствоите безкрайни претенции и нестихващо мрънкане си навлече неприязънта на всички в къщата. Катя ли я караше?
Има и други начини да реагираш, дори когато си "жертва", ако приемем, че е така.
Особено, когато имаш претенциите да си звезда, особено когато си на една зряла възраст и трябва да служиш повече от всякога за пример, особено когато си майка и с поведението засягаш детето си, семейството си.

# 307
  • Sofia
  • Мнения: 30 632
каква марка е джипа?

# 308
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 211
Катя още в първата вечер подаде ръка на Петя, като се съгласи да я откопчае от Емил. Не мисля, че е подхождала недобронамерено към Петя. Петя дали не промени стратегията след като разбра за колата?
Всъщност предложението не беше на Евро,тя поиска да свободи себе си и Китаеца
А дали ако Петя трябваше да избира щеше да откопчае някой друг? Не вярвам  nono С това мъждене... Naughty Интересно какво стана с него? Щом е готова на война...За това се искат сили newsm66

# 309
  • Мнения: 9 041
Тая Пламена е абсолютно безгръбначно.....все около Катето ,все и прглася,и винаги е съгласна с групата.........Еврото е голяма лисиица и въобще не  е това което се показва тук в брадъра.

# 310
  • Мнения: 2 089
....Но аз не искам да излиза, кефи ме поведението и.
newsm78 Кое по-точно Banghead

Да, и аз не разбирам как може подобно поведение да кефи  newsm78 #Crazy
MarsiaНаписала съм го - поведението и.
Пирожка Такива хора ми се гледат, а не някакви влезли в образи...то пък едни образи, чак телевизорът ми припуква от скука Tired

# 311
  • Мнения: 258
Не съм гледала представянето, но според част от думите и аз мисля, че е песента на Sia -  chandelier.
за съжаление не е тя песента. Търся песента не от визитката на Калина, а от снощния лайф, когато даваха моменти от къщата на Калина и след тях я коментираха. Ще потърся видео, но се пееше Bad girl, party girl, sad girl.

Може би е тази на Lana Del Rey - Sad Girl

# 312
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 211
Тая Пламена е абсолютно безгръбначно.....все около Катето ,все и прглася,и винаги е съгласна с групата.........Еврото е голяма лисиица и въобще не  е това което се показва тук в брадъра.
Точно! Никак не харесвам хора, които ходят насам-натам като невестулки и палят фитилите. Калина може да е намръщена, но поне казва всичко в очите. Пламена постъпва точно като Петя.

И аз мисля, че песента е на  Lana Del Rey

# 313
  • Мнения: 3 154
Скрит текст:
Медиите наистина са четвъртата власт, неслучайно им нямам вяра зя нещо...Средство за манипулация на огромна аудитория...В ББ е хляба, в него е и ножа...Само той разполага с кадри от къщата /24 часа/ и съответно той решава какво да ни покаже, кой да закопае и кой да издигне...
...Като чета коментарите, работата е брилянтно свършена...Аудиторията кълне, проклина, обижда, ругае и чак отправя закани как ще забие шамар в лицето на Петя Бу, само да я срещнат... ooooh!
...Това се искаше...
...Понякога си мисля, че не съм в сайт за сладки, мили мамички   Simple Smile, а съм в Средновековието, при Светата Инквизиция... #Crazy...Чак такава неприязъм, ярост, агресия и желание за мъст, и то в женски сайт, само защото педала ББ така е решил да представи някой... ooooh!
...За всеки един там, могат да се сглобят и монтират точно толкова ужасяващи и скандални кадри и да бъде хвърлен на драгия ТЕЛЕзрител, стига хомо дружинката да си го нарочи...
...Аз пък чух, как кресливата водеща най-спокойно постави диагноза на Петя Бу...биполярно разстройство, плюс останалите насочващи, по-лесно манипулативните зрителите, обидни и грозни епитети...Е, аз не бих пропуснала да ги осъдя за това...
...Не понасям, когато стадо освирепели хиени дружно нападат една жертва...Тя винаги е беззащитна в случая...Затова и написах този коментар...Името на жертвата ми е без значение...Петя, Минка, Ганка...все ми е тая...

И не по-малко досадно и тягостно е, как в случаи като този,  все ще се намери поне един проповедник, който се извисява с ореол на главата над озверената глутница, която вкусила кръв не спира да ръфа невинната "жертва"    Rolling Eyes  

# 314
  • Мнения: 334
За мен само Христо е трезво мислещ и с реална преценка(доколкото е възможно), останалите - всеки в собственото си "шоу". Crazy

То това е очеизвадно...Ама нали и той беше нарочен за селяндур, комплексар, тъп и прост провинциалист...А всъщност се касае за бял, хетеросексуален мъж, с нормална психика и съхранена ценностна система, грижовен съпруг и баща, който е осигурил материално семейството си, представител на все по-рядко срещащата се у нас средна класа...и т.н...Т.е. един изчезващ вид мъж, четейки/слушайки все по-сълзливите житейските драми и тук, и в реала.../сетих се и, че този "комплексар" Христо, вероятно към 40-така, успя, без много усилия да победи "непобедимият", но само по простотия, 25-годишен "съвременен" младеж ЕмКо, един блестящ пример за новата порода "мъжественост"...

Общи условия

Активация на акаунт