БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 995
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 7 904
Какво да коментираме, що ги дават тия пиянски истории. Гнусна работа.

# 841
  • Мнения: 4 115
 Егати, това вече няма как да е сценарий, мега пиян е.

# 842
  • София
  • Мнения: 7 904
Егати, това вече няма как да е сценарий, мега пиян е.
Не беше и според мен, но това сега с Китаеца си е сериал  Joy

# 843
  • Мнения: 24 462
Абсолютно.
 Joy

# 844
  • Мнения: 9 855
Стигнахме до драматичната развръзка на сагата

# 845
  • София
  • Мнения: 15 914
Никой ли не гледа? Не коментирате... То не че има нещо невидяно досега.
Скандали, разправии и пиян Тошо, какво да се коментира.

# 846
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Калина и Катето "четат" в темата.  Joy

# 847
  • при моите деца .....
  • Мнения: 7 007
А Китаеца и Христо - никакво мъжко поведение!

# 848
  • Мнения: 24 462
 smileys и аз си го помислих.  Joy
Като за последен дейли епизод можеше да покажат някои забавни моменти на съквартирантите поне.
 

# 849
  • София
  • Мнения: 15 914
Страхотно пеят! Joy

# 850
# 851
  • Мнения: 222
Авторитет????    rotfImao rotfImbo   Имидж smile3532 newsm78  Егати,чак аз замалко да се вържа Outta Joint Mr. Green

# 852
  • Мнения: 3 154
Монтанския галфон какво се прави на мъж? newsm78  че това, което той приказваше на Пламена не беше ли също толкова цинично? При това той беше трезвен, а в Тодор има един шамар живот - какво му скача  да го бие ... егати загубеняка прост

а така... получи си го  Mr. Green

# 853
  • Мнения: 5 710
Според мен ще извадят Тодор, защото се прекали там.

# 854
  • София
  • Мнения: 7 904
Емил, браво  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт