БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 938
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 822
Цитат
Гледала съм шоуто, видяла съм му простотиите, речника към жените Stop

И всичките жени го прегръщаха и всяка казва, че е Емо е много готин и забавен. Явно само вие се обиждате, но не и обидените. Моме и невесто, ако е обидно обръщение, значи аз не съм наред.

# 871
  • Мнения: 3 154
Цитат
Стига бе - опълчил се ... на умряло куче нож вади - бах' го и храбрия мъж  Rolling Eyes  Скокна да трупа точки Емчо, ама не му се получи ... ха-ха
А за неговата простотия нещо ...  ъм?

Е каква му е простотията ? Хайде нещо ъм ?

Ти гледаш ли изобщо или просто така си мелиш?  newsm78
 На Пламена какви и ги говореше - че щял да я изкара на магистралата и какво щяло да и се случва там - много "цветни" описания  Rolling Eyes

# 872
  • Мнения: 822
Цитат
Ти гледаш ли изобщо или просто така си мелиш?  newsm78
 На Пламена какви и ги говореше - че щял да я изкара на магистралата и какво щяло да и се случва там - много "цветни" описания  Rolling Eyes

ДА, гледах. И не видях Пламена да е много засегната от думите на Емо. Или Калина. Егати и обидите, на които никой не се сърди. Той просто така си говори, за да се прави на интересен. Това правеше и в Къртицата, но и там СТРАННО никой не се сърдеше. Явно вие и съквартирантите сте в различни предавания.

# 873
  • Мнения: 16 454
Емо с най- малък вот?! Според фейсбук е съвсем различно, ама айде:)
Откога пък фейсбук стана единственият показател за общественото мнение newsm78

Къде видя думата единствен:) Аз не харесвам Емо и поведението му. Просто прави впечатление как в предни елиминации беше един от първите спасени с най- голям вот, а сега рязка промяна в полза на Христо и Китаеца например.

# 874
  • Мнения: 9 855
Катето: Емо я пребърква по задните джобове -  не му се сърди, пък на Тодор се сърди, че казал това и онова.   33uu

# 875
  • Мнения: 3 154
Цитат
Ти гледаш ли изобщо или просто така си мелиш?  newsm78
 На Пламена какви и ги говореше - че щял да я изкара на магистралата и какво щяло да и се случва там - много "цветни" описания  Rolling Eyes

ДА, гледах. И не видях Пламена да е много засегната от думите на Емо. Или Калина. Егати и обидите, на които никой не се сърди. Той просто така си говори, за да се прави на интересен. Това правеше и в Къртицата, но и там СТРАННО никой не се сърдеше. Явно вие и съквартирантите сте в различни предавания.

Не ме интересува Пламена какво е показала - всеки си има стратегия. Освен това на тази горила няма как да и скочиш, ако си жена 45 кг и имаш инстинкт за самосъхранение - а всеки го има. Търпеше го, но не личеше да ѝ е чак мнооого приятно ...  А на мен лично като зрител ми беше доста гнусно да го слушам, а Тодор поне има оправданието, че  не осъзнава какви ги говори, защото е пиян

# 876
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449

Дано Тодор не е победителя, не може един алкохолик да е любима звезда.

Не може, разбира се. И никога не се е случвало  Laughing



Между другото,Тодор наистина се сърди на Катето.Приема че тя е застанала срещу него.

Застана! Юда...Гледа да блесне с висок морал на фона на бедното пиянде. Или наистина я е страх да не изтърси нещо в това състояние. Прави ли ви впечатление, че тя е първата, която започва да врещи истерично по Тошко. Явно познава добре характера му и знае, че така ще го провокира да се оака още повече. Ако му беше истински приятел, за каквато се представя, щеше да го подхване лекичко, Тошко изглежда от тези, дето се водят. според мен целта и е да го изложи, защото и е пряка конкуренция. И той, и Петя усетиха нещата, но за съжаление изразните им средства не са на ниво  Laughing

# 877
  • София
  • Мнения: 7 904
Брадъра нарочно даваше алкохол, ясно е, че Тодор си е пиянка, няма да се спре, пие много и после ... видяхме.
Докато при Емил простотията си е натурална Peace няма нужда от стимуланти.

# 878
  • Мнения: 334
Брадъра нарочно даваше алкохол, ясно е, че Тодор си е пиянка, няма да се спре, пие много и после ... видяхме.
Докато при Емил простотията си е натурална Peace няма нужда от стимуланти.

 Peace Grinning Grinning Grinning

# 879
  • Мнения: 11 606
Подкрепи:

Катерина Евро                10 (22%)
Емил Каменов                    8 (17%)
Николай Китаеца              0 (0%)
Христо Трифонов             12 (26%)
Тодор Славков                  13 (28%)
Калина Паскалева               2 (4%)

Общ брой гласове: 36

Според нашата анкета Николай, обаче ББ реши Емил да напусне!

# 880
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 211
Защо го наливаха два дни с алкохол, след като го знаят какъв е?

Но не мисля, че Катя гледала да го изложи. Той сам го прави без помощ. Тя го познава отвън най-отдавна, вътре е най-възрастната, защо да мълчи? Толкова мразя пияндетата, че на мен ми идва да му забия един ако съм вътре. китайчето най-сетне се усети, че може да получи точка ако го придърпа към спалнята, та с половин уста го караше да си ляга.

Очаквах да дадат как са пуснали на Калина онова, което китаеца плещеше за нея на Христо- че била парцал и прочие...

# 881
  • Мнения: 2 089

Дано Тодор не е победителя, не може един алкохолик да е любима звезда.

Не може, разбира се. И никога не се е случвало  Laughing

Ако не се е случвало, значи е време за прецедент. Не обичам пияндета, а и Тодор направо се освини с топлата подкрепа на ББ, но дори и мъртвопиян, той ми е по-симпатичен и естествен от останалите фалшиви пешки. Все ми се струва, че след толкова дълги запои, трябва да е казал и по-интересни неща от това, което ни показаха Mr. Green

# 882
  • Мнения: 9 041
Тази вечер каза повече от достатъчно и на Каката  на всички останали Mr. Green

# 883
  • Мнения: 2 089
Един въпрос: наградата 100 000 + кола ли е или само кола? Имам чувството, че няколко дни живея в заблудата, че има парична и материална награда, защото всъщност не чух обявата на ББ  newsm78

# 884
  • Мнения: 235
Тази вечер каза повече от достатъчно и на Каката  на всички останали Mr. Green
LaughingДааа... евала на пияна глава какви точни оценки даде на Калина и на Еврото

Общи условия

Активация на акаунт