К.О.Т.К.И.-те {11}

  • 26 179
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 031
...
Знаете, че в момента не ви обичам, нали?!

Знаем, че МНОГО НИ ОБИЧАШ даже и сега!!!  Hug  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 4 575
Много ви обичам, ама можеше поне една наденичка да ми донесете!

Всичко е много красиво! А пък виенското колело... нямам думи! Много обичам виенски колела  Grinning. И щом върти дълго, още повече искам на него.

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Мими, благодаря за подробния разказ и снимките, направо е приказно.   bouquet

Аз, за разлика от Хелънчето, не обичам виенски колела, защото имам страх от високо, но от сиренцето на Цлете няма да откажа.  Whistling

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Аз съм скромна... Ни виенско колело, ни сирене искам... Само от чашите! Особено тези, ботушчестите Wink

ШИ мЪ накаратИ и аз по базари да тръгна! Мъж ми, като пита, ще му кажа, че вие сте виновни! Whistling

# 34
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Мимии, благодаря за разказа и снимките!  Hug Много е красиво! Определено ми е в плановете един такъв коледен базар, но не знам кога ще се случи.  Grinning

Беличке, като гледам трябва по-сериозно да се заемем с планирането.  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 13 175
Мими, благодаря за разказа! Супер сте си изкарали!  Hug

Цлете, а ти пък си супер потайна!  Wink "Ще ходим с една жена и два тийна."  Laughing Ами кажи, че сте с Мими!  Mr. Green

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Добруджанке, планиране... на кое? smile3534

Аз планове имам, при това, ако не ми мине котка път, ще ги изпълня. Ако вземе и лирата малко да падне... или поне да не расте... Пък за базарите... нЕкой друг път. smile3533

Скрит текст:
Смятайте колко по диагонал ви чета, с моята пушеща глава, че чак от поста на Таня разбрах кой с кого. ooooh!

# 37
  • Мнения: 4 575
Цлете, а ти пък си супер потайна!  Wink "Ще ходим с една жена и два тийна."  Laughing Ами кажи, че сте с Мими!  Mr. Green

Да бе, голяма конспирация.
Аз по принцип нямам кинти сега за екскурзии та едва ли щях да се засиля към Джърмани. Обаче много щях да се вълнувам, заедно с тях.

# 38
  • Мнения: 6 031
...
Да бе, голяма конспирация.
Аз по принцип нямам кинти сега за екскурзии та едва ли щях да се засиля към Джърмани. Обаче много щях да се вълнувам, заедно с тях.

Хел, събирай кинти за другата година - всъщност не ти трябват чак толкова много кинтиMr. Green

# 39
  • Мнения: 659
Точно написах нещо и стана бъг.
Не имало нищо тайно, просто беше много спонтанно, аз се разтърсих, щото си го бях навила на пръста, а на Мимии малко й трябва  hahaha
И наистина е ненатоварващо финансово. Ако се купят и билети по- навреме, може да е много по- добре. Ние много късно купихме. Така, че не го мислете! Действайте!

# 40
  • София
  • Мнения: 13 175
Да дам още една идея на двете пътешественички с тийновете. Организирайте си още един уикенд, но този път заедно с понеделника по време на карнавала в Кьолн. Този път Rosenmontag мисля, че се пада на 16.02. Голяма веселба е, но и много народ. А най-веселото за тийновете е хвърлянето на лакомства от платформите на шествието. Всеки събира каквото може - плюшени мечета, шоколадчета, желирани бонбони и всякакви други чудесии. Някои нарочно отиват с чадъри и ги държат на обратно.  Mr. Green  Всъщност  Rosenmontag е кулминацията на карнавала. Иначе с дни ходят "натъкмени" по улиците и има всякакви веселби из града.

# 41
  • Мнения: 659
Танче, звучи супер, но ще им дойде много отсъствието от училище. Аз уж за стимул го направих, но излиза , че освен да стимулирам мързел друго не съм направила  ooooh! Така, че ще си ходим вече сами, да й дойде акъла! Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 13 175
Танче, звучи супер, но ще им дойде много отсъствието от училище. Аз уж за стимул го направих, но излиза , че освен да стимулирам мързел друго не съм направила  ooooh! Така, че ще си ходим вече сами, да й дойде акъла! Laughing

Не съм подстрекател, но да ви дам още една идея за ваканционно време - Kölner Lichter. Тази година е на 11 юли. Пуснете думичките на чичко Гугъл и вижте за какво иде реч.  Wink Яд ме е, че все още не сме го видели на живо. Тази година бяхме много навити, но пак ни изпревариха и диванчето вече беше заето.  Grinning А пари за хотел не ми се дават.  Mr. Green Ще видим догодина как ще се стекат обстоятелствата.  Grinning

# 43
  • България, София
  • Мнения: 1 758
Мяу  Hug
И аз в темата, ама ще се връщам да ви чета  Heart Eyes

Мими, благодаря за темичката. Прекрасно оформена според сезона  Hug

# 44
  • Мнения: 27
Мимии,  страхотни снимки и разказ   bouquet

Специални благодарности за споделянето на тази красота   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт