Чудна Коледа се очертава с АПРИЛЧЕ в корем на мама - тема 8

  • 24 863
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 289
офффф , момичета днес не ми върви в писането 3-пъти вече си затварям написаното и сега ще пиша каквото се сетя  Whistling Whistling
за имената и при нас е сложно.... Баща ми иска да е на него, но ние си избрахме единственото име което ни хареса и сме единодушни с ММ . Не е кръстено на никои, но започва с буквата на свекърва ми и тя ще разправя,че и носи буквата. А баща ми ще се сърди  #Cussing out Няма угода за никой! Ако беше момиче щеше да ни е по-лесно, защото бяхме намислили име което да започва с буквата на майка ми, която почина като бях на 16 год.  и същевременно щеше да има от буквите на всички и нямаше да има сърдещи се. Но сега ще го мислим като почнат проблемите  #Cussing out #2gunfire Но най-важното е ,че с ММ сме на едно мнение. Другите ще свикнат.
Аз съм купила 4 комплекта, 1 к-т ръкавички и шапка и едно одеялце.
margaritka_malka май ще имаме еднакви одеялца  Mr. Green
Бебо в 22 и 3 дена беше 600 гр. Сега не знам,ще видим чак към 10 . 01 .2015  Sad
Didolino и ние на такава сме се спрели , само че бяла  Wink

Днес и тази нощ аз ще съм самичка.. изпатих ММ на банкет с неговите хора аз си останах в къщи за да не го притеснявам. Снощи ходихме на заведение и на мен за пореден път ми стана лошо задушавах се, причерня ми едвам отидох до 00 без да забележе никой, напръсках се по осеферих се и отидох да седна.... след 1 мин пак същата сцена пак до 00 и като се върнах всички забелязаха , че съм бяла като платно и се потрети , но излезнах на терасата на въздух и студ, а вътре се почна поръчване на шоколад и кола... Притесних всички, но след като изядох шоколада и изпих колата всичко се оправи. Даже се смяхме, че бебо започна да се обръща,разобръща и да рита в продължение на 30-40 мин. И такова ритане,чак се виждаше през туниката  Joy
И затова реших днес да си остана в къщи  Cry самичка...

ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ  Hug  bouquet

# 706
  • Мнения: 664
Мне, от 3-ти януари си.  Peace Сега си в 25-та, не в 26-та!  Peace Както и аз ...

# 707
  • София
  • Мнения: 11 779
Мне, от 3-ти януари си.  Peace Сега си в 25-та, не в 26-та!  Peace Както и аз ...

Дам нали си същия термин като мен? Аз не мога да разбера какво бързате да сте в следващия месец, следващата седмица newsm78, гледайте си лентичката Simple Smile

Никол седи си вкъщи на топло, аз след фирменото коледно парти реших че най добре е за НГ да си останем вкъщи, шумна музика, никой нер спазва забрани за пушене, не си е работа :-\

# 708
  • Мнения: 2 026
Момичета, аз малко ще се оплача.От вчера усещам едно дразнене в гърлото (от 2-3 дни имам пак някакви секрети в носа и явно те ми слизат към гърлото и ме дразни) и от 2 дни кашлям и имам едно неприятно чувство като все едно ми е пресъхнало гърлото.Минах из аптеката и ми дадоха Хербитусин за бронхи и гърло, уж ставало и за бременни, какво е вашето мнение-някоя от вас пила ли го е (по-скоро смучела ли го е Grinning )
И защото става въпрос за месеците, аз се ориентирам по табличката на 1 страница и вчера сме официално 6-и месец  Peace

# 709
  • Мнения: 304
и аз довечера съм на парти с колежките.лошото е,че ще сме на кръчма....а по такива места ми идва малко множко чалгата Confusedв началото на вечерта има и народна музика,хора....това е ок.но от един момент се почва с най-мазната възможна чалгария.те това трудно го изтрайвам.ще си облъча децата с тоя бълвоч!от няколко месеца ги приучавам на РАМщАЙН,МЕТАЛИКА и някои по-кротки и романтични като ЕНИГМА И ЕРА.и сега извегнъж-вземи тоя ФИКИ СТОРАРО ooooh! hahahaпотрес!а и мен ме притеснява дима от цигарите.ако стане някой лисичарник,да не ми призлее и на мен!ама ще се пробвам,от толкова месеци съм на дивана,малко обществен живот ще ми дойде екстра!и тоалет си купих-ще съм елегантна колкото тиква,ама карай...

# 710
  • софия
  • Мнения: 2 919
Не бързам за месеците, обаче аз съм в 25 реална или 26 гестационна -така пише в приложението бебе и мама Peace.

# 711
  • Мнения: 2
Aз смуках Хербитусин преди 2 седмици. Пооправи се,но вчера отново ми се влоши.
Тук е мястото да благодаря за подкрепата на всички момичета,които ми писаха. Днес ходих отново на УНГ-доктора само дето не ме изгони(наистина не го харесвам)...каза,че не било гной това дето го виждам,а бяла тапа около раничката на интервенцията върхи слижицата.

Така де за Хербитусина-ок си е. Сега съм на 12 седмици, а вчера бебчето в корема си беше много добре,така скачаше,толкова жизнено беше...Има и безобидни лекарства. Понякога храната,която консумираме е по-опасна от някои лекарства.

# 712
  • Мнения: 304
днес,като е ИГНАЖДЕН,имахте ли гости и кой?при мен дойде мойта приятелка,с която сме заедно от деца.правих и косата и пихме кафе.донесе торба с плодове,нали не се ходи с празни ръце тоя ден.а имало поверие,че е на голям късмет да ти влезе в къщата бременна жена.та сега се чудя дали да не тръгна по списък по съседите...

# 713
  • Мнения: 285
Момичета, интересни теми сте подхванали! Но тъй като пак съм мобилна, не ми е удобно да пиша. Да ви наномня, че темата е към края си. Аз се забавлявам да ги правя, но тази нечер едва ли ще успея, а и искам дам възможност и на другите желаещи да потворят!

# 714
  • София
  • Мнения: 11 779
Не бързам за месеците, обаче аз съм в 25 реална или 26 гестационна -така пише в приложението бебе и мама Peace.

Кога ти беше последния цикъл?

Тиквичке аз едвам на Рафи издържах а ти не пък на Фики  Joy колко толкова, важно е с хора да се видиш.

# 715
  • Мнения: 606
Аз затова предпочитам DJ на пратито или в заведението като цяло, и не мога да разбера, защо всички заведения - пицарии, ресторанти, кръчми в този град са решили че сме там да слушаме как някой се опитва да пее и то при максимално допустимите децибели... нали за това си има дискотеки?!? newsm78
Снощи беше служебното събиране, слава богу не им разрешиха на колежките да пушат в заведението, ама беше супер тъпо - ние сме 2 колежки бременни през 3 месец, и всички - "ау пазете се, грижете се за себе си...", и в следващата реплика - "Тука нали е залата за пушачи, вие какво искате!?" Супер тъпо при положение, че сме на 90% жени.  #Cussing out

# 716
  • Мнения: 39
Момичета да се похваля успях да удържа фронта и не се разболях с витамини и парацетамол два дни и ми се размина.
Тиквичке и аз преди малко се замислих за Игнажден моята етърва влезна сутринта, но незнам да я броя ли, че тя живее на горния етаж. ИИначе аз по-късно ще отида на гости на мама, после и на баба.
Маце хич няма до сгрешите с Икеа много са им готини нещата. А и колкото ппо-неутрални са ти мебелите, толкова по-лесно ще се развихриш с цветни завивки, перденца и украса Simple Smile Аз така направих с нашата детска- всички мебели са в бяло,  ма ела да видиш колко е шарешарено сега Simple Smile

# 717
  • Мнения: 664
Не бързам за месеците, обаче аз съм в 25 реална или 26 гестационна -така пише в приложението бебе и мама Peace.
Съществуват само гестационни.  Peace По-добре си изтрий приложението.  hahaha То и в лентичката ти пише 25 г.с.  Peace
Ние рядко имаме гости, така че освен майка ми друг не очаквам.  Peace

# 718
  • Мнения: 281
Здравейте мацки, и нашето коледно парти мина, но нямаше нарушения откъм пушенето.
от няколко месеца ги приучавам на РАМщАЙН,МЕТАЛИКА и някои по-кротки и романтични като ЕНИГМА И ЕРА.и сега извегнъж-вземи тоя ФИКИ СТОРАРО ooooh! hahahaпотрес!
Само така! У нас ММ на по-твърдо го кара  Joy
Момичета, влюбена съм в тази количка и всяка с нея я сравнявам, нямам идея колко ще ми е удобна, но я видях и на живо и само за нея мисля: http://ohoboho.net/bebeshka-kolichka-sarah-3v1-moni-cangaroo.html

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 331

Момичета, влюбена съм в тази количка и всяка с нея я сравнявам, нямам идея колко ще ми е удобна, но я видях и на живо и само за нея мисля: http://ohoboho.net/bebeshka-kolichka-sarah-3v1-moni-cangaroo.html

Ооо аз също. Видях я на живо, страхотна е! Май и аз на нея съм се спряла! Heart Eyes

И ние май ще си останем вкъщи за Нова година. Никак не ми се обикалят заведенията. А наистина навсякъде се пуши и полудявам.  #Cussing out Welinity  много неприятно, би трябвало поне малко да се съобразяват хората, амаа  ooooh!
Маце, нещата от Икеа са супер! Добре сте го решили  Hug
bobarka, браво. Разминала си се, пази се.
Ние сме на гости у родителите на моя приятел, така че никой няма да посрещаме днес. За Коледа ще сме у нашите.

Общи условия

Активация на акаунт