Искам да кажа ... (14)_08.12-14.12

  • 43 230
  • 936
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 10 556
Аз пък понеже чета наведнъж по няколко страници, докато отговоря, то вече минало. Както вчера за размяната на подаръци. Момичетата вече друг въпрос бяха подхванали.  Mr. Green

# 526
  • Мнения: 7 690
Аз по принцип минавам по повърхността, зачитам се предимно в постовете на потребители, които са ми приятни и имам приказка с тях. Определено нямам времето, когато съм пропуснала няколко дни да следя темите, да изчета 8274987240 поста само от тази тема.
В този ред на мисли, и аз все така си чакам Бърдс да ми обясни значението на "да те юркат по устав"   Crossing Arms 'ма нема се тръшкам от сутринта  Laughing

# 527
  • Мнения: 22 463
Антигона,  да ти го обясня аз, че мъжа ми е в системата с уставите. Simple Smile

# 528
  • Мнения: 7 690
Ама, моля ви се, образовайте ме  Laughing  Който има време и желание, мен ми е интересно

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Добро утро!

Акаша,ЛЛ да не е имала предвид Ентеросан.Това е пробиотик,български е,на малки хапченца.Давала съм аз.

Ванини  Hug ако имаш нужда-насреща съм!

# 530
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 206
Добро да е утрото!

По устав могат да те юркат доста здраво и копче не можеш да кажеш Crazy
За повече обяснения - Мире давай Simple Smile

Уффф, уморена съм от цялата какафония по логистики и управление на дома от разстояние - да подготвиш всичко, да нагласиш,... нищо че ще има баба в нас. Снощи търчане за баскетболен мач. Сега - организация за водене и прибиране на футболен мач в събота - баба и футболист - един приятел ще ги води, друг ще ги прибира. Бабата си няма и понятие от Сф, няма и смисъл да обяснявам как да стигнат някъде.
Нямам никакво настроение за партито довечера.
Извинете, оплаках се, ама... Blush

# 531
  • Мнения: 7 201
Искам съвет за подарък за момиче на 11-12 години? Нещо символично за коледен подарък. Ще си разменят подаръци в училището.. Thinking
Аз да си побутна пак питането от вчера.
Мами на момичета, дайте съвет( до 10 лв. да е подаръка).

Дари, вчера ми беше на ума за твоят рожден ден и дори мислех да пиша в темата, ама ми беше така сдухано от лични преживявания, че съм те пропуснала.
Така че Честит рожден ден, Дари /на патерица/!  bouquet Много здраве и много радостни моменти ти желая!
И един приятелски съвет:
Скрит текст:
"Дон'т пук! " Wink
Можеш да се опиташ поне да обръщаш внимание на важните неща от живота си и да се радваш на дребните хубавини, дето ти се случват всеки ден. Hug

Акаша, Био Гайа е добър пробиотик. Може да вземеш Био баланс бейби - прахчета са и са много хубави за по-малки деца. Дава се по 1 прахче на ден, разтворено с малко вода.
Скрит текст:
Бързо възстановяване на малката кукла!

Гена, радвам се, че Варицелчо е по-добре. Hug

# 532
  • Мнения: 4 841
Искам съвет за подарък за момиче на 11-12 години? Нещо символично за коледен подарък. Ще си разменят подаръци в училището.. Thinking
Аз да си побутна пак питането от вчера.
Мами на момичета, дайте съвет( до 10 лв. да е подаръка).

Не съм мама на момиче, но на девойки в този възрастов диапазон тази година подарявам аксесоари за коса - повечето са с дълги коси (поне тези около мен), и използват доста фибички, шнолки, ластичета и т.н. Има много хубави комплекти, с включен гребен, четка и т.н.

В този ред на мисли, и аз все така си чакам Бърдс да ми обясни значението на "да те юркат по устав"   Crossing Arms 'ма нема се тръшкам от сутринта  Laughing

 Embarassed Поправих се.

# 533
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро!
Не прочетох всичко. С Дари пак ли е имало някаква драма? След малко ще се върна назад да прочета внимателно, но първо да напиша сутрешен отчет  Wink
Ентеролът са дрожди за възстановяване на чревната флора, в този смисъл може да се приеме за някакъв пребиотик.
Моята 4-годишна щерка ще се жени Flutter За Жорко от нейната група и ще си имат 2 деца - първо момиченце Мелани и после момченце Забравих-му-името. И ако не я слушам няма да ми ги дава да ги гледам, ура-ура-ура. Тъй като баща ѝ не беше съгласен ей така да я даде на този Жорко без да го познава и да знае дали е от семейство от сой, тя си порева и потропа с краче, че "Това аз си го решавам!"
Дребният, пък, разбрал-недоразбрал защо се тръшка сестра му, взе да я успокоява: "Няма плачеш, Емма! Аз ще го набия този Жоьо"
 Mr. Green
И докато се разиграва тази сърцераздирателна пернишка драма, батко им най-невъзмутимо си цъка на таблета и не му пука, че пред него съдби се решават Wink

# 534
  • Мнения: 15 054
Добро утро!
Онна, пак ми оправи утринта!
Дари, да си жива и здрава и по-малко да се сдухваш. Не може така да правиш драма от всичко. Кой те прочел, кой те поздравил, кой не. Ами вземи една лъжица "май* му" и си живей живота. Но наистина си го живей, не си търси проблеми, където ги няма.
Искам да кажа на Нино, че миризмата на рохличките е най-прекрасната миризма на света.

# 535
  • Мнения: 7 201
BirdsFlu, благодаря за съвета - записан е. Simple Smile

Сега погледнах църковният календар.
На 12 декември Православната църква чества свети Спиридон. Денят се празнува срещу рани, порязване, обриви и пъпки(струпки), екземи. Народът вярва, че св.Спиридон е лечителят на тези болести.
Спиридон(от лат. "спиритис донум" – духовен дар). Имен ден празнуват: Спиро, Спиридонка, Дарина, Дариела, Дария, Дариела, Даринка, Дарко, Дари.
Честито на имениците! Да сте живи и здрави!

Така че Дари имаш още един повод да почерпиш. И да празнуваш и да се усмихнеш. Слагай масата. Mr. Green

Последна редакция: пт, 12 дек 2014, 10:26 от ♥Mam4e♥

# 536
  • София
  • Мнения: 17 319
Онна  hahaha hahaha

Ели - същото е при мен откъм логистика, направила съм един екселски чаршаф с графици, че нещата излизат извън контрол. То даже проблемът не е толкова в логистиката, колкото в подготовките - печене тук, подарък там ... С два дни отпуска насред нищото си реших проблемите, нямаше как да се справя с всичко иначе.

Акаша, как сте, много ми е мъчно за вас. Ние бяхме така предните години с дребното, непрекъснато боледуваше, направо се бях разболяла и аз от мъка. Израстват го тоя период, ама е ужасно.

Дари и аз не я чета, по диагонал вчера видях, че пише щуротии и реших, че си е пийнала повече, та съвсем прескочих.


# 537
  • Мнения: 4 892
Onna-bugeisha, може ли да съм им кум или кума, каквото решат младите  Blush
Може ли, може ли?!

Sunny29, още мирише цялата къща. Сега в темата за сладките ще дам малко снимки на всичко, че така е редно.

# 538
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Най-после дойде и този петък. А утре ни е банкетчето.

Аз пък не си правя коледно настроение, а си броя дните до ваканцията, тогава вече ми е спокойно и може да се каже приятно в настроение за празници. Дотогава съм на педал. Последните две нощи имам проблем със съня. Нещо ми стана, не спирам да мисля за работа. Снощи съм умувала какви уроци ще преподавам поне месец напред в профилираната ни паралелка. Това не ми е присъщо, по принцип съм спокоен човек и съумявам да се отърся бързо така, че да не се товаря излишно. Обаче последните две нощи направо ще кажете, че съм на живот и смърт с тази работа. Вярно е, че имаме други проблеми и емоциите са ми в повече, но пък да ми избият натам да си мисля за уроците, как ще ги направя, какво ще обяснявам и какви иновативни екстри ще вкарам, това вече ме хвърли в джаза. В резултат две нощи не спя почти и през деня се чувствам уморена. Затова трябва да идва скоро почивката и да се разтоваря, че май този път претоварих машинката си.

# 539
  • София
  • Мнения: 23 102
Добро утро!

Дари, все си недоволна и нямаш угодия. Да, аз също прочетох онзи ден, че ти предстои РД, но извини ме, не съм мислила само за това. И вместо да се тръшкаш колко сме неуважителни спрямо твоята важна персона, вчера можеше да напишеш, че имаш празник и нещата щяха да са съвсем различни. Просто твоите драми взеха да ми писват и май и аз ще спра да те чета, пък камо ли да те отразявам.

Нямам търпение да свърши тая седмица. Всеки ден - мероприятия. Имам един голям напън следващия четвъртък и дано да се приключи, че искам да си лежа и чета книжки.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт