Искам да кажа ... (14)_08.12-14.12

  • 43 201
  • 936
  •   1
Отговори
# 930
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ами как да няма...курбан байрям за чий...е нужно на дете от 2-ри клас да го знае,че и внимание му отделят Rolling Eyes За мен е прекалена тая щуротия!
Мистик, извинявам се, че след н броя дни и така посред нощ, но да ти кажа. Любимото ми изречение напоследък е, че София не е България. Например при нас (на областно ниво говоря) 60% от учениците празнуват байрям и ако техен родител чете теста би попитал защо им е да знаят Великден. Например в училището, в което работя и което е най- голямото в областта, около 80- 85 % от децата изповядват исляма и по време на байряма тези деца не са на училище.  Hug

Аз цяла седмица бях по цял ден на работа, а на всичко отгоре започнах ремонта на кухнята, жива лудница. В момента ви чета приспивно.

# 931
  • Мнения: 2 113
Тъкмо се настроих лимоноворезанково, отивам, отварям - няма! Аз обичам лимонови резанки, в кварталния магазин заради мен и бабичките ги зареждат.

Моите крият шоколади, а ти с резанките много мило ми прозвуча.
Веднъж с една кутия резанки прекрасна работа свърших - дадох подкуп Simple Smile една кутия.

# 932
  • Мнения: 140
Трудно се публикува, правя пореден опит!
Искам да кажа и вие да ми дадете съвет.
Тази вечер пред блока станахме свидетели на заплахи и насилие над жена, дойде полиция и нещата някак се случиха доста странно.На нас ни дадоха да пишем обяснения, жената я дръпнаха настрана и започна дълъг разговор.Мъжът е техен колега и едва ли не ние се оказахме виновни ,че се месим.След като добре намръзнахме ,жената си тръгна ,при нас дойде полицая и ни каза ,че тя не искала да има неприятности и не подала жалба,нашите показания висели.
Ако някой е наясно моля ,да ми обясни - мога ли да проверя има ли нещо заведено по  случая, можем ли да се защитим на по -късен етап от този господин, защото той е много агресивен.Имам деца и много съм уплашена след като видях какво се случи.

# 933
  • София
  • Мнения: 10 825
Добре че в училището на сина ми няма базар, където децата да продават неща, правени от майките им....
Принципно си права и аз също разсъждавам като теб... в повечето случаи. Всъщност сега за пръв път правя нещо подобно. Хем се поизморих, хем пък ми хареса, а да не говорим колко щастливо беше детето и с какъв кеф понесе днес кутиите към училище.

Моята Емма отново си е вкъщи  Confused Последния месец и половина е просто кошмарно, от болест на болест само прескача. Сега пък я боли ушенцето. Лекарката ѝ е на работа чак следобяд и за момента капнах само 1 капчица леко затоплен зехтин. Уж я поотпусна, но какво ще правим чак до 14 часа  Rolling Eyes

# 934
  • Мнения: 4 841
Минавам само да кажа едно "Добро утро!" и да пожелая успешна седмица на всички!
Болните да оздравяват, тъжните да се развеселяват, изнервените да се успокояват Heart Eyes  bouquet

На мен ми се очертава това да е най-наситената седмица през годината - две свръх-важни служебни срещи, които ще предначертаят случващото се с фирмата ни за пет-шест години напред, 9 (девет!!!) културно-масови мероприятия, косвено участие (подаръци, водене, взимане и т.н.) в две тийн-тържества... Вчера приготвих и подредих дрехите за седмицата на закачалки, и на практика в къщи ще се прибираме само за да спим по малко  Simple Smile . А детето има и две класни през седмицата, та на него ще му е още по-нанагорно...
 Дано не звучи като да се оплаквам, защото всъщност обожавам такъв тип натоварване (с приятни неща). Функционирам перфектно, когато съм под напрежение и имам много неща за вършене, а и след това съм 12 дни отпуск, така че сега мога да се натоваря "на макс" без опасност от "прегаряне".

# 935
  • Мнения: 15 023
Добро утро!
Всички болни да оздравяват.
Аз вчера направих първата доза меденки и сега се чудя как да не ги изям. Много са вкусни, но и аз като Жаки ще трябва да мина на строга диета преди празниците.
И аз не разбирам продажбата на домашно правени сладки, нито почерпка с такива, когато не съм на гости на близък.
Хайде успешна седмица на всички!

# 936

Общи условия

Активация на акаунт