Изневяра?

  • 20 124
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 513
На Мозилата/например/ можеш да настроиш да се запаметяват паролите.Сайта,username,password...

# 76
  • Мнения: 87
Да бе той такъв шаран ли е

# 77
  • Мнения: 5 513
А ти като седнеш на компа първо настройките ли проверяваш?Особено ако нямаш повод.

# 78
  • Мнения: 87
Не се пали браузъра те пита дали да запише паролата!

# 79
  • Мнения: 514
Петното много ми прилича на засъхнала сперма, но тъй като реално никога не съм виждала засъхнала сперма върху дрехите, реших да не вдигам много врява.Някой може ли да обясни как реално изглежда това явление и  дали да се съмнявам за изневяра...
Така както го описва авторката явно наистина е сперма, но не неговата. Ако беше неговата щеше да я разпознае. Предлагам следващият път като правят секс да му бръкне отзад с показалеца да провери дали е все още девствен там. Ако е тясно и няма следи от сперма в дупиту значи няма от какво да се притеснява.

# 80
  • Мнения: 2 258
На Мозилата/например/ можеш да настроиш да се запаметяват паролите.Сайта,username,password...

Я, дай по-подробни указания  Laughing

# 81
  • Мнения: 216
Да видим: аз съм виждала засъхнало петно от семенна течност не върху дънки, а върху анцугова материя черна на цвят. Еми белезникаво си е, като го разчоплиш с нокът пада прах. Не ми се смейте, не изглежда да е с плътна структура по-скоро е полуорозрачно.
Не се вкарвай във филми, мъжа ти може да си е ударил една ръчна в тоалетната докато си спяла, не е задължително да ти е изневерил.
Ако подушиш женски парфюм, намериш следи от женски гримове по дрехите му това е обезпокоително. И намери начин да разбереш паролите му за скайп, е-мейл, Фейсбук (аз така го гепих моя навремето, че ми кръшка).
И как му намери паролите интересно


Компа му помни всички пароли кое му е толкова сложното? newsm78

# 82
  • Мнения: 87
Петното много ми прилича на засъхнала сперма, но тъй като реално никога не съм виждала засъхнала сперма върху дрехите, реших да не вдигам много врява.Някой може ли да обясни как реално изглежда това явление и  дали да се съмнявам за изневяра...
Така както го описва авторката явно наистина е сперма, но не неговата. Ако беше неговата щеше да я разпознае. Предлагам следващият път като правят секс да му бръкне отзад с показалеца да провери дали е все още девствен там. Ако е тясно и няма следи от сперма в дупиту значи няма от какво да се притеснява.
А ако има притеснително ли е? Все пак това изневяра ли е ако някой чука мъжът ти?

# 83
  • Мнения: 87
Има една ултравиолетова лампа освети петното с нея в тъмна стая ако е сперма тя се оцветява в розово,  така се проверяват и чаршафи те за петна от сперма

# 84
  • Мнения: 1
Аз малко късно се включвам, но защо не го близна. Ако беше, най-вероятно щеше да ти е познат вкуса?

# 85
  • София
  • Мнения: 4 349
Да го близне  Shocked Shocked Shocked Shocked

# 86
  • Мнения: 25 836
Петното бе, Наде...предполага се, че авторката е мръсница, която с едно близване ще познае вкуса.

Аз само се включвам да кажа, че няма човек на който не са му изневерили...така, че аз не бих се бъзикала много.

# 87
  • София
  • Мнения: 4 349
Петното бе, Наде...предполага се, че авторката е мръсница, която с едно близване ще познае вкуса.

Аз само се включвам да кажа, че няма човек на който не са му изневерили...така, че аз не бих се бъзикала много.

Ама нали е засъхнало  newsm78 newsm78 newsm78

има, има ей сега ще ти наскачат тези с идеалните съпрузи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 88
  • Мнения: 25 836
Ама да заповядат... Laughing

Кво като е засъхнало, тя като го близне и ще се овлажни...и ще нахлуят спомените... Joy

# 89
  • София
  • Мнения: 4 349
С риск пак да ме банната, но не мога да се търпя

Като го близне, може и образът на жената да й се появи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт