Какво точно иска един мъж на 39?

  • 29 404
  • 316
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27
Ами преди 2 седмици, когато беше тук и бяхме на вечеря ми каза, че винаги си е преставял идеалната жена такава като мен.
Е какво да си помисля аз? Затова съм объркана...
Но като сложа на кантар нещата, той е един страхотен човек с голямо сърце. Въпроса е, че се страхува ако заживеем заедно тръпката може да се изгуби и да не стигнем там за където сме тръгнали. Е ама с този страх и предпазливост може и никога да не стигнем.

# 76
  • Мнения: 2 861
Ами преди 2 седмици, когато беше тук и бяхме на вечеря ми каза, че винаги си е преставял идеалната жена такава като мен.
...
Въпроса е, че се страхува ако заживеем заедно тръпката може да се изгуби и да не стигнем там за където сме тръгнали. Е ама с този страх и предпазливост може и никога да не стигнем.

идеалната жена - за какво - за връзка от разстояние /всеки живее отделно и се виждате-спите заедно няколко дни седмично/месечно?

ако го е страх тръпката да не се изгуби - май само тръпката го вълнува, но не и да създаде семейство и деца.

май искате различни неща;

П.П. редактирах: бях написала деца вместо неща.

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 01:10 от zon

# 77
  • Мнения: 2 265
Но като сложа на кантар нещата, той е един страхотен човек с голямо сърце. Въпроса е, че се страхува ако заживеем заедно тръпката може да се изгуби и да не стигнем там за където сме тръгнали. Е ама с този страх и предпазливост може и никога да не стигнем.

Това той ли ти го каза или ти сама стигна до този извод ? Ако е първото, zon е много права за различията в желанията ви.

# 78
  • Мнения: 27
По скоро това е моят извод.
Според него след като сме били отделно и сега изведнъж аз се местя в неговия град, като за начало е добре да не скачаме да живеем заедно, защото би било "нездравословно" за връзката. Това беше обяснението му. Той е склонен да види как вървят нещата и тогава да решим...

# 79
  • Мнения: 1 416
Ами преди 2 седмици, когато беше тук и бяхме на вечеря ми каза, че винаги си е преставял идеалната жена такава като мен.
Е какво да си помисля аз? Затова съм объркана...
Но като сложа на кантар нещата, той е един страхотен човек с голямо сърце. Въпроса е, че се страхува ако заживеем заедно тръпката може да се изгуби и да не стигнем там за където сме тръгнали. Е ама с този страх и предпазливост може и никога да не стигнем.
Коя зодия е, че ми стана интересно?
Убедена съм 100%, че със сигурност НЕ е Овен Laughing
Прилича ми на Козирог, те са такива прагматици.

А ти коя зодия си?

Зодиите на някого може да му се струват повърхностни и маловажни неща, но имат много голямо значение, убедила съм се в това нееднократно.

# 80
  • Мнения: 27
Аз съм Телец, а той-Лъв!

# 81
  • Мнения: 1 416
Аз съм Телец, а той-Лъв!
Много премерен, прагматичен, неемоционален и премислящ за Лъв. Поне от описанието.
Сбъркан е Laughing Или е под силно влияние на асцедента си, която ще да е някоя земна, практична, разумна зодия.

# 82
  • Мнения: 90
Както някой вече писа - ако ти го обичаш истински няма да го приемаш за "жертва", а ще правиш всичко възможно да си в един град с него. И на негово място,  и на твое място не бих се хвърлила веднага да живеем заедно - в крайна сметка сте от твърде скоро заедно за да се познавате добре - 2-3 месеца в един град и после 6 weekend-а (грубо сметнато)...
Ти си млада - явно нямаш дълъг стаж на една работа - сега е времето когато държави и работи се сменят лесно - стига да имаш желание. Не е никаква жертва - напротив шанс.

# 83
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Ти си млада - явно нямаш дълъг стаж на една работа - сега е времето когато държави и работи се сменят лесно - стига да имаш желание. Не е никаква жертва - напротив шанс.
Peace

и аз съм За  Grinning
дори и да не се получи с него , по това което пишеш мисля че ще имамш подкрепа/помощ  като приятел в негово лице в чуждата държава  Peace

# 84
  • Мнения: 7 171
Късмет, каквото и да решиш.

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 10:12 от sophiemmaspencer

# 85
  • Мнения: 2 643
защото би било "нездравословно" за връзката.

Това не го доумявам , защо да е нездравословно.това за думи , на човек , който иска да сте заедно , ама всеки у неговата къща.няма да му изядеш възлавницата я.не знам ...и сега като прочетох , че е лъв пък как не харесвам мъже лъвове и вече нацяло съм да не му се доверяваш  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 984
Въпроса е, че се страхува ако заживеем заедно тръпката може да се изгуби и да не стигнем там за където сме тръгнали. Е ама с този страх и предпазливост може и никога да не стигнем.

Да знаеш, че този страх не се лекува. Тоя винаги е резултат от преживени разочарования. И базирайки се опита си, този, който се страхува, знае, че така се предпазва от нови грешки. Ти може да се окажеш поредната "грешка". Това е причината да се държи така.
А ти не си готова да го разбереш, тъй като мислиш, че имаш и други варианти.
Така че, изглежда, това не е връзката, която те удовлетворява. Това е просто пристан на опит, който ще те доведе до същата като неговата ситуация.

# 87
  • Мнения: 6 365
Успял- колко да е успял, като не може просто да си вземе жена...ама иска отнякъде и тръпка да му дойде, и ТЯ да тичка и да се грижи за тая тръпка. Абе щом нещата са тръгнали с такива усилия, премисляне и какво ли не...накрая ще се намразят. Цивилизовано, по австрийски, но ще се намразят.

Човекът е needy.

А семейство не се прави с кастинг.

Освен това няма "мъж за мен". Има "мъж за семейство". За жената е същото. Не може да искаш сто процента всичките ти физически, емоционални и интелектуални нужди да се отразяват само от един човек, това е доста нарцистично, никой не ти е длъжен.

Мен ме плаши това, че в теб вижда "идеална". Защото май има някакви представи. Няма идеална жена. Ще предадеш представите му и "тръпката" ще изчезне. Щото той си обича "идеалната", но харесва теб само когато имитираш този идеал.

Пък и е лоша идея да се обвързваш с хора, които са над диапазона ти успели и заможни. Има известни опасности.

# 88
  • Мнения: 1 959
kremi_9,

много си симпатична, но за мен твоя човек си е съвсем наред, а твоите разсъждения са ми инфалтилните. Такова свръх анализиране, ама кой какво казал, как погледнал, пък идеалната жена, кой какви жертви..
Голямо момиче си. Имаш два варианта-заминаваш и даваш шанс на връзката, оставаш  и приключвате.
Нито ще се местиш на луната, нито ще ти режат ухото завинаги.
И да не останете заедно, не е голяма драма, щом другата държава е нормална и устроена.
Понякога живота се завърта интересно. Може този да е повода да се преместиш, а да се вземеш със съседа по квартира.

# 89
  • Мнения: 520
Охххх тези с идеалната съм ги чувала, но винаги има едно НО....Иделана си ама...Според мен той просто си се забавлява с теб - приятно му е, харесва те, може и да е влюбен, но не иска да поема по-големи отговорности към теб. Това няма да се промени. Зачопли повече защо така жена му го е изхвърлила щом е тооолкова готин и добър и и и...Повярвай мъжете са царе на това да изпускат едни много важни подробности които не им отърват защо са се разделили с предишните си половинки.

Общи условия

Активация на акаунт