Какво точно иска един мъж на 39?

  • 29 362
  • 316
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 984
За мен най-неприятното би било това, че той винаги ще премисля нещата, ще ги претегля, даже пресмята, преди да вземе решение. А любовта е спонтанна - тя не може да бъде вкарана в "решения" и да остане "любов". Ако той е сконен винаги да дава време на чувствата си, значи тях ги няма в действителност, а има самота, която в момента му е изгодна и той се чуди дали ще може да запълни с теб.
Ще страдаш и ще съжаляваш, ще го обвиняваш за решенията, които ти си взела, и, в крайна сметка, всичко ще отиде по дяволите. Всъщност, ако ти го обичаш спонтанно и истински, досега да си се преместила накрай света за него, без остатък в някоя друга държава или град, нали?

# 61
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Скролнах темата , мъжа не е българин и лично аз с това си обяснявам нещата  Peace

Имала съм гадже/приятел  немец ,  ми не всичко бе гладко , културните различия , среда , възпитание , народопсихология  и т.н.  ....... но всчко се напасва с времето имали любов  Grinning


# 62
  • Мнения: 2 860
Моят е фламандец, взе ме от раз  Peace

# 63
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Моят е фламандец, взе ме от раз  Peace

То и моя немец бе готова конфекция  Wink (живеех при него)
за разлика от мене  Rolling Eyes  аз бях тази на която и бе нужно време  Crazy

Ако не бях срещнала мъжа си на едно връщане в Бг можеше и да съм с него  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 860
Дес, не ти е трябвало време, а точния мъж  Simple Smile за теб.

# 65
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да , така  беше.

# 66
  • Мнения: 2 265
В твоята ситуация бих се преместила само ако имам опция за добра работа и хубав живот, но най-вече желание да живея там, което обаче да не е обвързано с определен човек. За мен, 6 месечна връзка е твърде кратка и не бих поканила някого да живее с мен (дори да имам чувства към него), така че не намирам това за странно.

# 67
  • Мнения: 2 643
Махни го този чичак  Wink я се огледай малко , колко много мъже има от хубави по-хубави.аз съм твой набор и не си представям живота с човек близо 40 годишен ,който е свикнал да мисли са за себе си , а не за това да гради нещо с половинката си.просто след една определена възраст мъжете живели дълго сами предпочитат да си останат волни птички.
Много ми е странно , като чета теми на млади момичета , които едва ли не си мислят , че е дошъл края на света след връзка , о не идва само време за нещо по-добро и истинско.

# 68
  • Мнения: 1 416
Махни го този чичак  Wink я се огледай малко , колко много мъже има от хубави по-хубави.аз съм твой набор и не си представям живота с човек близо 40 годишен ,който е свикнал да мисли са за себе си , а не за това да гради нещо с половинката си.просто след една определена възраст мъжете живели дълго сами предпочитат да си останат волни птички.
Много ми е странно , като чета теми на млади момичета , които едва ли не си мислят , че е дошъл края на света след връзка , о не идва само време за нещо по-добро и истинско.
Пълни глупости пишеш. На 40 е все пак, не на 50 или 50+. Разликата им е 13 години, не е толкова много, даже тъкмо добра разлика е. Не всеки на 40 е чичак. Ако се водиш от масовия бг мъж - ми, той и на 30 е чичнат.
А и този е перспективен, както се разбра  Wink, не е гол чичо на 40, заврян в панелката, при мама и само да си го мести от единия крачол в другия, скатавайки се от работа и залагащ в Еврофутбола, както в Бг с лопата да ги ринеш на всяка една възраст.

# 69
  • Мнения: 27
За мен годините не са проблем, той никак не изглежда като чичак. Ходи си редовно на фитнес, яде си здравословно, а точно в тези неща си пасваме. А и е интелигентен човек, което е много по-важно от всичко останало (поне за мен).В професионален план е постигнал много (наистина много), харесва ми че ме подкрепя в моята работа, а не да се цупи, че искам да съм успяла жена. Когато му казах, че заминавам защото имам предложение той се зарадва, че получавам страхотен шанс и трябва да се възползвам, а после ще се отворят още врати за работа...

За живеенето докато бях там- аз си оставах поне половин седмица при него, не е да съм седяла сама.

А след разговора с него снощи, той просто казва, че местенето в държавата където е той-никак не е лошо.
Реално погледнато, ако имам работа там аз нищо не губя, напротив стандарта на живот ми се умножава с 2!
Мен това което ме плаши е, че той е леко страхлив, което се базира на предишни връзки, но не искам да ме слага в една графа с предишните... И не съм аз тази, която ще чака той да се сети, че иска да е с мен.
Просто си съвпадаме много като виждания и разбиране за семейство (защото и това сме обсъждали) и много други неща, но сега не разбирам как така се разминаваме...

# 70
  • Мнения: 2 643
Пълни глупости пеш. На 40 е все пак, не на 50 или 50+. Разликата им е 13 години, не е толкова много, даже тъкмо добра разлика е. Не всеки на 40 е чичак. Ако се водиш от масовия бг мъж - ми, той и на 30 е чичнат.
А и този е перспективен, както се разбра  Wink, не е гол чичо на 40, заврян в панелката, при мама и само да си го мести от единия крачол в другия, скатавайки се от работа и залагащ в Еврофутбола, както в Бг с лопата да ги ринеш на всяка една възраст.



Абе права си , че тук в БГ и на 30години мъжете приличат на чичковци , но аз имах друго в предвид.
За мен пък 13 години са много.всеки гледа през своята перспектива , но ако има добри изгледи за живота и там където е в момента , аз не бих избрала мъжа (в който и тя не е сигурна)

# 71
  • Мнения: 2 860
Мен това което ме плаши е, че той е леко страхлив, което се базира на предишни връзки, но не искам да ме слага в една графа с предишните... И не съм аз тази, която ще чака той да се сети, че иска да е с мен.
Просто си съвпадаме много като виждания и разбиране за семейство (защото и това сме обсъждали) и много други неща, но сега не разбирам как така се разминаваме...
Той иска ли същите неща, които искаш ти?: семейство с него и деца; ти ли си Тя за него?

# 72
  • Мнения: 27
Не знам дали аз съм жената за него. И не знам дали е удачно да го попитам...

# 73
  • Мнения: 2 643
Не знам дали аз съм жената за него. И не знам дали е удачно да го попитам...



Но той и ДА да ти кажа , би ли била сигурна , че е така?знаем колко добри актьори са мъжете , свалянето на звезди и клетвите за истинска любов

# 74
  • Мнения: 2 860
Креми, аз бих го попитала директно; без въобще да се опитвам 'да му оказвам натиск' или да му влияя 'да вземе някакво решение'; така да си знам за мен; въпреки, че тези неща се усещат;

наистина нещата трябва да стават спонтанно; ако не е той, друг мъж ще те намери  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт