Иии Февруарския бебевалеж започна ! :)

  • 52 753
  • 632
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 019

Преди приемаше в 20 ДКЦ, но сега се премести в един частен медицински център близо до 20 ДКЦ.

Кой медицински център?

# 91
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Мисля, че се казва "Царица Елеонора", ако изобщо има име. Улицата, на която се намира се казва така, в един нов лилав блок е, на 2-3 етажа, има и клон на Цибалаб там.

# 92
  • Мнения: 9 019
Мисля, че се казва "Царица Елеонора", ако изобщо има име. Улицата, на която се намира се казва така, в един нов лилав блок е, на 2-3 етажа, има и клон на Цибалаб там.

Да, сетих се, знам го. Точно Царица Елеонора се казва. Благодаря ти!

# 93
  • София
  • Мнения: 627
Лелее от 4 дни никой не е писал тука  Confused
Всички ли са във фейсбук ?

# 94
  • София
  • Мнения: 163
По-скоро всички празнуват и отделят внимание на близките си. Simple Smile
Иначе като цяло във ФБ сме по-активни.

# 95
  • Мнения: 366
Весели празници на всички Simple Smile По край празниците май не ни остава много време да пишем. Да ви се похваля днес ми дойде количката на Лорели-Луна (бежава). Купих я доста на промоция от намалението на Айко за 255 лв.,но с доставката доста ме натовариха - около 25 лв, та обща сума 280.29 лв.

# 96
  • София
  • Мнения: 6
Честита Коледа, момичета!  Наистина малко ни остава и наближава дългоочакваният момент. Пожелавам ви много усмивки и хубави емоции през празничните дни!

# 97
  • Мнения: 366
Днес си взех 45-дневният болничен и АГ-то каза, че вече започваме да се следим всяка седмица. Моя бебо си е седалищно и вече е доста големичък, така че няма да се завърти.

# 98
  • София
  • Мнения: 152
Здравейте момичета,
Весели празници! И на мен ми се струва, че времето мина много бързо. Исках да се похваля с таткото избрахме име на малката госпожица, живот и здраве ще я кръстим Ирина!

# 99
  • Мнения: 221
Здравейте момичета,
Весели празници! И на мен ми се струва, че времето мина много бързо. Исках да се похваля с таткото избрахме име на малката госпожица, живот и здраве ще я кръстим Ирина!
Много хубаво име. И аз много го харесвам, но вече имаме братовчетка с това име:)

# 100
  • Мнения: 2 171
boby_, и на мен много ми харесва името, поздравления за избора Peace

Момичета, замислих се как декември си отмина, още един ден и влизаме в новата година. Бебетата ни се оказаха търпеливи и нямаше изненади Simple Smile. През януари моята прогноза е за голям бебевалеж.

# 101
  • София
  • Мнения: 110
Кайсийка, защо не потърсиш някъде по разделите (ш'тъ излъжа ако се опитам да те насоча) някоя бъдеща майка в нужда или дом, където имат нужда от дрешките, които предлагаш? Ако пък държиш да продаваш, има съответни сайтове, където кипи търговия от този сорт.  Peace Слава богу, май тук в тази тема не се е чуло за някоя от нас, която да е в крайна нужда. А то като имаш някой лев, пазаруването за бебе е страшен кеф.

Боби, много хубаво име, чудесен избор (това е и моето име и си го харесвам пък Crazy).

Сема, неусетно дойде края на декември, да. И аз много се радвам, че няма бебета в темата още. Дето се вика, оттук нататък вече може да започнат да се раждат мъниците. Иначе стане ли към 10 януари и аз очаквам да почват да се раждат буквално всеки ден бебоци.  Peace Аз искам да раждам през февруари, ако може максимално близо до термин.  fiuuuuuu

# 102
  • Мнения: 173
Честита Коледа и от мен!  Hug Бъдете здрави и нека всички имаме леко раждане. Хубаво е, че януари идва и още съвсем малко остана до срещата с нашите мъници. Вие решихте ли къде ще раждате?Аз май се разколебавам за МД. На какъв принцип избрахте къде ще раждате - заради цената, условията, доктора?  newsm78

# 103
  • София
  • Мнения: 110
На какъв принцип избрахте къде ще раждате - заради цената, условията, доктора?  newsm78

Тина Киркова - заради доктора.  Peace И заради успешен минал опит (не че съм очарована особено, но условията бяха прилични).  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 1 000
На какъв принцип избрахте къде ще раждате - заради цената, условията, доктора?  newsm78

Заради добрата неонатология, много препоръчан лекар и по-добрите условия (сравнено в МД, което беше другата опция) - Токуда.

Общи условия

Активация на акаунт