Иии Февруарския бебевалеж започна ! :)

  • 52 701
  • 632
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31
С каката пих магнезии през цялата бременност. Не ми помагаше за крампите, но поне контракциите бяха по слаби. Сега пих само 2месеца, докато спря кървенето.
За ревящите бебета - каката ни беше такова бебе. От 13 деца на площадката само 2 не спяха нощем. Нашата и едно друго. Всяка нощ в 1ч се започваше  и спираше около 5ч. , в 7ч. ставаше окончателно. Така до 2г. 8мес. После само се будеше, за да пишка, да пие вода или просто да ни каже нещо/ по 3-4пъти на нощ/. Но на фона на часовете, който стоеше будна, направо си се наспивахме. Сега се надявам бебо да спи поне идея повече от кака си. Иначе, детето на съседите лягаше в 20ч. и ставаше в 8ч., не се будеше за нищо през нощта . Така че има различни деца. Каквото такова, само да са живи и здрави, това е важното.

# 76
  • Мнения: 999
Иначе, детето на съседите лягаше в 20ч. и ставаше в 8ч., не се будеше за нищо през нощта . Така че има различни деца. Каквото такова, само да са живи и здрави, това е важното.

Ейй, може ли да си поръчам едно такова и за мен  Laughing

Нас всички ни наплашват отсега - край, свърши ви рахата, ще видите какво е, гответе се...все едно краят на света идва  Grinning

Каквото - такова, де. Наистина да са живи и здрави само Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 171
Момичета, изплашихте ме с тези разкази за ревящи бебета Simple Smile. Моите се будеха през първата година за кърмене, но аз спях с тях и не ми пречеше. Реално съм ставала само с големия през първите 2-3 месеца, докато се усетих, че мога да спя и да го кърмя Mr. Green Ако сега ми се случи някое ревливо бебе, което да иска цяла нощ да се носим и друсаме, направо не знам какво ще правя Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 603
Здравейте и от мен. Аз се изгубих напоследък, че имахме здравословни проблеми с каката, още не съм се успокоила, болници,лекари.....направо бях забравила, че съм бременна.
Иначе тумбака ми е добре, вече ми тежи много и ми се струва много голям. Супер съм изморена, остават ми идната седмица още два дни в работата, много ми е странно, хем чаках с нетърпение този момент, хем сега ме обхваща лека носталгия. Но пък е време за пазар, искам да понапазарувам вече. Купила съм някои неща вече, други извадих от архива, изпрани и изгладени чакат.
Не съм пускала кръв и урина от 2 месеца, сигурно ми е паднал хемоглобина и затова нямам сили за нищо.
За педиатър-още се чудя дали да е тази на каката или да търся друга. Бях много доволна преди, но жената си има лични проблеми напоследък и не мога много да разчитам на адекватно отношение. Ако имате препоръки споделете ми за вашия педиатър в региона Овча купел, Бъкстон, Борово, Княжево.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 291
Ее, и нас така ни плашеха като бях бременна с най-големия. А той беше най-кроткия от всички, нямаше колики, 1-2 следобеда само мрънкаше, варях му чай и се успокояваше. Като го накърмя в 12 вечерта се будеше в 6 сутринта - първите 2 нощи с мъжа ми спяхме нащрек.  Laughing Малкият имаше колики, но примерно няколко пъти да съм осъмвала в хола с него, имаше зор, но се ядваше. Само дето после от 6-тия месец някъде се будеше да суче нощем.
А приемното ни бебе беше точно в 8 вечерта я слагам да спи, в началото в просъница й давах 1 шише мляко, като видях, че спря да се буди го махнахме, сутрин се събуждаше с батковците ок. 6:30.
Сега за най-малкото се моля да е кротушко и да спи, настроила съм се, че след трудната бременност като родя ме чака най-хубавото.  Heart Eyes

Снощи бях на ЖК, док каза поне до 34 седмица да устискам, продължавам с магнезия, кара ми се, че не си пия желязото, но от толкова хапове ми се раздразни стомаха. Бебо е екстра, отговаря си на седмиците.

# 80
  • Мнения: 366
ще устискаме още малко  Wink Колко бързо и неусетно мина времето

# 81
  • Мнения: 121
Сега покрай празниците и докато мигнем, ще дойде Новата година. После остава толкова малко - месец и половина за мен  Grinning

# 82
  • Варна
  • Мнения: 858
За мен няма и месец  Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 627
Сега като се замисля , наистина не усетих кога мина това време ... Ей го след 10 дни съм влязла в 9-тия месец  Crazy

# 84
  • Мнения: 366
и за мен тъй като ще съм секцио най-вероятно има някъде около месец. Моля се само да устискаме колкото се може по-дълго  Praynig

# 85
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен. Аз се изгубих напоследък, че имахме здравословни проблеми с каката, още не съм се успокоила, болници,лекари.....направо бях забравила, че съм бременна.
Иначе тумбака ми е добре, вече ми тежи много и ми се струва много голям. Супер съм изморена, остават ми идната седмица още два дни в работата, много ми е странно, хем чаках с нетърпение този момент, хем сега ме обхваща лека носталгия. Но пък е време за пазар, искам да понапазарувам вече. Купила съм някои неща вече, други извадих от архива, изпрани и изгладени чакат.
Не съм пускала кръв и урина от 2 месеца, сигурно ми е паднал хемоглобина и затова нямам сили за нищо.
За педиатър-още се чудя дали да е тази на каката или да търся друга. Бях много доволна преди, но жената си има лични проблеми напоследък и не мога много да разчитам на адекватно отношение. Ако имате препоръки споделете ми за вашия педиатър в региона Овча купел, Бъкстон, Борово, Княжево.
Препоръчвам ти д- Марио Томов. Стрхотен е като доктор.Малко е рязък и перде, ама е един от малкото на които имам доверие.Лошото е че не е сигурно дали ще има места, но можеш да пробваш .

# 86
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Препоръчвам ти д- Марио Томов. Стрхотен е като доктор.Малко е рязък и перде, ама е един от малкото на които имам доверие.Лошото е че не е сигурно дали ще има места, но можеш да пробваш .
Точно той е и нашият доктор. Записах каката при него случайно преди 4 г., но сме доволни. Звънях му миналата седмица да го питам дали ще приеме и бебето, каза "добре" Simple Smile
megans79, с теб сигурно сме съседки или живеем сравнително наблизо.

# 87
  • Мнения: 33
Маминки сладки Simple Smile На 27,12,2014 година организираме Предновогодишно парти на коремите Simple Smile в ресторант Виктория на Черковна 75В, от 13ч. Моля дамите, които не членуват във Фейсбук и ще присъстват да ми пишат на ЛС :*

# 88
  • Мнения: 603
megans, какво имаш предвид под рязък и перде, разкажи малко подробности, в коя поликлиника е?   bouquet

# 89
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Не съм megans79, но и аз мога да споделя, а тя ще добави и нейните впечатления.
Рязък е, защото обикновено говори на "ти", трябва много да питаш, иначе си мълчи и като цяло не е много по обясненията. Важното обаче е, че е адекватен в лечението, не бърза да изписва АБ, но когато се налага - изписва. Лекувал е дъщеря ми от разни безобидни вируси, но и от пневмония. С пневмонията ходехме през няколко дни на контролен и на сверяване на лечението.
Иначе подкрепя кърменето и не бърза със захранването.
Преди приемаше в 20 ДКЦ, но сега се премести в един частен медицински център близо до 20 ДКЦ.

Общи условия

Активация на акаунт