РУСЕнска тема

  • 65 510
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 656
 Градът ни, както и цялата Родина стават все по-пусти и жалки. До преди 3-4 годин на всеки 2-3 апартамента имаше един празен, а сега вече са по равно. А и в повечето от тях има по някоя баба или дядо. Всичко живо младо и не до там, грамотно и не до там е или по света, или има намерение да отплава ....
 Иначе, наистина прекалиха с тези молове, не изпраха ли всичко, не знам. То докато изперат всичко, сигурно вече всички ще сме вън, но не вярвам да им пука ...

 А което е направено красиво по центъра, спор няма, добре изглежда  Peace.

# 691
  • Мнения: 372
Да ппопитам, знаете ли какво се строи на бул. "Липник" между Кауфланд и "Практикер"?

Работно облекло - мисля че на Мидима.

ramlim, да ти кажа - до скоро търсихме жилище. И като гледах що празни апартаменти има, викам си - ще намерим за месец макс! Да, ама се оказа, че има сгради, в които има 60-70 % празни апартаменти, които са купени от някой в чужбина, нооо парите му стигнали само да го купи по БДС, не и да го направи - поне под наем да го пусне. И това нещо си седи, поема влагата като гъба всяка следваща зима, обаче гордия собственик в Испания (примерно) не иска да го продава. И така се получава един омагьосан кръг - много празни на пръв поглед апартаменти, а предлагането - минимално.

# 692
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Да ппопитам, знаете ли какво се строи на бул. "Липник" между Кауфланд и "Практикер"?
Най-кратко казано - правят връзка между центъра и Родина Peace

# 693
  • Русе
  • Мнения: 656
Да ппопитам, знаете ли какво се строи на бул. "Липник" между Кауфланд и "Практикер"?
Най-кратко казано - правят връзка между центъра и Родина Peace

 Има на две места разкопки окло Кауф- и Прак-, едното е връзката, а другото изглежда ще е някаква сграда.

# 694
  • Мнения: 327
Да ппопитам, знаете ли какво се строи на бул. "Липник" между Кауфланд и "Практикер"?

http://www.ruseinfo.net/news_128708.html

# 695
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Градът ни, както и цялата Родина стават все по-пусти и жалки. До преди 3-4 годин на всеки 2-3 апартамента имаше един празен, а сега вече са по равно. А и в повечето от тях има по някоя баба или дядо. Всичко живо младо и не до там, грамотно и не до там е или по света, или има намерение да отплава ....
 Иначе, наистина прекалиха с тези молове, не изпраха ли всичко, не знам. То докато изперат всичко, сигурно вече всички ще сме вън, но не вярвам да им пука ...

 А което е направено красиво по центъра, спор няма, добре изглежда  Peace.
Peace

Като са почнали питанките за строежи, знаете ли на самото кръгово какво се строи? Та отсякоха величествените дървета там... да няма едно останало зелено място.  Confused

# 696
  • Мнения: 327
Като са почнали питанките за строежи, знаете ли на самото кръгово какво се строи? Та отсякоха величествените дървета там... да няма едно останало зелено място.  Confused

http://www.dunavmost.bg/Ruse/Photo/11181-eto-kak-shte-izglezhda- … -dvizhenie-v-ruse

# 697
  • Мнения: 11 902
Нищо не се строи, просто ще го направят по-малко кръговото и ще има специално бус лента, до колкото знам май ще направят подлез под него. Има билборд там как ще изглежда  Peace

П.П. а писали сме заедно с adi_rz  Simple Smile

# 698
  • Русе
  • Мнения: 656
 Аз като знам какви НЕхора, камикадзета  Laughing съм виждал по това кръгово, дали бих тръгнал по този открития подлез, та някой "спортист" с изгнил Опел да се приземи отгоре ми  Joy.

# 699
  • Мнения: 11 902
Хм, прав си като се замисля, не е много безопасно newsm12

# 700
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Нищо не се строи, просто ще го направят по-малко кръговото и ще има специално бус лента, до колкото знам май ще направят подлез под него. Има билборд там как ще изглежда  Peace

П.П. а писали сме заедно с adi_rz  Simple Smile
Хммм....Какво ли ще излезе накрая...Оххх, "спортистите" с ръждясали опели са доста много.  Wink Картинката за "готовият продукт" не изглежда много зле. Simple Smile

Благодаря за инфото. Не съм се заглеждала по билбордите. Simple Smile

# 701
  • Мнения: 820
Аз пък се дразня от липсата на паркоместа в центъра - плащам и няма къде да спра. И става дума за работа - не за разходка с колата. Иначе да - красиво е.

# 702
  • Мнения: 4 864
Явно аз съм с бедна фантазия, но например не мога да си представя как ще се влиза/излиза от паркинга, който гласят до театъра. Ако става по онази мъничка уличка...ще е АД

# 703
  • Мнения: 657
За очен лекар - по препоръка от тук, посетих  д-р Шаханова за мен и за детето.Много съм доволна.Работи с касата и преглежда само с часове.


Момичета,одавна искам да споделя нещо което ме втрещи .Аз от години не живея в Русе, но по стечение на лоши обстоятелства останах около 1година тук.Изумена съм от едно кафе - Камелино, по ул Видин какво сборище се е превърнало от полицаи и престъпници(бивши и настоящи) на едно място и всички пушат като разпрани.При положение, че е забрането пушенето на обществени места, как полицията не изпълнява тази заповед и какъв пример дава на останалите.Исках да снимам и да публикувам, но се отказах.Навсякъде цари пълно беззаконие и абсолютна безнаказаност.

# 704
  • Мнения: 4 864
Аз за това не ходя на викторините им в сряда, просто не искам да умра от задушаване с цигарен дим

Общи условия

Активация на акаунт