Какво искам?

  • 17 836
  • 185
  •   1
Отговори
# 150
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 244
Искам да изживея отново живота си с акъла и знанията, които имам сега.

Eх и аз ...Де да можеше да стане  Joy
... няма да повторя нито една грешка  Peace

# 151
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Искам да съм щастлива.... независимо къде, как, с кого...
писна ми винаги да се терзая за някого или за нещо, все нещо да не правя като хората, все болести, проблеми...

# 152
  • Мнения: 2 099
Искам да ми тръгне работата и да печеля добре.

# 153
  • GYM
  • Мнения: 814
Искам да ми тръгне работата и да печеля добре.
И аз така.

# 154
  • Мнения: 47 996
Искам семейството ми да е здраво най-вече и винаги
И искам тази седмица дъщеря ми да има отлични оценки на матурите, това е важно за нея и аз вярвам че ще успее, но ми се иска да се помоля и за мъъничко късмет  Flowers Four Leaf Clover Иска ми се да е спокойна на изпитите
 
Пожелавам ви да ви се сбъднат желанията  fingerscrossed

# 155
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 244
И искам тази седмица дъщеря ми да има отлични оценки на матурите, това е важно за нея и аз вярвам че ще успее, но ми се иска да се помоля и за мъъничко късмет  Flowers Four Leaf Clover Иска ми се да е спокойна на изпитите
Стискам здраво палци и пожелавам от сърце успех на детето - знам какво е, два пъти съм минала по тоя път Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 156
  • Мнения: 1 203
В контекста на поста на Lost и аз искам синът ми да е здрав, спокоен, да е в хармония със себе си, да изкара добри оценки и да е щастлив. За себе си искам да съм здрава, успешна, балансирана, усмихната.. Не знам какво ми пречи  Laughing

Оказва се, че ми е трудно да формулирам конкретно какво искам, май искам най-вече да съм наясно с това, какво искам..

# 157
  • Мнения: 47 996
Благодаря ви, сряда и петък са дните за стискане на палчета...
За здравето и хармонията работим всеки ден, просто малко късмет и положителни мисли не са излишни Simple Smile

elian, май ти липсва цел Simple Smile

# 158
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Искам да спра да се терзая за онази приятелка, вече да я сложа в графата близка позната и после да изпадне в графа позната.
Да не се дразня когато той няма време за мен или има време, но предпочита да се рее в неговия свят.
Да дам малко повече свобода на едно човече, което е толкова наивно и ме смята за досадница.
Ако не друго, да сме здрави, всичките споменати по-горе.

# 159
  • Мнения: 65
Аз пък мечтая да имам свръх естествена дарба и да помагам на хора абсолютно безплатно! Също така да мога да се погрижа за всички бедстващи хора и бездомни и гладни животни по света..... Simple Smile
  И още нещо - искам на всички да им се сбъдват мечтите и да има повече справедливост на този свят.... Искам да няма насилие над жени, деца и животни.
Общо взето искам всички да са щастливи и усмихнати.....
 

# 160
  • София
  • Мнения: 38 570
Искам на Каварна Рок Фест!

# 161
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Желанието ми за нова работа се сбъдна Simple Smile Надявам се да потръгне, макар да е временна...
Пожелавам на всички сбъднати желания Hug

# 162
  • Мнения: X
Желанието ми за нова работа се сбъдна Simple Smile Надявам се да потръгне, макар да е временна...
Пожелавам на всички сбъднати желания Hug
дано и аз да се похваля скоро с такова сбъднато желание Simple Smile

# 163
  • Мнения: 47 996
Искам да ви благодаря за стиснатите палчета вера, и да ви помоля и утре да ги стискате, за втората матура Simple Smile
Да знаете, че положителната енергия помага!   bouquet
Хубави мисли на всички !  Hug

# 164
  • Мнения: 230
Спокойствие и щастие. И повече самочувствие. Може и успех в учението, но то ще дойде със самочувствието. Трябва ми да се науча да обичам себе си, така както го правех като дете. Преди да стана кошчето за душевни отпадъци или приятелчето за вечни услуги. И всички мои и роднини да са здрави и щастливи! Praynig
Всъщност започнах да работя по повишаване на самочувствието си - рискувах захвърляйки всички рехави познанства с хора, които смятах за приятели, а не са влагали същото. Малко време за себе си ще ми дойде добре. Hug

Общи условия

Активация на акаунт