Какво искам?

  • 17 838
  • 185
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 41
Естел, повярвай, чудеса се случват, когато най-малко ги очакваш. Имай вяра и дано да ти се случи това, което най-силно желаеш!  Hug

# 136
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 696
Семейството ми да са живи и здрави.
Децата ми да имат отлични оценки и да се реализират в живота.

# 137
  • Мнения: X
Естел, повярвай, чудеса се случват, когато най-малко ги очакваш. Имай вяра и дано да ти се случи това, което най-силно желаеш!  Hug
Като се замисля понякога остава само вярата на човек и нищо друго не се случва от това което иска.Поне при мен са така нещата.И идва един момент в който спираш да вярваш и спираш да искаш каквото и да е  Laughing

# 138
  • Мнения: 4 569
Естел, повярвай, чудеса се случват, когато най-малко ги очакваш. Имай вяра и дано да ти се случи това, което най-силно желаеш!  Hug
Като се замисля понякога остава само вярата на човек и нищо друго не се случва от това което иска.Поне при мен са така нещата.И идва един момент в който спираш да вярваш и спираш да искаш каквото и да е  Laughing
Точно така мисля и аз!
Затова съм си дала дата и след нея вече ще ми е все тая (сега само на моменти не ми пука за абсолютно нищо). Остават около 5 месеца дотогава.

# 139
  • Varna
  • Мнения: 264
Искам хората да разчитат повече на собствените си усилия и възможности и да не смятат, че някой им е длъжен.Да са благодарни на това,което имат.
Децата да разберат,че родителите им не са длъжни да са ги създали красиви,богати и освободени от отговорности.
Искам хората да са справедливи и да имат еднакви изисквания и претенции към околните така,както към себе си.
Искам когато някой пита за нещо тук и в живота тези,които знаят да му отговарят,а не нападат.
Искам хората да бъдат по-работливи и добри!!!

# 140
  • Мнения: 3 792
И аз да се разпиша - нали желанията в тази тема се сбъдват.
И аз като toromanova73 точно сега искам само любов. Ама и с точно определен човек де, което в момента изглежда невъзможно. Ако не ми се получи, си пожелавам поне бързо да го преодолея.
На всички момичета пожелавам сбъдване на мечтите.

# 141
  • Сф
  • Мнения: 10 698
И аз да се разпиша - нали желанията в тази тема се сбъдват.
И аз като toromanova73 точно сега искам само любов. Ама и с точно определен човек де, което в момента изглежда невъзможно. Ако не ми се получи, си пожелавам поне бързо да го преодолея.
На всички момичета пожелавам сбъдване на мечтите.
А дано! И аз съм така! Wink

# 142
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Писах в началото на темата...Искам най-после да видим светлина в тунела. Писна ми само от отрицателни емоции, писна ми от безкъсметие, от черни серии. Искам здраве, усмивки на лицата на семейството ми, искам да заспивам без притеснение за утре, искам и мм да може да заспива спокойно, а не да се измъчва...Много неща искам. Всъщност не - искам едно нещо - промяна.

# 143
  • Мнения: 3 755
 Връщайки лентата назад, струва ми се, че получих всичко, което наистина силно поисках. Имам предвид по-значимите неща, като любов, здраве, деца, работа и финансово спокойствие....
 Сега ми се иска нищо да не бях си пожелавала...или поне да не се беше изпълнило.
 Опасна работа са исканията  Mr. Green

# 144
  • Мнения: 7 006
Аз си пожелавам скоро и на "моята улица" да изгрее слънце Praynig Омръзна ми напоследък само лоши неща да научавам или да ми се случват  Close

# 145
  • Мнения: 1 844
Искам да съм здрава и щастлива, както аз, така и близките ми.

# 146
  • Мнения: 3 792
Искам да съм здрава и щастлива, както аз, така и близките ми.


desinkata_85 не искам да спамя темата, но пожелавам ти го от сърце. Винаги чета мненията ти с удоволсвие и нерядко намирам в тях утеха.

# 147
  • Мнения: 1 844
Искам да съм здрава и щастлива, както аз, така и близките ми.


desinkata_85 не искам да спамя темата, но пожелавам ти го от сърце. Винаги чета мненията ти с удоволсвие и нерядко намирам в тях утеха.
Благодаря ти от сърце. Hug На теб също желая само хубавинки и щастие!

# 148
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Искам да изживея отново живота си с акъла и знанията, които имам сега.

# 149
  • Мнения: X
Искам да изживея отново живота си с акъла и знанията, които имам сега.

Eх и аз ...Де да можеше да стане  Joy

Общи условия

Активация на акаунт