Какво искам?

  • 17 842
  • 185
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 725
Искам в края на седмицата да не ми идва...

# 121
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Искам да получа добри вести утре сутрин.

Искам да съм здрава - физически и психически (оказва се, че понякога и в крепко здраве да е човек, психически може да е пълна развалина).
Искам да създам скоро дом. Хармония. Знам че го мога.
Искам и дете. Някога. Доскоро смятах, че съм готова. Сега се вцепенявам от ужас от преспективата  Rolling Eyes . И пак го искам, но е някакси по-страшно.

# 122
  • Мнения: X
Искам баща ми да оздравее, но няма да стане. Искам поне да остане колкото може по-дълго до майка ми. Искам да прегърна сина ми, да му погаля главата, да му гледам очите. Да сме здрави. Друго не искам.

# 123
  • Мнения: 4 569
Искам временната ми работа да стане постоянна и един точно определен мъж да бъде само мой.

Вероятността дори едното е да стане реалност е 1% тоест трябва някакво чудо да се случи. Коледа отдавна мина, а аз не вярвам в чудеса - живота ме превърна в кучка.

Тези двете неща си ги пожелавам за рождения ми ден след няколко месеца, който ще започва с нова цифра.

Понякога си мисля какво би било да се сбъднат и двете едновременно. Това е супер невъзможно! Все едно негър да стане бял или негър - скиор.

Има една мисъл : "Човешкият живот е като месечина - все единия край ще е нащърбен!" Ако ги имам и двете, какво ли ще искам?


П.П. Има две мисли: Внимавай какво си пожелаваш, защото може да се сбъдне! и Най-много сълзи са пролети от сбъднати мечти!
Усмихвам се ехидно и си казвам :да бе, да; кой, на мен ли?"
Урока "Никога не казвай "никога"!"  го научих по трудния начин, да видим дали и сега ще стане така.

Последна редакция: вт, 12 май 2015, 21:44 от Естел Бързоход

# 124
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Естел, не си гледала ските този сезон. Негър не стана пръв, но беше един от най-добрите  Wink Така че- акшън!

# 125
  • Мнения: 3 422
Естелче,наистина внимавай какво си пожелаваш. Може и да ти се случи,но да не е това,което си очаквала. При мен така стана.

# 126
  • Мнения: 10 874
Искам да получа добри новини днес и привечер да отида да си прибера обратно котката. И ми се иска вечерта цялото семейство да отпразнуваме тези две щастливи развръзки. Дано се случат нещата! Praynig

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На всички пожелавам желанията ви да сбъднат и да сте здрави, щастливи и удовлетворени. Вярвам, че на всеки пътя е начертан. Аз само се моля за сили да извървя моя.

# 128
  • Мнения: 341
На Естел да кажа, че е всичко е възможно. Миналата година имах ситуация,
при която си казах, че всичко е загубено и че има шанс 1% едно нещо да се
получи. Боже, направо не повярвах, когато този 1% се реализира. Shocked
Беше чудо!

# 129
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
На всички пожелавам желанията ви да сбъднат и да сте здрави, щастливи и удовлетворени. Вярвам, че на всеки пътя е начертан. Аз само се моля за сили да извървя моя.

А в крайна сметка това май се оказва по-важно.

Естел, стискам палци. Разбирам те повече от прекрасно (сещаш се).

Стискам палци и на всички останали.

# 130
  • Сф
  • Мнения: 10 739
Точно сега,  искам само ЛЮБОВ!!!!!!! Heart Eyes

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 258
Страхотна тема  Hug Дано на всички ни се случат желаните неща  Peace
Аз искам всички да сме здрави, да се обичаме и подкрепяме както досега и с ММ да стартираме отдавна мечатаният бизнес /всичко сочи, че сега е най-подходящият момент/  Praynig

# 132
  • Мнения: 10 874
Искам всички, които пишат в тази тема, да получат това, което искат. Praynig Hug
На мен днес ми се случи точно това и съм много щастлива. Дано всички изпитат такова щастие!!! Hug Hug Hug

# 133
  • Мнения: 1 671
Искам здраве за сина ми, за мен, за човека който обичам. Здраве за всички.
Искам сина ми да завърши добре училище и да е много щастлив/
Искам Мъжа с който съм, да дойде да живее в къщи, да се обичаме, да сме много щастливи и никога вече да не се разделяме. Искам да обича само мен.
Искам нова добре платена работа.
Искам като цяло всичките ми желания да се сбъднат Heart Eyes

# 134
  • Мнения: 4 569
И аз ви пожелавам да сте живи и здрави и да имате сили да извървите пътя си.
Понякога нещата не се случват така както искаме но се случват по най-добрия начин за нас, а това го разбираме след време когато погледнем назад в миналото.


П.П. И за двете неща, които искам, съм си дала срок - рождения ми ден. След това вече няма да ми трябват.
Когато много силно съм искала нещо, не е станало, вече съм го прежалила и то стане - за какво ми е като мога и без него?

Последна редакция: ср, 13 май 2015, 18:18 от Естел Бързоход

Общи условия

Активация на акаунт