X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 7

  • 37 498
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 496
Трябва да останат най-харизматичните според мен, не най-пеещите.

# 16
  • Мнения: 972
Трябва да останат най-харизматичните според мен, не най-пеещите.
Подкрепям напълно.Няма ли я харизмата,все едно няма нищо.Не може да ми привлече вниманието ако ще да е най-големия глас.

# 17
  • Мнения: 9 574
Трябва да останат най-харизматичните според мен, не най-пеещите.
Казах го общо  Peace Разбира се ,че е много важно излъчването,харизмата ,цялостното представяне Simple Smile Тя и Мадона не е със супер певчески данни,но прави шоу  Peace Примерно Михаела пее вярно и т.н. ,но  не ми въздейства никак  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 387
Трябва да останат най-харизматичните според мен, не най-пеещите.
Така е, в крайна сметка и баба Мадона не може да пее на живо ама е единствена по рода си и е натрупала някой друг долар, не е като да няма  Mr. Green Но тук няма място за сравнение де, и все пак да не забравяме, че и тя е тръгнала от някъде  Mr. Green Peace
 Осмичка, писали сме заедно относно Мадона Simple Smile Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 8 142
Наистина ще е безценна физиономията на Саня, ако на елиминации са Михаела и Невена  Laughing

# 20
  • Мнения: 9 487
Наистина ще е безценна физиономията на Саня, ако на елиминации са Михаела и Невена  Laughing

от твоите уста...в Божиите уши   bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 038
Благодаря за темата. Simple Smile
Малко късно се включвам, но все пак ще споделя впечатленията си от концерта снощи, естествено на база: харесва ми - не ми харесва. Mr. Green
В изпълнението на Бийбърите ми липсваше необходимия заряд, пък и може би си въобразявам, но ми изглеждаха притеснени.
Славин очакван резултат-какафония, напоследък ми се струва, че тръгна надолу това момче.
Михаела- толкова се съсредоточих в наблюдението си върху движенията й на сцената, че забравих, че е там за да пее и трябва върху това да концентрирам вниманието си. Crazy
Невена ме остави безразлична.
Останалите изпълнители ми допаднаха, имах резерви относно песента на Мирян, но момчето се справи. Песента на Бенчев си беше като за него, Траян също ми хареса. Simple Smile



# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема  bouquet
Аз все си мисля, че този път Бенчев ще е на елиминации и някое от момичетата, и със сигурност журито ще го отсвири Whistling
А другият вторник ще има ли концерт?

# 23
  • Мнения: 3 499
А другият вторник ще има ли концерт?
Не, излизат в почивка, на 24 декември от 20.00 ч. ще има Коледен концерт по Нова тв, вероятно на запис.

# 24
  • Мнения: 9 487
аз пък мисля,че злобата на Саня ще активизира хората да гласуват за Бенчев. Аз си гласувам за него и Славин всяка седмица  Embarassed

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти  bouquet Не ми харесва, че накъсват предаването, да бяха го предвидили да свърши преди празниците, така и за изпълнителите сигурно е напрегнато, а зрителите загубват хъса и тръпката Wink

# 26
  • DE
  • Мнения: 9 068
Добре бе, толкова ли няма да поканят една международна гост звезда newsm78 По чуждите формати какви изпълнители канят, а в нашият посредствени родни звездички  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 5 581
Аз пък не искам да остават харизматичните, а пеещите да си ходят. Харизматичните да си намерят друго поприще. Мадона е харизматична, така ли, и сравняваме Бенчев с нея? По-скоро провокативна бих казала.

# 28
  • София
  • Мнения: 943
Аз пък не искам да остават харизматичните, а пеещите да си ходят. Харизматичните да си намерят друго поприще. Мадона е харизматична, така ли, и сравняваме Бенчев с нея? По-скоро провокативна бих казала.

Подкрепям.

# 29
  • Мнения: 387
Аз пък не искам да остават харизматичните, а пеещите да си ходят. Харизматичните да си намерят друго поприще. Мадона е харизматична, така ли, и сравняваме Бенчев с нея? По-скоро провокативна бих казала.
Но не и пееща  Mr. Green А и провокативни има много, даже в момента всичко живо в този бизнес гледа да е провокативен, само, че на едни им се получава повече!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт