X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 7

  • 37 496
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 958
Запис, благодаря за темичката  bouquet

# 31
  • Мнения: 13 202
Бенчев не ми е харизматичен, даже леко депресиран ми се струва.

# 32
  • Мнения: 387
Бенчев не ми е харизматичен, даже леко депресиран ми се струва.
Тук ще се съглася, но аз визирах Мирян  Peace Simple Smile

# 33
  • Мнения: 641
На елиминации утре ми се иска да са Мирян и Бенчев - и двамата еднакво не могат да пеят, нито ги намирам за харизмаични по някакъв начин
На вчерашният концерт Славин ми хареса най-много, даже се учудих на негативните коментари в темата. За първи път от няколко концерта ми хареса изпълнението му. Беше много добре изработено и безапелационно точно тонално. Много емоционално изпълнено, но на Славин всички песни са му добре емоционално подплатени. Виждаше се разлика в класите между него и останалите. С учудване установявам, че Славин, въпреки че е рок изпълнител, поп парчетата му се получават доста по-добре. Вчерашното му изпълнени за мен беше най-доброто му след кавъра на Майкъл Джексън
От останалите ми хареса Невена.
Траян ме разочарова за първи път от няколко концерта насам.
Михаела, явно няма да си отпусне гърлото и за жалост не успявам да се абстрахирам от постановката и на изпълнение, просто съсипва цялостното усещане за всяка изпълнена от нея песен.
Братята не ме впечатлиха с нищо.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 938
Май от следващия концерт ще трябва да пеят по две песни.

# 35
  • Мнения: 3 498
Снощи бях на футболна вълна и не гледах, но изчетох коментарите ви. Днес си пуснах записа с предварителната нагласа (според прочетеното тук) да видя страхотни изпълнения на Мирян и Бенчев и пълен провал на Славин. За първите двама се зарадвах, за Славин се ядосах. Е, не видях нито едното, нито другото. Бенчев беше много по-добре, отколкото на предишните концерти, но на мен той просто спря да ми е така интересен, както в началото. Мирян - голяма слабост ми е това момче, но днес буквално ми се доспа, докато го слушах. Да, Саня беше груба - повече, отколкото беше нужно. Но това е добре дошло за Мирян и Бенчев, защото утре вероятно ще бъдат спасени.
Михаела и Невена ми харесаха, братята и Траян ми бяха скучни. Славин направи най-доброто, което можеше да се направи с тази песен. Очаквах да е много по-зле, а всъщност даже ми хареса. Но бих искала Мария да престане да го използва като опитно зайче.

# 36
  • Мнения: 5 128
Бенчев и братята Пламен и Иво трябва да се борят в четвъртък за оставане.
Невена не знам защо, харесвам я като цяло, но този път ми бе скучна.
Останалите също имаха пропуски, но с едно или друго компенсираха.

# 37
  • Мнения: 200
Славин за първи път не ми хареса,но за мен той трябва да е победител.  Мирян ми хареса. Искам да си тръгне Невена, не мога да й издържам английския, не се слуша.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 569
Аз пък не искам да остават харизматичните, а пеещите да си ходят. Харизматичните да си намерят друго поприще. Мадона е харизматична, така ли, и сравняваме Бенчев с нея? По-скоро провокативна бих казала.
Не знам как изобщо споменавате Мадона като пример. Освен провокативна, тя определено е и много харизматична. Има изключителни фенове, аз познавам част от тях и страстта с която я обожават наистина е уникална. А да можеш да завладееш хората така, се искат наистина много качества. И е пееща, нали не мислите за пълни балъци милионите които я харесват? Ако някой от нашите изпълнители успява да има нейната енергия и излъчване на сцената даже на 1/10 - би имал огромен успех. От тази гледна точна, честно казано аз нямам Х фактор тази година. Много харесвам Славин, но и той няма този заряд, който е нужен за да кажа за някого че носи Х фактор.

# 39
  • Мнения: 6 535
Да видим какво ще стане днес....

# 40
  • Мнения: 725
Записвам се и аз в темата  Peace Моя фаворит е Славин, даже мисля да си дръпна песничките и да си ги слушам в колата. Дано започнат да му дават по известни песни, че да мога да си ги припявам  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 11 757
Да благодаря за новата тема и да се запиша  Simple Smile

Тъкмо попаднах на това в темата на Гласът:
http://eurobet.bg/page/random_events
Според залозите, тази вечер на елиминации ще са Мирян и Бенчев. Как ми се иска да грешат...

# 42
  • София
  • Мнения: 8 141
One Republic ще пеят догодина в София, може да вземат Славин да пее с тях. Аз много му харесах неговото изпълнение на Runs out  Grinning

# 43
  • Мнения: X
Да се запиша и аз  Grinning
Моят любимец е Траян,много го харесвам това момче как пее...Славин също.Михаела не може да ме развълнува по никакъв начин,Невена също...Бенчев и Мирян в началото много ги харесвах и подкрепях,но вече не са ми интересни,не могат да се сравняват по гласови данни с другите и е време някой от тях да си ходи...Подкрепям,че победителят трябва да има харизма,но е хубаво и да може да пее все пак  Laughing

# 44
  • Мнения: 441
Гласувах за Траян...страхотен тембър. Донякъде ми харесват  Славин и Мирян.
 Наистина  и на мен не ми харесва отношението на Саня, ще е интересно тази вечер да са на елиминации точно нейните момичета.

Общи условия

Активация на акаунт