"Ама много това бе!!!"

  • 2 194
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 242
А като ви питат "А стига ма, от де извади толкоз кърма?" newsm78  какво отговаряте? Щото все по често го чувам този въпрос и само казвам "амиии..." Дайте идеи за шокирщ или смешен отговор, че ми омръзна да обяснявам! Joy

# 46
  • на Север
  • Мнения: 503
"А стига ма, от де извади толкоз кърма?" newsm78 какво отговаряте?

Ми от мозъка бе, откъде иначе толкова кърма Mr. Green
нали една мама беше казала, бебето й докато сучело, все едно й изсмуквало мозъка

# 47
  • Мнения: 3 447
А като ви питат "А стига ма, от де извади толкоз кърма?" newsm78  какво отговаряте? Щото все по често го чувам този въпрос и само казвам "амиии..." Дайте идеи за шокирщ или смешен отговор, че ми омръзна да обяснявам! Joy
Ами ПОКАЖИ им, бе, като им е толкова интересно Mr. Green Вадиш цицата директно и казваш "Оттук" Blush

# 48
  • Мнения: 790
Аз гледам много да не обяснявам, ако не се налага.  Но имам две приятелки, на които първата работа като се видим или чуем е да ме питат дали още кърмя. Като че ли са направили залагания  Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 6 321
А като ви питат "А стига ма, от де извади толкоз кърма?" newsm78  какво отговаряте? Щото все по често го чувам този въпрос и само казвам "амиии..." Дайте идеи за шокирщ или смешен отговор, че ми омръзна да обяснявам! Joy
Ами ПОКАЖИ им, бе, като им е толкова интересно Mr. Green Вадиш цицата директно и казваш "Оттук" Blush
Joy Joy Joy hahaha

# 50
  • София
  • Мнения: 2 901
А като ви питат "А стига ма, от де извади толкоз кърма?" newsm78  какво отговаряте?

Спонтанно ми идва следния отговор "Ами, отвътре ми идва!"

# 51
  • Мнения: 4 242
А като ви питат "А стига ма, от де извади толкоз кърма?" newsm78  какво отговаряте?

Спонтанно ми идва следния отговор "Ами, отвътре ми идва!"

hahaha Това е супер, мерси! Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 631
абе да си признаем като кажем че кърмим ..... при все че аз кърмя едва четири месеца и ме гледат като че ли съм нефтен кладенец .....
все едно нещо не съм добре
а като разберат че и вода не пие са готови на кръст да ме разпънат
затова не се обяснявам на този онзи
всеки да си гледа детето както намери за добре
който иска с пюренце
който иска с жълтъче

# 53
  • Мнения: 6 472
Абе само мен ли никой не ме гледа страно като кажа че кърмя newsm78 Аз  още от самото начало казвам само ако ме попитат. Сблъсках се с разни коментари от сорта на "кърмата след 6-тия месец не е хранителна" и "ееее браво, ама ти и с първото ли имаше толкова много кърма", но много рядко си правя труда да отговарям нещо, защото подобни реплики автоматично попадат в графата глупост поради незнание.
А що се отнася до коментари от разни татковци - ами те просто повечето не са наясно със ситуацията около гледане на бебе. Като се роди Мартина и един образ изтърси, че се била родила дребничка  (3,600) и трябвало да внимаваме докато навакса Joy Съседа на два пъти и предлага зрънчо и остана много изненадан, че не и давам, щото те на тяхното давали. Тяхното е на година и половина де, ама за човека няма голямо значение Grinning

Общи условия

Активация на акаунт