Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 20

  • 52 539
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 541
Да сложа тук и една неостаряваща чудесна артистка - Джулиана де Сио Peace

# 61
  • Мнения: 1 095

В теста не ни съвпадат резултатите Joy Joy Joy, аз си избрах път №5 Heart Eyes

За забраната на ползването на камини във Франция, чувам за пръв път, а има толкова много френски производители на камини ooooh! Освен да засилят износа си /ако не им забранят и производството Wink/ за Африка например hahaha hahaha hahaha


Аз си избрах не толкова цифрата, а пейзажа/картинката.  Simple Smile

Лиа, в целия ЕС се забраняват камините (най-вече в големите градове, заради вредни емисии), но Франция е първата, която ще изпълни забраната.

Така, че не си купувайте камини.  Joy

# 62
  • Мнения: 1 095
 spam2


 newsm74

За красивото...



За достойното...

Бербатов купи роял на Хасан и Ибрахим

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=28660


не може да не се говори и пише!


Млади, достойни българи, изкарали парите си с много упорит труд!

# 63
  • Швейцария
  • Мнения: 584

Скрит текст:
Щом горенето на дърва замърсява въздуха до степен, че да наложат забрана на използването на камините, какво да говорим или да кажем за колите /особено в големите мегаполиси/?????  newsm78 newsm78 newsm78 Или са избрали да забранят по-малкото зло за да отчетат дейност френските депутати-еколози...
Луда работа ooooh!....заприличахме на пионки /няма да пушите, няма да се отоплявате с дърва...това забранено, онова не може....тук ще джавкате, там ще п...кате  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Още малко ще ни наложат и график кога да се..... пиииип..... Stop


Лиа Hug нали ти следеше “Le tre rose di Eva“?
Във фейсбук страницата на сериала, от както са почнали снимките /септември/ всяка седмица постват по едно видео от сета. До къде са стигнали, как върви работата, актьорите разказват в кратки видеа за героите си...към добро или лошо се променят, повдигат лекичко завесата какво ще се случи в трети сезон и т.н.
А екипа на “Честта...“ не може ли да го направи  newsm78 Толкова ли е трудно  newsm78 3-4 снимки въртят от няколко месеца, които вече научихме на изуст....даже ми се втръснаха  Crossing Arms
Аз продължавам да си мрънкам  Joy не ми обръщайте внимание, но като ми изникват пред очите как процедират с други сериали и чайника ми закипява smile3515

П.п. Браво на Бербатов  smile3501 smile3501 smile3501

# 64
  • Мнения: 9 541
Мария Hug, "Три рози за Ева" така и не можах да го догледам на български език Wink
 Вицът за стомаха не го зная, но съм сигурна, че и малък човек с тренинг, може да изяде огромни количества Joy Joy Joy  И особено сладки неща /гледам себе си Heart Eyes/....
Странно, че трите сме избрали различни картинки, Кали Hug и аз избрах не цифрата, а картинката newsm78
На Бербатов шапка му свалям smile3521 newsm10, както и на педагожката по пиано на Хасан и Ибрахим, а покрай тях десетки се набутват в заслугите на малчуганите, без да са си мръднали пръста Wink

Кали Hug, ти хубаво си написала за красивото...., ама кой е това? smile3538

# 65
  • Швейцария
  • Мнения: 584

Кали Hug, ти хубаво си написала за красивото...., ама кой е това? smile3538

Жокер “Помощ от приятел“ искаш ли?  Joy Joy Joy
От областта на спорта е  cooking само че не с тиган а с ракета  Wink

# 66
  • Мнения: 9 541

Кали Hug, ти хубаво си написала за красивото...., ама кой е това? smile3538

Жокер “Помощ от приятел“ искаш ли?  Joy Joy Joy
От областта на спорта е  cooking само че не с тиган а с ракета  Wink

Оф, мили Боже, Григор Димитров ooooh! На всяка снимка е доста различен Wink

Скрит текст:


# 67
  • Швейцария
  • Мнения: 584
 smile3521 smile3501

Хайде и едно коледно парче за настроение  newsm68 и изчезвам  Joy

">#t=26[/video]

# 68
  • Мнения: 1 499
Добро утро  Hug Hug Hug

Кали  Hug бързо оздравяване  Heart Eyes Както и на Мария  Hug и на Блубел  Hug На финалната права сме  smile3521 Ето и в  статията , която Мария  Heart Eyes ни е превела ни окуражават ......Честта ще започне МЕЖДУ  #Crazy 4, 15 и 23 януари 2015  smile3556 smile3556  smile3556 А ако бяха написали МЕЖДУ 2015, 2016 година  Mr. Green

Около Гарко такова затишие настана , дори и на дискотеки не са го канили  newsm78 Миналата година декември беше в по две на вечер  #Crazy Снимки ли има в момента ......

Лия  Heart Eyes какъв е характера на човек , който избира всички врати  newsm78 САМО изход да има  Joy Joy Joy КОЗИРОГ  smile3534

Джулияна де Сио е уникална актриса  Peace Peace Peace От трети сезон сцената между нея и съдийката , когото Триполина казва ,че " Никой , не е недосегаем ! Никой ! " ми кънти в съзнанието .
Успешен ден на всички  Hug


# 69
  • Мнения: 1 499
 smile3515 smile3511
Continuano le riprese della nuova fiction Mediaset "NON È STATO MIO FIGLIO"
A breve le prossime news !

# 70
  • Мнения: 1 499
Мария  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes какво е рекла таз девойка за сета на "NON È STATO MIO FIGLIO"

Adua Del Vesco



...Come dei lividi possono avere la capacità di ricordarti quando passavi ore della tua vita dentro una sala da ballo.
#workhard #workinprogress #nonèstatomiofiglio

# 71
  • Мнения: 1 499
#set #Nunzia #nonèstatomiofiglio



Нунция ще да играе някоя красавица ,прелъстителка ....само не знам , на Мора или на БАЩА МУ   newsm78

# 72
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Една тъжна новина момичета  Sad

Почина актрисата Вирна Лизи  Cry



Току що съобщиха по ТВ

# 73
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Мария  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes какво е рекла таз девойка за сета на "NON È STATO MIO FIGLIO"

Adua Del Vesco

Скрит текст:

...Come dei lividi possono avere la capacità di ricordarti quando passavi ore della tua vita dentro una sala da ballo.
#workhard #workinprogress #nonèstatomiofiglio

Ддд Heart Eyes
Таз девойка е рекла...: “Как може синините /охлузванията/ да имат способността да ти напомнят, когато часове наред от живота си, си прекарвал  в залата по танци“.

А сега здравейте  Hug Hug Hug
За Вирна Лизи пише, че не е успяла  да се съвземе и възстанови от болката по загубата на нейния съпруг, починал през септември миналата година, след 53 години брачен живот.
Милата.... Cry Страхотна актриса беше...Да почива в мир  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: чт, 18 дек 2014, 12:50 от Mari@K

# 74
  • софия
  • Мнения: 73
Здравейте момичета,как е предпразничното настроение ?Съжалявам за загубата на Лизи ,наистина добра актриса.Момичета съжалявам ,ама съм ви подвела за рекламата на Гарко,не съм разбрала ,разговорите са ни все на бързо и..........Видяла е на трамвай някаква реклама, пак се извинявам.Кали ,мерси за руския филм много ми хареса.Обичам руските филми,любимият ми е 'Бригада' ,има и друг сериал много добър 'Игра'.

Общи условия

Активация на акаунт