Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 20

  • 52 575
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 541
Поклон пред паметта на Вирна Лизи! Да почива в мир! Една от актрисите, която ще се помни ...... 


# 76
  • София
  • Мнения: 7 895
Това е живота Cry Поклон  Flowers Rose Flowers Rose

# 77
  • Мнения: 1 499
Страхотна актриса !!! Да почива в мир !!Толкова съжалявах за каста на новия филм , че е отпаднала , а тя сигурно вече не е била добре ...



# 78
  • Мнения: 1 499
Скрит текст:
Мария  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes какво е рекла таз девойка за сета на "NON È STATO MIO FIGLIO"

Adua Del Vesco

Скрит текст:

...Come dei lividi possono avere la capacità di ricordarti quando passavi ore della tua vita dentro una sala da ballo.
#workhard #workinprogress #nonèstatomiofiglio

Ддд Heart Eyes
Таз девойка е рекла...: “Как може синините /охлузванията/ да имат способността да ти напомнят, когато часове наред от живота си, си прекарвал  в залата по танци“.

Мария   bouquet  bouquet  bouquet значи и в новият филм ще има танци  newsm78

# 79
  • Мнения: 5 462
Поклон !!!! Flowers Rose Flowers Rose
Ще и отдам нужното  уважение като гледам тази вечер по Rai uno от 21.15/итал.време.
http://www.imdb.com/title/tt0441836/
http://www.rai1.rai.it/dl/PortaliRai/Page-24b1ffee-423d-4000-b26 … 7.html?refresh_ce

# 80
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Ох, ето ме пак  newsm27

Скрит текст:
Тва малкото ще ме побърка. Пак по болниците се размотавахме. Уж лекувахме отит, сега пък не чувал добре с едното ухо....айде доктори, болници, ренгенови снимки на главата  smile3514 Утре резултатите. Извинете ме, но трябва да изпусна парата  Sad

Пак за Вирна Лизи...по новините казаха, че преди един месец са ѝ поставили диагноза на неизлечима болест /не казаха какво/ и тази сутрин е починала в съня си, в дома си.
В момента дават филма “Le ali della vita“ с нея и Сабрина Ферили.

Снощи попаднах на едно кратичко интервю на Козима Копола от май месец тази година. Преведох го, но днес покрай целия този хаос го бях забравила  smile3537  Simple Smile

http://www.grazia.it/magazine/interviste/Cosima-Coppola-Addio-Ga … -non-mi-mancherai

КОЗИМА КОПОЛА:  “СБОГОМ ГАБРИЕЛ, НЯМА ДА МИ ЛИПСВАШ“

Повечето от актьорите не обичат да се гледат във филмите, в които са играли.
Козима Копола е изключение от това правило. По време на интервюто, тя  вече е поставила в  дома си записващо устройство, за да не пропусне  нито един епизод от новия сериал  “Ярост – вятърът на страстта“, в който играе заедно с Джулиана Де Сио и Алесандра Мартинес. “В деня, в който излъчват мой сериал, се настанявам пред ТВ и ме няма за никой. Даже и  го записвам за да го гледам отново, поне десет пъти“ , разказва.
“ Furore“ счупи артистичното ти партньорство с Габриел Гарко, всъщност той не е в каста /артистичния състав/.
К.: “Това е добре. Работихме заедно от 2006 без прекъсване. Рискувахме  да се превърнем в предвидима телевизионна двойка“.
Не се ли уморихте да работите за ТВ?
К.: “Не, но би ми харесало да участвам/да рецитирем/ в новаторски филм като “Великата красота“, ръководен от един велик режисьор, какъвто е Паоло Сорентино или Джузепе Торнаторе.“
Вие сте една от младите кралици на сериалите. Считате ли се за романтичка?
К.: “Да, вярвам в любовта, но запазвам/съхранявам/здрав реализъм.“
Този реализъм ви помага да живеете добре в двойка или като сингъл /сама/?
К.: “Сега съм сгодена с един мъж, който няма нищо общо със света на  шоубизнеса. Успях да го задържа далеч от папараците и клюките вече две години: цяло чудо.“
Малко любопитство: Колко пъти са ви питали дали сте роднина на режисьора Франсис Форд Копола?
К.: “Вече не ги броя. Моя отговор е винаги един и същ: Може би !  Също така направих проучване в интернет, за да намеря някаква  семейна връзка, но за съжаление няма /нищо не може да се направи/ "

# 81
  • София
  • Мнения: 7 895
Благодаря, Мария  Heart Eyes
Аз очаквах да видя заглавието в думите на Козима, няма го, интерпретирано е от контекста. Да им имам и журналистите списвачи  Mr. Green
Скрит текст:
Ох, ето ме пак  newsm27

Скрит текст:
Тва малкото ще ме побърка. Пак по болниците се размотавахме. Уж лекувахме отит, сега пък не чувал добре с едното ухо....айде доктори, болници, ренгенови снимки на главата  smile3514 Утре резултатите. Извинете ме, но трябва да изпусна парата  Sad

Пак за Вирна Лизи...по новините казаха, че преди един месец са ѝ поставили диагноза на неизлечима болест /не казаха какво/ и тази сутрин е починала в съня си, в дома си.
В момента дават филма “Le ali della vita“ с нея и Сабрина Ферили.

Снощи попаднах на едно кратичко интервю на Козима Копола от май месец тази година. Преведох го, но днес покрай целия този хаос го бях забравила  smile3537  Simple Smile

http://www.grazia.it/magazine/interviste/Cosima-Coppola-Addio-Ga … -non-mi-mancherai

КОЗИМА КОПОЛА:  “СБОГОМ ГАБРИЕЛ, НЯМА ДА МИ ЛИПСВАШ“

Повечето от актьорите не обичат да се гледат във филмите, в които са играли.
Козима Копола е изключение от това правило. По време на интервюто, тя  вече е поставила в  дома си записващо устройство, за да не пропусне  нито един епизод от новия сериал  “Ярост – вятърът на страстта“, в който играе заедно с Джулиана Де Сио и Алесандра Мартинес. “В деня, в който излъчват мой сериал, се настанявам пред ТВ и ме няма за никой. Даже и  го записвам за да го гледам отново, поне десет пъти“ , разказва.
“ Furore“ счупи артистичното ти партньорство с Габриел Гарко, всъщност той не е в каста /артистичния състав/.
К.: “Това е добре. Работихме заедно от 2006 без прекъсване. Рискувахме  да се превърнем в предвидима телевизионна двойка“.
Не се ли уморихте да работите за ТВ?
К.: “Не, но би ми харесало да участвам/да рецитирем/ в новаторски филм като “Великата красота“, ръководен от един велик режисьор, какъвто е Паоло Сорентино или Джузепе Торнаторе.“
Вие сте една от младите кралици на сериалите. Считате ли се за романтичка?
К.: “Да, вярвам в любовта, но запазвам/съхранявам/здрав реализъм.“
Този реализъм ви помага да живеете добре в двойка или като сингъл /сама/?
К.: “Сега съм сгодена с един мъж, който няма нищо общо със света на  шоубизнеса. Успях да го задържа далеч от папараците и клюките вече две години: цяло чудо.“
Малко любопитство: Колко пъти са ви питали дали сте роднина на режисьора Франсис Форд Копола?
К.: “Вече не ги броя. Моя отговор е винаги един и същ: Може би !  Също така направих проучване в интернет, за да намеря някаква  семейна връзка, но за съжаление няма /нищо не може да се направи/ "


# 82
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Точно така Шатци Hug заглавието е преовеличено и търсещо интриги. Аз и за това ми привлече вниманието  bash

# 83
  • София
  • Мнения: 7 895
От фейса  Cry
Ineguagliabile donna, immensa attrice e, per me, grande maestra.
Ciao Virna.

Con affetto,

Gabriel

# 84
  • Мнения: 9 541
Тия интервюиращи са идиоти...е гати заглавието са плеснали на интервюто, думи нямам Mr. Green
Мария Hug, извинявай, че чак във второто изречение ти благодаря за превода    bouquet

Най-обичам неприятности по Коледа Mr. Green, търчане по болници /всичко живо в отпуск/, неразбория и без това тук вече започна да се усеща хаоса, народът припка насам-натам, търчи за подаръци, елхи и прочие Mr. Green Крадците работят на висок оборот, нали знаят, че може да има повечко парички в чантата Wink
Мария Hug, накрая и това ще мине, но на теб ще ти се появи още една бръчка /образно казано hahaha/ Утре - хубави новини!

Сега да зачеша ддд123 Hug, на която й харесвали всички картинки от теста Mr. Green Моля, моля, не така...и на мен ми харесват всички, ама какво от това, избрах тази, която най-ми хареса newsm78 Ей това Козирозите сте опасна работа hahaha, каквото и да стане първото, което казвам е: сигурно съм аз, а мъжът ми: не, не съм аз Mr. Green А уж ние сме опаки Joy Joy Joy Joy
Е, щом всичко ти харесва, на ти един хубавец от Честта, все едно гледаш Гарко Joy Joy Joy Joy Joy


# 85
  • Мнения: 1 499


Скрит текст:
Тва малкото ще ме побърка. Пак по болниците се размотавахме. Уж лекувахме отит, сега пък не чувал добре с едното ухо....айде доктори, болници, ренгенови снимки на главата  smile3514 Утре резултатите. Извинете ме, но трябва да изпусна парата  Sad

http://www.grazia.it/magazine/interviste/Cosima-Coppola-Addio-Ga … -non-mi-mancherai

КОЗИМА КОПОЛА:  “СБОГОМ ГАБРИЕЛ, НЯМА ДА МИ ЛИПСВАШ




Това нейни думи ли са   newsm78 Пак ЖЪЛТО  #2gunfire #2gunfire #2gunfire По принцип  така като го гледам Гарко , на него нито една от тези актриси не му липсва ......та ТЯ и асистентката не му липсва , че му беше и дясна ,  и лява ръка , та тези жени , които по цял филм ги носи на гърба си  Mr. Green

Шаци  Hug докато съм писала си постнала изявлението на Гарко .... Толкова хубави - майка и син 
Heart Eyes


Мария  Heart Eyes стискам палци  Praynig Да кажеш после резултатите от изследванията .

# 86
  • Мнения: 1 499



Е, щом всичко ти харесва, на ти един хубавец от Честта, все едно гледаш Гарко Joy Joy Joy Joy Joy

 



Лия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ТОЯ Убавец ти го преотстъпвам  hahaha hahaha hahaha hahahaЗАВИНАГИ  smile3533
За мен ...този  smile3508

# 87
  • Мнения: 9 541
До сега търсих думата Ineguagliabile, дето Габриел е казал по повод на Вирна Лизи...несравнима
Шаци Hug, научих още една дума, мерси!
Скрит текст:
Да попитам: още ли гледаш АПК? Wink

# 88
  • Мнения: 9 541



Е, щом всичко ти харесва, на ти един хубавец от Честта, все едно гледаш Гарко Joy Joy Joy Joy Joy

 



Лия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ТОЯ Убавец ти го преотстъпвам  hahaha hahaha hahaha hahahaЗАВИНАГИ  smile3533
За мен ...този  smile3508


Не може така, миличка, той ти е зачислен вече, а другият, дето го искаш Joy Joy Joy, някой друг път, като си избереш картинка rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 89
  • София
  • Мнения: 7 895
До сега търсих думата Ineguagliabile, дето Габриел е казал по повод на Вирна Лизи...несравнима
Шаци Hug, научих още една дума, мерси!
Скрит текст:
Да попитам: още ли гледаш АПК? Wink
Скрит текст:
Гледам, от Енгин йош не съм се отказала  Joy, ама не он лайн, с превод. Е турско дизи и то от не добрите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт