Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 20

  • 52 495
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 499
 #Crazy #Crazy #Crazy


L' Onore e il Rispetto 4, con Gabriel Garko, partirà UFFICIALMENTE da lunedì 13 aprile su Canale 5! grin emoticon
Lo vedrete?




Мария  Hug Heart Eyes това нова дата ли е  newsm78 ooooh!

https://www.facebook.com/195746060585867/photos/a.19584549390925 … ype=1&theater

# 721
  • Мнения: 24
Не ме ли обичате вече рагаце? Shocked Съвсем се отказахте от мен newsm78 А 5.03. е толкова близо Heart Eyes


Как да не те обичаме?!  newsm03 newsm03 newsm03 Чакаме те с нетърпение.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Само гледай да наистина да се появиш на 05.03., че иначеее...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 722
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Здравейте 😘
Нямам никаква възможност да пиша. Компа ми е превърнат в ТВ ( на мама й липсва БгТв-ята) и аз ми остана само тела 😂 а от него не обичам да пиша. Изключение ще направя за вас, защото ми липсвате, а и Габри също. Знаех си аз и предусещах, че 5.03 няма да е нашата дата, поради това, че никакво промо не тече по Канале 5, а то месеца си отиде.
Ддд😘 да, правилно си разбрала. "Официално" е обявена датата 13.04 пък колко е официално един Г. знае.
И на края, виждам имаме нови почитателки, което искрено ме радва, но китки нямам на тела да ги приветствам както трябва, моля да ме извинят. Добре дошли!
До скоро сладурчета.

# 723
  • Мнения: 1 095
"Официално" е обявена датата 13.04 пък колко е официално един Г. знае. .

Привет момичета!  Hug

Мариа, хубава работа, ама италианска...  Joy Joy Joy Joy

# 724
  • софия
  • Мнения: 72
Здравейте момичета.Рядко влизам и съм все с надежда ,че наближава датата ,но увиииииииии.......По бавна ,влегмава и спокойна нация от италиянците няма .И дъщеря ми от това се вбесява ,ако свършиш работа ти превеждат парите след половин година.Те не бързат за никъде.Може да е април ,но коя година дали са пояснили???/?/??Всичко добро за сега.

# 725
  • София
  • Мнения: 7 886
Buongiorno belle ragazze  Hug
Последно по Великден ще дават Честа, така ли  newsm78 то чудесата по принцип стават по Коледа ма знае ли човек  Hug
Скрит текст:

# 726
  • Мнения: 2 114
Оооо, много жалко  Cry Тъкмо се бях настроила за 05.03  #2gunfire

Та относно "Убежище от грехове", значи я няма преведена втора част. Чудя се вече с какво италианско да запълня свободното време до излъчването на "Честта.."

Вчера гледах Криминална жега. Утре ли почва по тв7 сериала с Мануела Аркури? Него има ли го някъде или сега за първи път е преведен и излъчен  Simple Smile

Поздрави на всички и успешна седмица !  Hug

# 727
  • Мнения: 5 462
Оооо, много жалко  Cry Тъкмо се бях настроила за 05.03  #2gunfire

Та относно "Убежище от грехове", значи я няма преведена втора част. Чудя се вече с какво италианско да запълня свободното време до излъчването на "Честта.."

Вчера гледах Криминална жега. Утре ли почва по тв7 сериала с Мануела Аркури? Него има ли го някъде или сега за първи път е преведен и излъчен  Simple Smile

Поздрави на всички и успешна седмица !  Hug
Да , утре от 21 часа по тв 7 започва сериала с Аркури.За пръв пъд ще го дават в бг .

# 728
  • Швейцария
  • Мнения: 584
В този мини сериал "Пупетта" с Мануелката играе и Масимилиано Мора. Ще го играят съпрузи, но мен не ме впечатли много, защото Мора много вяло играе. Може би, защото му е първа роля в сериал....знам ли?😛 Сериала свърши с негото "зануляване", с тенденции за втори сезон.

# 729
  • Мнения: 9 541
В този мини сериал "Пупетта" с Мануелката играе и Масимилиано Мора. Ще го играят съпрузи, но мен не ме впечатли много, защото Мора много вяло играе. Може би, защото му е първа роля в сериал....знам ли?😛 Сериала свърши с негото "зануляване", с тенденции за втори сезон.

Ауууу, хич, ама хич не звучи обнадеждаващо Mr. Green

 Шаци Hug , радвам се, че се отбеляза и кафето беше чудесно! Heart Eyes

Сиси Hug, не са само италианците такива флегми Joy Joy Joy, всите средиземноморски страни са на същия хал, че даже и на север от тях  hahaha

Момичета Hug

# 730
  • Мнения: 1 499
Здравейте и от мен  Hug Hug Hug Шаци  Hug мерси за кафенцето  Heart Eyes

да сложа един Габри от спирката на рейса ... , то е ясно ,че скоро във филм нЕма да го видим  ooooh! ooooh! ooooh!

# 731
  • Мнения: 2 114
Ей, че е фешън  Mr. Green Това от снимачната площадка ли е?

# 732
  • Мнения: 9 541
Лека нощ и хубави сънища! Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 7 886
Лека нощ и от мен   Hug

# 734
  • Мнения: 9 541
  spam2 spam2

Hug
Нали сме към края на темата, не мога да се въздържа да не ви пусна нещо забавно, получено от моя дружка...вярно, малко встрани от темата, но..... Laughing

"
    Тежкият, похотлив и кичозен мирис на Ориента е проникнал чак до червения килим на Оскарите...  ooooh!






   Това била Рита Ора - албанка, родена в Косово, чиито родители са емигрирали в Англия през деветдесетте. Била певица.  Grinning Не знам как пее, но нивгаж на бих повярвала, че е само на   ...25.
"
  ддд    Hug, виж какво правят хората, а ние къде сме Joy Joy Joy Joy Joy                                                                                   

Общи условия

Активация на акаунт