Жингъл белс, жингъл-гъл-гъл белс! КолИда прИстига, кукундрелс! - 55

  • 37 844
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • BG
  • Мнения: 2 458

Скрит текст:
Ух, аз да си изрева. Малкият иска самолет подарък от дядо Коледа в градината. Самултеа Дъсти. Ни знам ут де гу е научил, щото вкъщи не иска да гледа анимации, явну е ут градината.
На кви нища ми учат дитету. #Cussing out
Та днес търсих Дъсти. Ба и дивотии, намерих идин дет стаа за 55 кинта. ooooh! УпакоФах гу, дано да си игаре с негу и да не го потрошат с Бамята. Whistling
Самулета е с дистанционно, не лити ма въри и завива. Crazy

Оф, Цец, и в наща група пУлвината мацки са си поръчали няква кукла Амор, дет ина кулешка вика, че били скъпички. МонстИра иска китара с копчета и аз бая пообиколих, докът намера подходящата. Па посли иска и автовоз и намсиква кола, ама той и РД шима, така че шги изредим всичките. Тва да е дерта! Ни ма питай Бебиту кви подаръци иска и околУ тях същУ!  ooooh!  Ся е бял кахър!  Laughing

# 61
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Бено, успукуи мъ. Ши стаа по-зле. Joy Joy Joy Joy

Въййй, ся видях ко е Амор, че и кукла Елена /и тя е мудерна/. Ут куклата Елена ма пубиват тръпки:
Цитат
Дори и да не говори, очичките ѝ мигат, а в момента щом реши да ти каже нещо, главата ѝ също ще започне да се движи, завъртайки се към теб.

кат гледам и ут Аморето ма пубиват:
Цитат
Когато я нахраните тя ще заспи, а след това ще се събуди с плач, за да смените нейния памперс. Дупето и е зачервено и тя ще се усмихне щастливо, когато махнете мръсните дрехи и ги смените с нови.

Сега вече се радвам, чи купиФ Дъститу, пуне не говори и не му са зачирвява задника. bowuu

# 62
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Туй с играчкити и страшна рабутъ ooooh!
Нашия дедо Коуеда вече взел та купиу един табует Rolling Eyes И то не къв да е, аз неам такъф #Cussing out
Ама то  моиа дедо Коуда е некутрулируимо създанийе, кат си науми нящо и край Crossing Arms Ни мой го спря и товарнио влак  Twisted Evil
Имами и ощи порачки, да виийм само когъ щъ ги закупим Rolling Eyes

И на ме ми са йедат кюфтьета, ма нема..
Още дояждам идната от двете баници дет им праих през уикендо Laughing

# 63
  • Мнения: 289
Сесе,
Скрит текст:
Цец, бели кахъри са, дето вика Бената. Мойту нали имаше РД, купихме багер - вече е в историята, поне успях да го изрекламирам в магазина и взехме боклуджийски камион. Сега Дядо Коледа търси камион с кран newsm78 newsm78, та се забавлявам като джудженце да търся и да ровя за такъв...

# 64
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 217
начи най-мразим да купуваме подаръци за Коледа за родата до девету куляну  ooooh!
то човек кът удъртей и не пише писмо до дедо ви Коледа и как да знайш къв пударък да му съ купи, а?  Crossing Arms  #2gunfire

# 65
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Марче, аз ши ги муря тея със следния пударък - билет за нац. лотария + шоколад. Crossing Arms
Саму на мама ши дам пари, тя винаги иска ино и същу. hahaha hahaha hahaha

# 66
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Демиту, Лъкислава и Пъпиша на фотосесия?
Посли кажете да ва накълваха и колко ва нацвъкаха. hahaha hahaha hahaha
 
smile3515 
Eту дЕ ма клъвна и кО са получи

Трънчони, Ща зимам за личен кадем тугаС, щом шма прайш милЮнер ф зИлену Hug



Марче, аз ши ги муря тея със следния пударък - билет за нац. лотария + шоколад. Crossing Arms
Цеце, звучиш кат свикървата  Joy


Пударъци купиФми, за ся няа прублем, шъ му мисла по-нататък  ooooh!

# 67
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Марче, аз ши ги муря тея със следния пударък - билет за нац. лотария + шоколад. Crossing Arms
Цеце, звучиш кат свикървата  Joy
Мчи тринирам ут ся. Ино пу ино да ги доизкусурявам дукат стана свекърва. Таз гудина пударъците, дугудина другу. Flutter
Сваке, записвай. Whistling

# 68
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 217
Марче, аз ши ги муря тея със следния пударък - билет за нац. лотария + шоколад. Crossing Arms
брех дубра идея - шъ я крадна Flutter Hug

# 69
  • BG
  • Мнения: 2 458
Сесе,
Скрит текст:
Цец, бели кахъри са, дето вика Бената. Мойту нали имаше РД, купихме багер - вече е в историята, поне успях да го изрекламирам в магазина и взехме боклуджийски камион. Сега Дядо Коледа търси камион с кран newsm78 newsm78, та се забавлявам като джудженце да търся и да ровя за такъв...

Оф, Марти, ми на ина  кУлеШка племенникЪ кат искал трактУр с плуг? А? Как мислиш са намирга тУва?  ooooh!

# 70
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Марче, аз ши ги муря тея със следния пударък - билет за нац. лотария + шоколад. Crossing Arms
брех дубра идея - шъ я крадна Flutter Hug
Ама кат пуднасяш пударъка им кажи, че ку чукнат ут билета поичи от 1000 лева, искаш 10 пруцента необлгаеми. Mr. Green

# 71
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Марче, аз ши ги муря тея със следния пударък - билет за нац. лотария + шоколад. Crossing Arms
брех дубра идея - шъ я крадна Flutter Hug
Ама кат пуднасяш пударъка им кажи, че ку чукнат ут билета поичи от 1000 лева, искаш 10 пруцента необлгаеми. Mr. Green
То така мноу лесну  Joy

# 72
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 217
Ама кат пуднасяш пударъка им кажи, че ку чукнат ут билета поичи от 1000 лева, искаш 10 пруцента необлгаеми. Mr. Green
newsm10

# 73
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Демимирче, тъй е. Широката ми душа козя такиви пударъци прай.  bowuu

# 74
  • BG
  • Мнения: 2 458

Още дояждам идната от двете баници дет им праих през уикендо Laughing


Пъпииии, идеш баница тайну от кукундрелити?  Shocked  Сваляй виннага пак гащурити!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт