"Под елхата таз година и за Февруарче подаръци ще има" - 9-та тема

  • 27 810
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 599
Aйде да ни е честита новата тема, и да я пълним само с дълбок сън, лесни зъби, добро хапване и ходещи крачета  Hug
Сестро, чу-де-сна темата! Тенк ю сърдечно  Hug
И такива Коледни февруарчета, аууу, разкош. И ние шса барнем некак Коледно, че да са тагнем на колажа и ние Grinning Tия дни.
Ние бяхме на разходка. Двамката с малкото, щото и Мечева не е част от стадо, или ако е, то ще е само водач! Grinning Grinning Grinning Опитах се един път да се слея с тълпата майки, ма не е за мене тая работа. На 10-тата мин ми се прииска да притежавам биологично оръжие за масово поразяване. Тихо и кротко. От раз и туш долу 5 майки.... поне.  Rolling Eyes
Та, набрахме малко студ. А одеве, кво да ви кажа, оставих ги с Ю ги о по мъжки да се забавляват, и какво заварвам. Разиграва го баща му, с една връзка от анцунг. Като коте!  hahaha Хем ми стана смешно, хем ми станА тъпо...  Tired Дърпа връзката, а туй малкото шса убии да пълзи, да я хване... Не знам кой от двамата е с по-малкото акъл...
А пък да ви кажа, мислех си, че тия обаждания от сортна на "ааа объркал съм номера, ами ти коя си, на колко си, дай да си поприказваме..." са се изтъркали, ама не!  Shocked Точно днес проведохме такъв разговор с един младеж. Явно му беше тъпо и искаше да се изгаври с някой по тел. на посоки, ама и на мен ми беше тъпо, та му влезнах у филма Grinning  hahaha  Оказа се много духовито момчето, та се смях с глас 40 минути Grinning E, малко се разочарова, че се оказах женена с дете, ама после си пасна и с Ю Ги О, щото му прехвърлих тел, докато сменя пампата на Жуниър. Приказваха си за некакви динозаври (?) които ядяли зимни круши (???) И как щели да пишат писма на Дядо Коледа - младежа искал мотор, а Ю Ги О му обясняваше как не е случил на жена, и щял да резервира Снежанка....  Tired
 Голям смях падна. Ама се изчерпахме откъм идиотщина и приключихме телефонната забава по живо по здраво с добро настроение. Ех, тия оператори, защо дават на тийнейджърите толкова безплатни минути Grinning Grinning Grinning
Та, така...
Тели, много хубаво, че са пристигнали картичките  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 464
Ох, Мечева , ще ме убиеш от смях! Хем си бях обещала да не те чета, когато кърмя.  Hug

# 17
  • Мнения: 139
Айде и ние в новата тема Simple Smile Браво много е хубава и много сладки дечица  Hug При нас ново няма,Гери днес усилено си прави по някоя крачка и айдееее наново устната...ама така ще е няма как като иска да хване кака си hahaha Еее днес не излизахме,то в тази мъгла и студ къде да ходим.Оооо да ви се похваля че днес си боядисах косата за първи път в живота и даже май равномерно стана  Crazy (не че ще се забележи нещо де,то ми е черна ама намерих няколко бели косъма иии айде омазах се) Айде лека нощ и дано да поспим и ние  Hug

# 18
  • Мнения: 591
Мечева, шса задава с ябълката, ма жена  Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 599
Е....  Rolling Eyes сега па кво казАх толкова.... Rolling Eyes  newsm78
Кажете ми, че и аз да се посмея бре!  hahaha Само вие се смеете иначе  newsm78  Hug

# 20
  • Мнения: 2 141
Що даваш на Димитко да "разговаря" с такива "таланти" Joy
И аз си се посмях, даже прочетох малко на мъжа ми Whistling Laughing
Тази вечер ми е НОВА ТВ вечер - от 20.00ч гледахме Коледна песен /анимация/ Blush и сега дават Спасителен отряд Blush
Лека нощ, момичета Heart Eyes
Знаете си схемата, на сутринта първата черпи с кафе Whistling Laughing
 newsm46 Sleeping

# 21
  • Мнения: 472
Мечева Опасни сте  Joy И аз чета на ММ понякога и се забавляваме заедно  Joy

Утре момичета пак да стискате палци, че е последния изпит  newsm44 За сесията, ама последен  Simple Smile

Хайде лека нощ Simple Smile

# 22
  • Мнения: 932
Нели, хващаме се за палците и никакво пускане, докато не дойдеш да почерпиш за взет изпит!;)
Безобидна, тука курсурът ми мига към 3 минути и... Не знам как да го продължа това със Сатурн, Дупките, Живота, Вселената и всичко останало. Голям си пич и от теб черпим вдъхновение, та хайде без лоши мисли!;)
Ириканджи, преди те подозирах, но сега съм сигурна, че си анимационен герой!;) Винаги с нетърпение очакваме твоите приключения!
А за целувките днес - пропусна ги ММ. Откриваше новия зимен сезон. Още през август купи нов сноуборд и голямо точене на кантовете падна...
И да кажа каква щуротия с храната свърших днес. Давам на детето бисквити някакви. Купих ги от био-мио-зелен магазин. Ала бала. Докато прочета, че имат тръстикова захар и вече беше изяла две. Успокоението е, че са Еко, ръчно направени... Нали... Брашно от рожков за сефте чувам и сега ще пускам гугъл да се образовам какво още е нагълтало детето.
Лека от мен!;)

# 23
  • NE
  • Мнения: 10 999
Мечева Посмях се и аз искренно. Ама сериозно си мислех, че вече няма такива забивки по телефона.

Мойто щурче ми видя сметката. Такъв зор да го приспя не съм видяла от лятото. Чак ме заболяха гърдите от сукане. Накрая се предаде, ама три часа бесня.
ММ пък хукна по масова забава с цел напиване с приятели. Междувременно го поизлъгах и го принудих чрез блъфиране да си издаде коледният подарък. Не го каза, ама вече знам за какво иде реч. Голяма съм хиен. Mr. Green

Отивам да се излегна, че едвам пиша.

# 24
  • Мнения: 3 846
Ади и аз тука да се разпишааааа - много хубава тема, Къти, благодаря за старанието и уменията bouquet да си пишем наспани и с кеф по нея, да споделяме забавни случки и щастливи вести Hug
Ируканджи, мчи добре сте се позабавлявали, в крачка явно е влезнал и юношата бледен, щом и с ТМ си е лафил hahaha
Нели, взимвай го тоз изпит и да отдъхваш вече, туй професорчетата, няма ли да запразняват вече, за кога тез изпити Whistling успех и те чакаме с бАнбоните Heart Eyes
Безобидничка, Флауър, честито изправяне на малките човеченца, скоро ще станат и стабилни и стъпчици ще има Hug душичките те, колко са щастливи от всяка малка стъпка напред и нагоре Heart Eyes
Безобидничка, горе гребена, празниците са хубаво нещо: приятели, подаръци, хапване, пийване  bouquet
ПС: Копчеееее, дека си? Забрай ни таз жена, кво направи?

# 25
  • Мнения: 554
Опаааа, цоп и аз в новата темичкааа Whistling

Честити месечинки на Алекс и Митето Hug newsm38 Да им нацелувате дупенцата и краченцата от мен baby_neutral

Злати, Господ здраве да ти дава, само таквиз убави темички да ни праиш Hug  bouquet
И извинявай за опита да ти докарам инфаркт с цената на боба, ма въобще не я бях видяла Joy Като видях, че си писала за 37лв и погледнах да видя кво съм ви показала smile3555 smile3538

Аз го взех боба 800гр за малко под 4лв, нещо като 3.60 ми се върти, но не помня точно, че и други работи купувах newsm78 Иначе се свари за половин час. Кипнах го, изхвърлих му едната вода ей така, по навик, турих лук, морков, доматче, чушка и джоджен мъничко и си заприлича на истински боб. Два дни го яде, по цяло бурканче си омете feeding

Лили, нямаме си зъби още, нито има изгледи да имаме скоро Cry

За прането - пера със Сано Максима и аз, за омекотител ползвам различни, но в последно време съм се влюбила в синьото Коколино, ама тя тая моя любов винаги е от ден до пладне ooooh!
Все още и деля дрехите ама не съвсем. Деля ги, защото пускам по две перални през ден. Една с наши дрехи и една с нейни и малко на баткото. Случвало се е и да ги мешам, пускам нещо нейно с наши дрехи или нещо наше с нейни дрехи...

Сваоу, ша ма умориш ма, тамън се наливах с вода докат те четях иии хоп... изплакнах си монитора, имаше нужда от баня и той bowuu

Фраустче, нема са плашиш за бисквиДите, щом няма шоколад вътре..кво толко Joy

Принцеске, сори, че чак сега, ама честито ви зъбче Hug Аз докато чета си набележа 7-8 неща да кажа, докато пиша се сещам само за три и така забравям Embarassed

Ето, примерно от вчера се опитвам да ви мерсим за инфото за авокадото, ама по-добре късно са казали хората  bouquet

# 26
  • Мнения: 599
FrauSt, абе а анимационен герой, не знам дали съм, ама анимета много обичам.  Blush И само чакам да порастне малкото ,че на воля да си гледаме заедно детски Grinning Работата е там, че детето в мен живee още Grinning  hahaha
A иначе, за случките, ами много, много неща са ми се, и продължават да ми се случват. Повечето все абсурдни. Ама, както казва ММ, аз съм магнит за абсурди Grinning Но пък не съжалявам, защото  е шарено и весело  Peace Ето нА, сега и вие се веселите на мой гръб Grinning Grinning Grinning  Hug
A за телефонните забивки, Flower, и аз си мислех че за безвъзвратно изчезнали, както тийн годините ми  newsm78 Ама явно не Grinning Все още има и деца-романтици Grinning Grinning Grinning
Всъщност, ММ е много толерантен към лудостта ми. Понася ме, обичаме таква, свикнал е. Пък и не скучае Grinning Но пък всеки от двама ни си е башка луд за него си. Баш сме са събрали, дето вика мойта мама Grinning
Дори ще си позволя да ви споделя плановете ни за бъдещето.
Скрит текст:
Една вечер, като гледахме нещо по ТВ и почнаха рекламите. Че една реклама, че втора, че трета... И все - прах за пране, дамски превръзки, хапове за запек, хапове за диария. И отново - прах за пране, дамски превръзки... И нещеш ли повториха една реклама за нещо за запек. Тогава ни осени прозрението, че българияна явно много страда от запек => хемороиди. Много неприятно. И като едни спасители на човечеството, и хорските анални отверстия, решихме че ще започнем собствен бизнес у фармацефтичната сфера. Демек - шси напрайме фарбика за свещички. Ама не, не свещички за рожден ден.... Grinning Пак романтични свещички, ама една идея по-интимни от тия за които си мислите Grinning AБе, с две думи - хапчета на г*з. Започнахме ние да кроим планове, за помещението, за изискванията, за образование...  В размисли и страсти времето си лети, че стана време за лягане, но ни плановете си ги редим. Стигнахме до маркетинговата стратегия. Греда. Как да рекламираш свещички, мамка му! Не можахме да го измислим и решихме, че утрото е по-мъдро от вечерта. Лека нощ, лека нощ и ще спим. Унасям се аз в блажен сън. Разбужда ме нежно, любовно дори ръгане в ребрата. "Кво бе??!!" - мило измърках аз. "Измислих го!"   Peace "Кое измисли, бе, съпруже златен?!"  #Cussing out "Слогана. За бизнеса."  Аз:  Shocked "Свешички! За-печени хора!  Peace " - продължи ММ. Аз все още съм  Shocked "Супер. Умник! Заспивай!!!" с умиление простенах аз.... Беше 3 сутринта....
Сега само чакаме да спечелим от тотото, че да добим начален капитал за начинанието.  Naughty
A това е една скромна извадка от семейния живот на сем. Мечеви Grinning Grinning Grinning
Tова беше за настроение преди лягане Grinning Grinning Grinning
Лека нощ на всички мами и бебоци. Дано да спим. Вече.

П.С. Да, да, не се чудете защо пиша по това, нетипично за мен време. Да, правилно си мислите - нинЖата не спи. Той държи врага буден, за да се възползва от слабостите му. Като истинско шиноби.  Thinking

Последна редакция: нд, 14 дек 2014, 00:33 от г-жа Irukandji

# 27
  • Мнения: 32
Е как да заспи човек .....как не събудих и останалата част от фамилията направо не знам...

Та сега да кажа и аз едно голямо браво на мама Къти за темата. Супер е, а дечицата са големи бонбони Simple Smile
Ние днеска (вече вчера) правих ма фото сесия. Да видим какво се е получило. Дребното заспа точно пред вратата на студиото. Та го чакахме да си поспи Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Иначе нищо ново при нас. Нямам много време тия дни да пиша ( та едвам ви чета), че тия дни съм малко на работа. Направо не знам как смогват работещите майки с всичко. Направо вечер съм капнала. Евала.
Много работи си бях набелязала да пиша ама ще е друг път..... Лека нощ:-)

# 28
  • София
  • Мнения: 2 130
здравейте  и от мен по нощите. мойто дете заспа в 21 ч като пич идо 24 кърти като пън, чак ходех да видя диша ли, че ми е неестествено това и за туй сега е хванал една кутийка от крем здраве, една дрънкалка и е се въргаля като луд из целия хол. Май като го гледам нещо като на хокей го удря  Joy. Ко му стана не знам. Събуди се да цока и като се разсъни разигра и край, а аз тамън си облякох нощницата и се канех сладко да заспя, викам брей тази нощ ще се спи . Е да ама не. Направо туй съня вече го имам за лукс и вече 10 месец само си мечтая за него.
Та добре ми дойдеха бизнес плановете и телефоните любови на Мечева  Laughing. Вече знам къде ще инвестирам ако забогатея от тотото или лотарията, остава утре да ида да пусна едно фишче Simple Smile и ако спечеля ще има Мечеви за печени хора  Joy

Кръстева браво за темата , много е хубава. Ако не стане късно тези дни ще пратя някоя снимка, че още не сме се снимали  Коледно.

Нели много стиснати палци и чакаме да се похвалиш  Hug

Безобидничке честито ви изправяне. Няма да ти е скучно вече.
А за настроението  горе главата. Дай да се видим скоро на по кафенце у некой мол да си полафим и ще ти разсеем идеите малко Simple Smile

Честити месечинки на Алекс и Митето.

Изчезвам да забавлявам лудетината , че в момента си мести стола за хранене . Отде тая енергия  в тоя час не знам  newsm78
Лека и поспете и за мен, че ние не се знае кога ще спим  ooooh!

edit:ооо днес си получих още картички и не съм си ги отворила. Ей сега ще ги прочетем с мунчо маймунчо

# 29
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ха, ДУ, мацки  Hug



Ние станахме в 5,30 Simple Smile Нищо ново  Joy Ама не мога да искам от дЯтИто да спи повече кАт заспива в 20,30 ...
Мечева, и аз търчА към тотото и Ша инвестирам ... да знаЙш, че ми 'аресА планЪт Simple Smile
Гери, Ша сА видим душо Simple Smile
Фраустче, ще се оправя, ама ...

... уф ... моето не стига, че иска да стои, ами иска и да ходи ... абе 6 часА е ... трЕбе да мирне малко ...

Общи условия

Активация на акаунт