"Под елхата таз година и за Февруарче подаръци ще има" - 9-та тема

  • 27 836
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 591
Добро утро, момичета!



Ние тази нощ спахме нещо като по-нормален сън  Laughing Буди се към 1 и после към 5 и в 7 и 20 вече станахме  newsm68 Но нещо кихаме и 2те и тя покашлюка, та тръгваме към педка да видим ко ще каже.
Успешна седмица   bouquet

Едит: Мисля, че сме объркали метода на захранване. Попарата моята щерка иска да я яде така   hahaha

Последна редакция: пн, 15 дек 2014, 11:13 от duceto

# 46
  • Мнения: 2 431
Добро утро! Simple Smile

Бързам да ви се похваля с две неща - имаме си второ зъбче и си имаме супер яки нови картички!  Heart Eyes Много, много ви благодаря, няма място вече под елхата, ама ги редя и ще снимам! Simple Smile
Странна работа - снощи четох малко от тефтера, който е водила свекърва ми за ММ, и ми направи впечатление колко късно и на него се е появило първото зъбче, а после през една седмица още 4!  Shocked Обаче тая сутрин като видях на Рали новата точица и си викам "яснооо, явно чакат, чакат и после накуп".
magyg  Heart Eyes Hug
bizi, и при нас е честичко така с лъжицата, аз гледам съм ловка уж, ама не винаги става и ако прекалено започне да го обръща на игра, я слагам в кошарата и така... докато се укроти Simple Smile Дано се поуспокоят нещата със зъбките.
Феичка, добър сън сте поспали тази нощ, браво!  Hug
Пожелавам на Бобче и Димитко да им няма нищо и тревогите да са фалшиви!  Hug Приятен ден от нас! Simple Smile

# 47
  • Мнения: 599
A добър ви ден, беге майки.
Ние сме болни Sad Кашля, киха и сополи, сополи... колкото си искаш. Да затваряш в буркани и да ползваш цяла година за подспляване на манЖи...  ooooh! От толко сополивене, му се запушва носа и немой да се храни.  ooooh! ШаманЯ рече - понастинал е. Давам Биокс Тими за кашлицата, и капя физ. разтвор. И голям рев. То от това, че плаче му се запушва още повече носа.  ooooh! И Т малко имаше сутринта - 38. Бутнах НурофенЯ, че да ми е мирна главата, щото за секунди я вдига до 40. И така... и сега не знам тая Т дали е от зъбето, дето ни мъчи, или е от хремата. Шаманя вика, може да е от комбинацията от двете  newsm78 Та, така. Шса тъпчим пак с хапове, дкат са опрайме. И никви разходки скоро време  Naughty
За спането - не сме спали и ние, то тва ясно, ама бая си поплака тая нощ. Щото гладен, пък носа запушен и не може да яде.  Thinking
Дано минава бързо, че ми писна вече да бутам хапове с лъжици, спринцовки и т.н.
Дано и Бобата да се оправя бързичко  Hug

# 48
  • Мнения: 591
Ooo, Ируканджито, не хубаво сега така нинжата пак с Т. Бързо да се оправя  Hug

За Бобата шаманката рече , че нищо и няма, но  да и давам Проспан щом покашля ?! В четвъртък изпросих едно направление за кожен, че не ми харесва тая суха лющеща се кожа  Confused

# 49
  • Мнения: 2 431
Ох, Ируканджи, мила, дано бързо, ама бързо да се оправят нещата!  Hug Praynig

# 50
  • Мнения: 2 141
Здравейте, момичета Hug
Благодаря за кафето на Флауърче  Heart Eyes и Дученце  Heart Eyes
И честито на поспалите Hug

Да ви се похваля имаме си 7мо зъбче, а 8мото е на път Laughing явно от това са били кривотиите и будуванията. Снощи щом видях дадох директно панадол да го успокои и да заспи - така и стана. Станахме чааааак в 9 сутринта Rolling Eyes та и аз се наспах днес от 2 седмици насам  Laughing

На болните бебоци бързо оздравяване, без кашлица, без киханица, без температурка и никакви сополки Naughty Heart Eyes целувкам ги от леля им Кръстева Flutter

Тук при нас е страшна мъгла, 12.00 часа стана, а още не се е вдигнала и така като гледам няма намерение да се маФка Crossing Arms
Това е от нас за сега, нашият татко е в отпуска чааааааак до другата година, изчистват им отпуските от мисията и ... даже ще му останат 12 дена за догодина да взима hahaha
Та... днес ще го поглезя малко, кексче, мексче, довечера сексче Joy
А ДАЙ БОЖЕ, А ДАЙ БОЖЕ Praynig
Скрит текст:
Напоследък нещо сме поизоставили семейните задължения, има няма месец newsm78 нервни сме и двамата, та мисля тая вечер да се успокоим един дваж пъти bowuu

# 51
  • Мнения: 472
Здравейте и от мен Simple Smile
Благодаря ви за стиснатите палчета за изпита, мисля че се представих добре, но утре ще се разбере и ще черпя  Laughing

Къти Поглези го ММ, да може и той да те поглези Simple Smile И честито зъбче на Мончо Simple Smile

Ируканджи Стискам палци Митето бързо да се оправи, че много кофти с тая хрема Sad Защо не пробваш с някакви капки, че моето педи каза че физиологичния разтвор няма как да спре хрема  newsm78
Дуче Да даваш на Бобата да си се храни сама, да не я спираш  Joy

За храненето и ние се опитваме да си хващаме лъжицата и понякога си вцелва устата и ръмжи доволна че е успяла  Joy ( това с ръмженето ни е най-новата щуротия )

А за катеренето да не ви приказвам Simple Smile Само се хваща някъде и е готова, даже вече прави крачки като е хваната за стабилна опора, а като я водя аз за ръчички направо търчи. То не може да ходи а иска да бяга  Joy

И ние не си падаме по италианските специалитети, но пък после може и да си пада я по манджи, я по някой италианец  Joy

Хайде хубав ви ден, да ходя да хапна докато малкото дзверче спи  hahaha

# 52
  • Мнения: 3 846
Дуче, много сладка Борянка Hug ми детето си знае и си показва кое как трябва да става Mr. Green
Ируканджи, туй Мити  Heart Eyes душичка мамина дано бързо да оздравява, може наистина да е комбинация и от зъбче с настинка newsm78

# 53
  • Мнения: 2 431
Сватенце, честито ново зъбче, виж как са в комплект пак нашите. Wink
Нели, много се радвам, че си с положителни виждания след изпита! Много е добре и ще си по-спокойна за празниците.  Hug

# 54
  • Мнения: 2 141
Да, Лили, точно Joy
Сега спи младежа, ама нека и аз малко да си почина.

Мисля да си довърша "50 нюанса сиво", че я чета от 3 месеца. Хванах нея и още 3 книги и тя сякаш най-малко ме грабна, та... само тя ми остана и ще поръчвам новите 5бр Grinning

# 55
  • Мнения: 2 431
Хаха, и Рали спи Simple Smile Ей, голяма работа са!  Hug

# 56
  • Мнения: 1 096
Привет мами Simple Smile

Вчера бяхме на детско коледно парти от работата на ММ в Патиланци.Дари се държа много добре,беше и и интересно,бяхме в малката джунгла и миличката като невидяла се оглеждаше.Ми тя къде е виждала толкова играчки и деца.После имаше детски театър и даже ръкопляскаше.Много беше сладка.А подаръкът е уникален-голяма коледна топка,върху която да се отпечата детската ръчичка.Та днес мисля да го направим това нещо и ще ни остане прекрасен спомен от първата Коледа.Снощи вдигнахме температура 37.6-37.7.Реших да дам нурофен за всеки случай,че да не вдигне по-висока през нощта.Буди се няколко пъти,но бързо си заспиваше мишонката.Повече не е е вдигала температура,но дадох за всеки случай витамин ц,инфлуцид.Дано не се разболеем пак Praynig

Цветенце,честито изправяне на Вили.Ние още сме много далеч от този момент,но когато-тогава. Чудесен коледен подарък сте му измислили,браво Simple Smile

Мечева,
занослето може да вземеш спрей за нос еуфорбиум-той е хомеопатичен и да впръскваш по няколко пъти на ден по един път във всяка ноздра.Също дърпай сополките с аспиратор.Аз имам бейби вак и той вършеше чудеса.Дано по-бързо да се оправите,че много е мъчително за милите дечица като не могат да дишат добре.

Сахасрара,Къти,честити зъбчета на вашите дечица.Ние сме само с 2 също,но очаквам всеки момент включване за нещо ново,че с това будене нощно време и плакане,а и неяденето също.И ние спим в момента,а мама се е заредила пред тв-то да гледа "Моята карма"

Вчера се мерихме,че този месец няма да ходим на ДК и сме 7860 гр,качили сме 320 гр.Мисля,че е много добре,имайки предвид какво ни е храненето

Хайде прекрасен ден от нас

# 57
  • NE
  • Мнения: 10 999
Маги Страхотен коледен подарък. И аз съм ги виждала тези коледни топки и са страхотна идея. Grinning Ние също качваме по 300 гр. някъде на месец. Изправянето е още по-голяма беля. Laughing
Нели Честити крачки!  Hug
Къти И нашият татко е вкъщи до НГ и съм вече ей тъй  Crazy
Мечева Бързо да се оправя Димитко. Hug
Дуче Дано не се окаже нещо сериозно с кожичката. Praynig


Ау пак не ядем. ooooh!

# 58
  • Мнения: 932
Честити нови зъбки! Да излизат леко!
Бързо оздравяване на настиналите бебоци! Мамите да поддържат имунната система с винЦЕ, за да стоят болестите надалеч!
Купих кашите, ама отзиви утре, когато отидем пак в бабин дом.
Взех бележка за ДК и от НГ започваме. Дано да й харесва. Не успявам да готвя толкова разнообразно.
Консултацията мина днес и... 9200/75... То и как да е иначе, когато в последно време беше основно на АМ, докато излезнат зъбите. В тази връзка, сравнявах кутиите на хип 2 и 3. Разликата е... Точно никаква. Все пак реших да караме с тройката, която я промотират за след 10 месеца.
Дуче, страхотно се справя с храната и приборите!;) Поздравления!;) А и е забавно много...
Попара и течните ги давам по подобен начин. Зареждам лъжицата и й я давам. Тя я хваща, бута в устата, изяжда, каквото има в нея и я пуска. Използвам обикновени прибори, с каквито се храним ние. На бебешките са им твърде дълги дръжките и не са й удобни.
Викат ме... Повече по-късно.

# 59
  • Мнения: 2 431
Благодаря за честитките, мами! Simple Smile
FrauSt, много ми хареса това с винцето, ние вкъщи така правим. Много се радвам, че червеното вино е разрешено по време на пости.  newsm44
Маги, подаръкът е страхотен, просто се размечтах и аз!
Скрит текст:
Я кажи коя е тая фирма на ТМ да вземем да се ориентираме с ММ.  Mr. Green
Рали беше качила последния път към 800г за около два месеца и половина, така че май всички се въртим около тия 300г на месец. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт