Re: Юлски бебета 2013 - тема 28

  • 55 637
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 481
Здравейте

Близначе - и при нас има тръшкане. Онзи ден в супермаркета ми го направи. Искаше да продължава да се вози в количката за пазаруване, а трябваше да тръгваме. Аз лично игнорирам, не мога да я забаламосам с нещо друго веднага. Карам й се също така доста. Абе както дойде според ситуацията. И аз я плаша, че няма да изляза с нея повече и на следващият ден пак излизам с нея. Много ми е  тъпо стова тръшкане, защото аз винаги съм мразела такива деца. А ето, че на мен се падна  Confused

Аз нали ви се похвалих, че й взехме ето такова колелце
Супер много му се кефи и го кара яко вкъщи. Веднъж излязохме с него в парка, но тогава още не му беше съвсем свикнала и само си го носих.

Пине - ето в този сайт има много къщи за госпи под наем. Ако не тисе минава директно през сайта можеш да я намериш някъде другата същата къща. Ние сме резервирали през този сайт и съм много доволна.

Бемолче - ние нали сме в Хамбург. Наистина е готин град, но каква е това "Гулденбург". Аз все още не познавам много добре града и околностите. Иначе морето там е страхотно. Не очаквах, че може да е толкова топличко и да е толкова ситен и хубав пясъка. Но си е на два-три часа път с кола от града. Има и плажове на река Елба, но те не са много хубави. Града ми харесва най-вече защото е много приятелски настроен към децата - има забавления и кътове на всякъде.

Иначе при нас нещата си тръгнаха добре. Аз се успокойх и сега съм много щастлива мама на две прекрасни момичета. Като ми се гушнат и двете и съм на седмото небе  Heart Eyes ММ също се държи прекрасно, помага страшно много. През нощта се редуваме за преповиването на бебето (то спи в нашата стая, а Еми в нейната си) и ми я носи в леглото да я кърмя. Въобще засега сме страшна комбина, надявам се това да продължи и за напред. Изнервяме се по малко, но е в рамките на нормалното, а и аз не му се впрягам толкова - оставям го да се навилнее и после по старо му Simple Smile

# 706
  • Мнения: 120
Едва изчетох... да се отчетем преди да се затвори темата Simple Smile Фейса го следя по-редовно.
Гемавар радвам, че всичко се размина и завърши добре. Прегръдки!
Жалинка, честита радост и тук да напиша, да е много здрава и щастлива малката Ивет!

К. беше болен една седмица, сега е по-добре, но още има кашлица и някой друг сопол. Имахме премеждия с новия педиатър, първо си мислих, че си вкарахме автогол, но май по-добре стана, че се преместихме. Здравния център е в по-стара и студена сграда, но лекарката ми изглежда добра. Намери подход към К. Все пак дано се налага да я посещаваме за рутинни прегледи. Убеди ме да взема Бейбивак, но като се прибрах видях че нашата прахосмукачка е 2200W, а на упътването дават 1600-1800W  и така си стои чисто нов в опаковката. Не посмях да го ползвам.... Момичета незнам как давате лекарства на вашите деца, но при нас е драма и борба на живот и смърт #Crazy Само да ме види с лъжица и да взема опаковка на сироп и изпада в шок и ужасТ.

За Коледа К.  получи пластмасов "мотор" (триколка с педали, но с лепенки и визия на мотор). Малкият обожава камиона и мотора си и само се вре и натиска някой да го вози (като не можем да излизаме летим с тях в коридора Simple Smile )

Аз съм на диета Tired пак Но този път се заинатила и се чудя как издържам: готвя за малкия и за ММ без да опитвам, а аз съм 10 дни без месо, сладко и тесто #Crazy Ефект има от 2 дни - слязох под 70кг, което ми дава сили да продължа още 4 седмици. Слава Богу от следващата седмица ми идват на ред пържолите  Laughing Laughing Laughing

Бъдете здрави

# 707
  • Мнения: 11 747
Жалина, пропуснала си да дадеш линка към сайта! Ще се радвам ако го дадеш, трябва ми наистина. И... си пролича колко си млада! Не знае какво е Гулденбург, моля ви се!  Mr. Green  Това е сериал. Някога, в края на 80-те, цяла България живееше с него. Имаше само една телевизия и само един сериал.
Ние като нямаме никакъв мотор или кола, та Юлия иска да я возим в икейската количка за бутане. Сяда вътре и аз дърпам или бутам из къщи. Снощи и права се нагласи, а мъжа ми я дърпаше напред- назад.
http://viewsofia.com/upload/article_big/image_big_11605.jpg
Дръжката отдавна е на втора позиция, не както е на снимката.

# 708
  • Мнения: 4 841
Семейство Гулденбургови  Joy имам смътен спомен. Явно съм на ръба  Whistling

И Ого няма мотор. Няма кой да го ремонтира. Стои на тавана на другия апартамент с откачено движещо колело. Батко му при единия ремонт, който правеше на колелата и го ремонтира до това състояние. Сега чакаме истинския майстор  Mr. Green но той нещо се почесва и оправданието, че нямал време.

# 709
  • София
  • Мнения: 1 318
Изобщо не ми е блед спомена за Гулденбургови, Шато Валон, На изток от рая, Туин Пийкс… Виж, Робинята Изаура си я спомням смътно, но все пак помня дори и кадри от сериала.
Wwaz, радвам се, че се появи.
Аз имам крещяща нужда от отслабване. Дори се замислям за психолог. Нито диети /прекъснати без време/, нито спорт /също/ помогнаха, пък за хапчета и помади направо не ми се говори колко пари дадох…..

# 710
  • Мнения: 748
Агнес, трябва някой ден да запознаем Зар с моята дъщеря  Grinning Снощи направи неговия номер с чупенето. Успя да счупи стъклената холна маса за няколко секунди, нямам обяснение как. Пишка и аз станах да изнеса гърнето. Още не бях стигнала банята, когато се чу трясък. А нейният най-голям ужас беше, не че е щяла да се нарани, а че е счупила лаптопа. Миналата година нали ми удави предния лаптоп и явно много сме я наплашили. За щастие се размина без жертви.

# 711
  • Мнения: 251
Wwwaz, успех с диетата . Прахосмукачката ви трябва да има регулатор на мощността. Намалявате го до края и готово.
На мен ми остават 3 кг. Тъкмо бях свалила преди празниците и по Коледа пак нашишкавях. Но сега наваксвам. Не знам какво става но напоследък всичко свършва. Седнем на закуска и децата хапнат и за мен нищо не остава или остава малко и айде до следващото ядене. Тъкмо така се въздържам.
Помня и Гулденбург, туин пийкс, обожавах да гледам Сиси.
Ние в.понеделник отиваме в Боровец за цяла седмица да караме. Ипонеже ще сме с компания мм няма да ми звъни след час да се прибираме Simple Smile)

# 712
  • София
  • Мнения: 1 318
Дейзи, все забравям да ти кажа, не го мисли за Буенос Айрес, ами стягай куфарите.

# 713
  • varna
  • Мнения: 871
Ооо, помня ги всичките тези, даже Изаура. Помня и Всяка Неделя, която я гледах цялата с огромна досада само и само да пуснат Пинкото Laughing
Джине, и аз съм така. Примирих се вече, че ще си стоя 100 кг говедо и това е...

# 714
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Джине точно по повод отслабването онзи ден звънях на един приятел който е фитнес инструктор.Много е в час за отслабване и тяло.Подготвя миските за конкурса.Та казах му,че след празниците карам само на плодове и кафе и ефекта е за 9 дни само 1,300 надолу.Там ми е грешката каза той.Задължително 3 хранения + две междинни.Даде ми и примерно меню.За закуска 100 грама най нисък процент кисело или прясно мляко плюс овесени ядки.По късно един грейпфрут примерно.Обяд 100 грама риба или пилешко варени или печени без мазнина плюс зеленчуци.Може сол но не олио.Следобедна закуска 30 грама сурови ядки.Вечеря може подобно на обяда.Каза по 2 плода най много на ден.Без сладко,тестено,газирано.Каза ми ако до седмица няма ефект,че ще засилим метаболизма с това http://fhl.bg/products/product/2716/cla-core.html.Сега ще видим как ще е.Пак не го спазвам изцяло обаче  Sad

# 715
  • Мнения: 211
момичета,аз нямам нужда от отслабване,вече съм 50кг,5кг на долу от преди да забременея,Но пък за сметка на това имам нужда от успокоение.Моята сладурка от два дни е супер  своеволна.Днес отидохме за кухнята и след това я оставих малко навън че е хубаво времето..Тя като взе да тича м/у едни паркирани коли,като взе да гони едни котки.....хаиде мамо да се прибираме после като обядваш пак ще излезем-НЕ.и АЗ ОСТАНАХ ТЪРПЕЛИВА ОЩЕ 30мин.но тя вече беше кокал-студена.Аз пак я заполих да си ходим,и накрая я дръщнах за ръката-РЕВВВВ,ЦЕЛИЯ КВАРТАЛ НИ ЧУ.Вчера след обяд по същият начин.Направо имам чувството че понякога изключва и изобщо не ме отразява.А все пак е само на 1,6г.Незнам как да подхождам вече.Днес си изпуснах нервите и й се ракрещях,после се чувствах отвратително,даже си и поревах,но и аз съм човек.............

# 716
  • Мнения: 11 747
Ани, сигурна ли си, че е казал овесени ядки? Да не е казал овесени трици? Щото с ядките се угоява, триците е съвсем друго. От обезмаслено мляко няма сми, без проблем може пълномаслено.

Днес имахме инцидент. Отново возих Юлия права в количката и нямаше проблем, внимавах много. Обаче после не помня за какво отидох до спалнята и ччух рев. Тичам и гледам, че тя явно сама се е качила в количката, права и е паднала от там. Имаше кръв по зъбите и за мой ужас видях кръв от едното око!!  Shocked  Обаче се оказа, че се е наранила точно до окото, но не и самото око. Малко е, но ми изглежда дълбоко, като срязано. Сега вече не изглежда страшно. Проверих я дали следи с очи поотделно, изглежда че няма да има проблем.

# 717
  • Мнения: 726
Ани, ТИ искаш да отслабнеш?!?!? Че ти ако отслабнеш още малко, ще изчезнеш!! НА теб ти трябва диета за напълняване, не за отслабване.

Аз пък повечето от изброените серияли ги помня като име, не и като сюжет. Туин пийкс го помня, даже помня, че по време на първия епизод се бях залепила да играя на змията на 8битовия Правец, та не видях много от филма, ама бях стигнала до високи нива, до които не се стигаше лесно и нямаше как да изпусна момента.  Joy Помня "завръщане в рая", явно той повече ме е впечатлил, Далас също. Робинята Изаура май не ни даваха да я гледаме. Октопод също Sad Чак по-късните епизоди сме гледали, даже май бяха снимали нещо тук, ако се не лъжа. А всяка неделя май всички я търпяхме, само и само да дойде Пинко. Simple Smile И Добро утро неделя сутрин по никое време, че да гледаме смърфовете. Simple Smile Ех! (дълбока носталгична въздишка).

# 718
  • varna
  • Мнения: 871
Ани, стига бе, жена, че то твойто направо е безобразно Wink Иначе този вариант го пробвах аз, ама смъкнах само 5 кг и до там. Сега замислям да увелича движението, пък да видим какво ще стане Laughing

# 719
  • Мнения: 726
Ох, явно последните 24 часа децата са били активни с белите. Снощи ги оставих двамата с ММ да се гледат и Кристиян взел че си ударил главата отзад в ръба на холната масичка.  Cry Та имаше подуто и то много странно подуто - не като нормална цицина, ми като топче на малка площ, ама много подуто и даже се съмнявахме, че няма и кръв вътре. ММ май се уплаши повече и нещо по едно време драпаше да ходим до Пирогов, а на мен само от идеята да припарим пак до там толкова скоро почна да ми призлява. И това в 21 часа. Държахме го буден до към 23 - нищо му нямаше, беше си съвсем адекватен, не повръщал, за сметка на това ядеше като ламя по никое време.
Пина, да ти кажа кое е следващото място за катерене - по стола за хранене - нали имаме подобни с теб. Криси вече се катери по стола си, стъпва на него и се опитва да докопа нещо от масата. А той почва да се пързаля назад- направо изтръпвам като го видя отгоре.
Николова, те тепърва май ще почват да стават все по-своеволни. Пък нашите нерви не са от желязо все пак.  Не се обвинявай, че си се развикала, на всеки се случва да изгуби контрол...

Общи условия

Активация на акаунт