Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 8 тема

  • 189 835
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 332
И аз си мисля,че трябва да е опитен доктора,който извършва манипулацията.Страхувам се точно от това да не си докарам торбички под очите.Какви други рискове може крие поставянето на филъра?

# 706
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ако е неподходящ - да стои на бабуни - да е неравно  Peace

# 707
  • Vienna
  • Мнения: 519
Синини (вкл. и дълго виждащи се - седмици до месеци дори), топ4енца (бу4ки) и възпаление. Ако е много зле работещ и незнаещ анатомия (най-4есто не лекар!!!) може да се нарани о4ната ябълка в най-лошия слу4ай.

Последна редакция: нд, 05 юли 2015, 19:10 от Lucy

# 708
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
На мен ми влезе мухата за корекция на бюста  Crazy Подкокоросва ме една приятелка, а явно малко ми трябва  Laughing

# 709
  • София
  • Мнения: 3 797
На мен ми влезе мухата за корекция на бюста  Crazy Подкокоросва ме една приятелка, а явно малко ми трябва  Laughing
Това от години го чакам, само да родя Mr. Green

# 710
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Хм, аз моите много си ги харесвах - винаги може още малко  Mr. Green Но бях доволна  Peace След първото раждане се възстановиха, а след второто - няма увисване, но за да се налеят - трябва да понапълнея, а не искам. Поне няма асиметрия и увисване Simple Smile

Сега съм в серия операции по друг повод и не в такъв аспект, та ....  Mr. Green

Може би ще се върна да изчета старите теми, не съм ги следила или ще видя в "тялото" дали се пише нещо - преди време търсих за липосукцията и беше замряло  Blush

# 711
  • Мнения: 332
Ако е неподходящ - да стои на бабуни - да е неравно  Peace
Сериозна и опасна корекция.А какъв филър трябва да се постави?

# 712
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Обсъждахме REDENSITY ІІ. Този филър е по-течен. При по-плътните филъри има риск от бабуни. Под очите кожата е фина и тънка, когато няма мазнина - прозира мускула отдолу и синее. Филърът застава между кожата и мускула   Blush При мен в тази зона има "хлътване". То се оправя, като кача кг или задържа вода, но ..... Та, по памет цената е   420 лв ...

# 713
  • Мнения: 111
Juvederm Volbela е много подходящ за зоната под очите.

# 714
  • Мнения: 332
Благодаря ви,момичета за отговорите.Много ще се радвам ако се включи някой,който вече е минал по този път.Тъй като съм от Варна,консултации ще направя тук.Спряла съм се на Естетик клуб,Скин лайн и Pearlskin.Това ще стане септември.До тогава ще събирам мнения,препоръки,съвети

# 715
  • Sofiq
  • Мнения: 149
Привет момичета, отложих пълненето на устни, не смогнах преди морето.
И на мен ми е влязла мухата да си уголемя бюста, но още не съм раждала, а мненията са противоречиви. Вие какво мислите, задължително ли е да си раждал, ще пречи ли на кърменето!?

# 716
  • Мнения: 3 641
Привет момичета, отложих пълненето на устни, не смогнах преди морето.
И на мен ми е влязла мухата да си уголемя бюста, но още не съм раждала, а мненията са противоречиви. Вие какво мислите, задължително ли е да си раждал, ще пречи ли на кърменето!?
По принцип подмускулното поставяне не вреди, но лично аз мисля, че е добре да родиш. Със сигурност ще има промяна на иплантите при едан бременност и кърмене. Имам позната ,която драстично си развали бюста и разположението на имплантите и има нужда от нова корекция. Но все пак всичк ое индивидуално Simple Smile

# 717
  • Мнения: 111
Аз си сложих импланти преди да родя.Раждането не ми повлиява по никакъв начин на бюста, може би защото не ми е рязан мускула отдолу.

# 718
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
А от къде ги вкараха? Под мишницата, през ареолата? Друго? Не помня всички варианти Wink

Разкажи повече - на кой лекар се довери, какви са по форма имплантите, кубици и прочие Simple Smile

# 719
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
ехххх всички обещаха да качат снимки на устни, пък никой нищо ......  Cry Shocked Praynig

Общи условия

Активация на акаунт