Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 8 тема

  • 189 834
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета ....
до сега единствено съм следвала темата с интерес, но вече съм решена да направя една интервенция, моля за съвет, а ако някой може да даде мнение за  Д-р Димитър Александров /Comfort Implant/ ще съм признателна.

Аз лично бих искала да направя скули , но не успях да намеря никъде мнение и/или коментар за работата  му. Моля, ако някоя от Вас вече е била при този лекар да сподели мнение за работа му... Благодаря  smile3547 smile3547 smile3547

Последна редакция: чт, 09 юли 2015, 15:07 от mimi_rs

# 721
  • Мнения: 767
Здравейте момичета искам да попитам някой може ли да сравни кавитацията с криолиполиза,кое според вас е по-ефективно?

# 722
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Момичета,

Подариха ми ваучер за  clear lift процедура на лице и мисля да се възползвам.
Нямам идея какво представлява, а все пак е лице.
Някой правил ли си е такава и какъв беше ефекта?
Извинявам се предварирело ако е коментирано. Simple Smile

# 723
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Здравейте. Някой прави ли или наскоро е правил лазерна епилация в София и би ли споделил къде. Внезапно ми хрумна докато сме в бг с девойките защо да не мина през 1-2 лазерна епилация, но толкова центрове има в София че се обърках. Благодаря

# 724
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Здравейте. Някой прави ли или наскоро е правил лазерна епилация в София и би ли споделил къде. Внезапно ми хрумна докато сме в бг с девойките защо да не мина през 1-2 лазерна епилация, но толкова центрове има в София че се обърках. Благодаря

Аз съм правила във Версус и съм много доволна.  Simple Smile
Имай предвид, че не трябва да имаш тен.

# 725
  • Мнения: 282
Момичета, ето снимка преди и веднага след поставяне на хиалурон в устните Малко се чудех дали да кача тази, но ето. После може да кача и снимка от тези дни Wink

Сложих само в горната, долната изглежда малко по-набъбнала заради обезболяващото.
Изчезнаха синините, всичко спадна. След като започнах да се мажа с кремове, вече не се и забелва кожата. Морето ми се отрази добре, макар че се криех от слънцето през повечето време и не съм ги излагала на пряка светлина. Мисля да повторя след няколко месеца.  Laughing

# 726
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Здравейте. Някой прави ли или наскоро е правил лазерна епилация в София и би ли споделил къде. Внезапно ми хрумна докато сме в бг с девойките защо да не мина през 1-2 лазерна епилация, но толкова центрове има в София че се обърках. Благодаря

Аз съм правила във Версус и съм много доволна.  Simple Smile
Имай предвид, че не трябва да имаш тен.

Благодаря  bouquet Мисля да правя на триъгълника, там нямам тен Simple Smile Колебанията бяха между Версус и Лазер център. Версус надделява.

# 727
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Здравейте. Някой прави ли или наскоро е правил лазерна епилация в София и би ли споделил къде. Внезапно ми хрумна докато сме в бг с девойките защо да не мина през 1-2 лазерна епилация, но толкова центрове има в София че се обърках. Благодаря

Аз съм правила във Версус и съм много доволна.  Simple Smile
Имай предвид, че не трябва да имаш тен.

Благодаря  bouquet Мисля да правя на триъгълника, там нямам тен Simple Smile Колебанията бяха между Версус и Лазер център. Версус надделява.

За лазер център нямам впечатления  newsm78
Във Версус съм правила мишници и пълен интим преди около две години /може и да са повече не помня/ и все още няма нищооооо  Laughing
Тази зима започнах цели ръце, но не успях да довърша процедурите и др.зима ще продължа.

# 728
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Момичета, ето снимка преди и веднага след поставяне на хиалурон в устните Малко се чудех дали да кача тази, но ето. После може да кача и снимка от тези дни Wink

Сложих само в горната, долната изглежда малко по-набъбнала заради обезболяващото.
Изчезнаха синините, всичко спадна. След като започнах да се мажа с кремове, вече не се и забелва кожата. Морето ми се отрази добре, макар че се криех от слънцето през повечето време и не съм ги излагала на пряка светлина. Мисля да повторя след няколко месеца.  Laughing

Браво, много сладко е станало   bouquet
Какъв филър ползвахте?

# 729
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Здравейте. Някой прави ли или наскоро е правил лазерна епилация в София и би ли споделил къде. Внезапно ми хрумна докато сме в бг с девойките защо да не мина през 1-2 лазерна епилация, но толкова центрове има в София че се обърках. Благодаря

Аз правя триъгълник и подмишници в Лазер център. Вече имам по две процедури и съм доволна.

И лазерите са им ок и обслужването, а и пускат промоции.

# 730
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
И още едно питане, понеже до сега съм маьа косми само с коло маска или епилатор разбрах че триабва да ги пусна и да ги махам евентуално само със самобръсначка и предния ден преди процедурата да ги мина с бръснач. Така ли е? Благодаря

# 731
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Да, в кожата трябва да има косъм. Чрез меланина в него - топлината стига до луковицата и я "взривява". Ако космите са изскубнати с кола маска или епилатор - само ще те пърлят, без да има ефект  Confused

# 732
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
И още едно питане, понеже до сега съм маьа косми само с коло маска или епилатор разбрах че триабва да ги пусна и да ги махам евентуално само със самобръсначка и предния ден преди процедурата да ги мина с бръснач. Така ли е? Благодаря

Да, желателно е поне месец преди процедурата само да ги бръснеш. Също така не трябва да си пила антибиотик 2 седмици преди процедурата ... мисля, че имаше още нещо но не се сещам.
Лелеее като правих интим бях полудяла един месец да ги бръсна .... то при мен никнеха за часове ..... Rolling Eyes

# 733
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Благодаря  на всички за споделеното   bouquet
 (да се надяваме че три седмици ще стигнат, че няма кой да чака един месец, малко късно се сетих)

# 734
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Само една процедура ли ще правиш?

Общи условия

Активация на акаунт